0

@Tomix_83
Ja znalazlem artykul ze ponoc perez przekazal pilkarzam w szatni realu ze Mbappe nie przyjdzie XD
Aa jesli fakt jest jakas umowa pewnie szejk zaplaci ta kare za mbappe jak ten zostanie w ParyzuXD

1

Fati = Magia
chlop wchodzi po kolejnej kontuzji strzela bramke
Aaa ile sytuacji musi miec Torres zeby strzelic ????....
Brawo Fati !!!!!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@catalanian09
W punkt

2

Te wrzutki to narazie nic nie daja ....
A do tego za wolno brak szybkiego rozegranie
A Toress to wgl jest na boisku ? XD

0

@ArcziArtt
Dokladnie w punkt

1

@mikokarla
Dokladnie.... a tak wgl nie tylko my stracilismy punkty z Cadiz wczoraj sevill 1-1 bylo z cadiz chlop oddal chyba strzal zycia z wolnego XD dla Cadiz... dla nas na plus trzeba wygrac z mallorca i odskoczyc sevilli

0

@ginidal
Glowny nas przekrecil
Ja wiem rozumiem mamy kryzys slabo gramy ale od kilku meczy zobaczcie co robia sedziowie z cadizem przeciez nas tak kosili zandych kartek a przynajkniej czerwo jedno powinno byc z RSS to samo jada kosy w nogi naszych i co sedzia nic
Co Je WTF???

1

@ViScAAA
W punkt tez tego nie rozumiem czemu daje bezproduktywnego od kilku meczy ferrana...

1

@DickSet tam nie bylo spalonego siedzia uznal ze nie ma karnego hiszpanscy komentatorzy wlasnie mowili o tym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@seba444
Chca nas przekrecic Skur......
Juz kolejny mecz sedziowie robia pod gorke ja rozumiem ze mamy spadek formy i wgl ale z cadiz nas Kopia Gra jest brutalna a sedzia nie daje kartek z Rss to samo tutaj ewidentny karny i co znowu nas przekrecaja

0

@Kilotopy
Dokladnie odjebal w chuj ewidetnie pcha gosc Gaviego a ten nic nawet Var-u nie spr a przeciez mogl Baran jebany

3

Gosc pcha Gaviego A sedzia co ?? Jprd...

1

@Sttrikerr
Tez nie jestem trenerem ale no czy Traore czy Memphisa przydalo by sie wkoncu zeby Ferran troche odpoczynku mial

0

@Gacu95
No wolal bym juz zeby ferran siadl moze cos by to dalo jakis impuls dla niego i wpuscic traore cos tam drybluje wiec mysle zle by nie bylo

3

Rozumiem wszystko ale czy gdy zawodnik gra przecietnie badz zle w meczu czy nie powinnien siasc na lawce ?? Taki np Ferran Torres??

1

@Cules2011
Daj spokoj autobus i pila w przod i niech sie dzieje co chce irytujace w ch....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kolejny raz jest problem z druzynami ktora postawia autobus zamuruja bramke wyj..... pile w przod prostymi srodkami dochodza do sytuacji strzeleckich to jedno drugie spadek formy ewidentny po powrocie z przerwy reprezenracyjnej

1

@Tabasko06
Dokladnie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@aiven
Fakt smutne ale prawda... :(
Coz trza spiać sie i jedziemy dalej
Na dobre i zle forza Barca !!!

1

@goryl-16
Tak to fakt tam LDJ byl sciagniety do parteru

0

@antymadrista1
W punkt " kibicem sie jest na dobre i zle pozdrawiam

1

@mint
Byl w murowaniu i wychodzeniu z kontry to sie zgodze proste srodki
Dzis to grali 5 w obronie i 4 pomocnikow jak ktos widzial gdy barca atakowala tosz to swabki autobus zrobili no coz

1

@Moov
Dokladnie co to w ogole mialo byc dembele wykonuje rzut wolny a Tu gwizdy jakbysmy grali na wyjezdzie a nie u siebie w sumie jak kamera pokazywala to stadion w bialych koszulkach kibicow eibtrachtu no masakra

3

Przede wszystkim KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA
Zadyszka , Spadek formy to widac od kilku meczow ale trza zacisnac zeby i jedziemy dalej bo przeciez z druzyna sie jest kiedy sa piekne jak i te przykre momenty. Pozdro dla tych Prawdziwych Kibicow Trzeba to przelknac i coz jedziemy dalej

0

@PatrykBarca
No z checia bym traore zobaczyl jak walczy z kosticiem a ten sie od niego odbija XD
Forca Barca !!!! Vamos vamos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?