Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomix_83
Ja znalazlem artykul ze ponoc perez przekazal pilkarzam w szatni realu ze Mbappe nie przyjdzie XD
Aa jesli fakt jest jakas umowa pewnie szejk zaplaci ta kare za mbappe jak ten zostanie w ParyzuXD
0
@Pustelnik
https://www.meczyki.pl/newsy/florentino-perez-zna-decyzje-kyliana-mbappe-prezes-realu-madryt-zdradzil-wszystko-pilkarzom-krolewskich/188687-n" target="_blank" rel="nofollow">https://www.meczyki.pl/newsy/florentino-perez-zna-decyzje-kyliana-mbappe-prezes-realu-madryt-zdradzil-wszystko-pilkarzom-krolewskich/188687-n
Tu artykul ponoc perez przekazal w szatni ze Mbappe nie przyjdzie XD
Ale poczekajmy na oficjalke
1
Fati = Magia
chlop wchodzi po kolejnej kontuzji strzela bramke
Aaa ile sytuacji musi miec Torres zeby strzelic ????....
Brawo Fati !!!!!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@catalanian09
W punkt
2
Te wrzutki to narazie nic nie daja ....
A do tego za wolno brak szybkiego rozegranie
A Toress to wgl jest na boisku ? XD
0
@ArcziArtt
Dokladnie w punkt
1
@mikokarla
Dokladnie.... a tak wgl nie tylko my stracilismy punkty z Cadiz wczoraj sevill 1-1 bylo z cadiz chlop oddal chyba strzal zycia z wolnego XD dla Cadiz... dla nas na plus trzeba wygrac z mallorca i odskoczyc sevilli
0
@ginidal
Glowny nas przekrecil
Ja wiem rozumiem mamy kryzys slabo gramy ale od kilku meczy zobaczcie co robia sedziowie z cadizem przeciez nas tak kosili zandych kartek a przynajkniej czerwo jedno powinno byc z RSS to samo jada kosy w nogi naszych i co sedzia nic
Co Je WTF???
1
@ViScAAA
W punkt tez tego nie rozumiem czemu daje bezproduktywnego od kilku meczy ferrana...
1
@DickSet tam nie bylo spalonego siedzia uznal ze nie ma karnego hiszpanscy komentatorzy wlasnie mowili o tym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@seba444
Chca nas przekrecic Skur......
Juz kolejny mecz sedziowie robia pod gorke ja rozumiem ze mamy spadek formy i wgl ale z cadiz nas Kopia Gra jest brutalna a sedzia nie daje kartek z Rss to samo tutaj ewidentny karny i co znowu nas przekrecaja
0
@Kilotopy
Dokladnie odjebal w chuj ewidetnie pcha gosc Gaviego a ten nic nawet Var-u nie spr a przeciez mogl Baran jebany
3
Gosc pcha Gaviego A sedzia co ?? Jprd...
1
@Sttrikerr
Tez nie jestem trenerem ale no czy Traore czy Memphisa przydalo by sie wkoncu zeby Ferran troche odpoczynku mial
0
@Gacu95
No wolal bym juz zeby ferran siadl moze cos by to dalo jakis impuls dla niego i wpuscic traore cos tam drybluje wiec mysle zle by nie bylo
3
Rozumiem wszystko ale czy gdy zawodnik gra przecietnie badz zle w meczu czy nie powinnien siasc na lawce ?? Taki np Ferran Torres??
1
@Cules2011
Daj spokoj autobus i pila w przod i niech sie dzieje co chce irytujace w ch....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kolejny raz jest problem z druzynami ktora postawia autobus zamuruja bramke wyj..... pile w przod prostymi srodkami dochodza do sytuacji strzeleckich to jedno drugie spadek formy ewidentny po powrocie z przerwy reprezenracyjnej
1
@Tabasko06
Dokladnie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@aiven
Fakt smutne ale prawda... :(
Coz trza spiać sie i jedziemy dalej
Na dobre i zle forza Barca !!!
1
@goryl-16
Tak to fakt tam LDJ byl sciagniety do parteru
0
@antymadrista1
W punkt " kibicem sie jest na dobre i zle pozdrawiam
1
@mint
Byl w murowaniu i wychodzeniu z kontry to sie zgodze proste srodki
Dzis to grali 5 w obronie i 4 pomocnikow jak ktos widzial gdy barca atakowala tosz to swabki autobus zrobili no coz
1
@Moov
Dokladnie co to w ogole mialo byc dembele wykonuje rzut wolny a Tu gwizdy jakbysmy grali na wyjezdzie a nie u siebie w sumie jak kamera pokazywala to stadion w bialych koszulkach kibicow eibtrachtu no masakra
3
Przede wszystkim KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA
Zadyszka , Spadek formy to widac od kilku meczow ale trza zacisnac zeby i jedziemy dalej bo przeciez z druzyna sie jest kiedy sa piekne jak i te przykre momenty. Pozdro dla tych Prawdziwych Kibicow Trzeba to przelknac i coz jedziemy dalej
0
@PatrykBarca
No z checia bym traore zobaczyl jak walczy z kosticiem a ten sie od niego odbija XD
Forca Barca !!!! Vamos vamos