Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Veysel dokladnie trzeba byc skutecznym wygrac tu juz nie mozna przegrac a gramy 04.10 w Mediolanie a pozniej rewanaż na Camp Nou 12.10
1
@blakkudium
No dokladnie a beda ich 2 najpierw w mediolanie 04.10 a pozniej 12.09 te mecze beda istotne tu trzeba byc skutecznym i zdobywac punkty
0
@Marjando
Ja to tez nie zasne piwko i ogladam wszystkie skróty
Przegralismy ale trzeba wyciagnac z tego meczu pozytywy...
Teraz najwazniejsze beda mecze z interem musza chlopaki na 200% zagrac i wykorzystac sytuacje ktore beda miec
6
@Veysel
Ja mam taki wkurw ale nie na barce tylko na ten jebany pech ze nic nie wpadlo i bede winił sedziego bo karny ewidentny i mysle ze po bramce poszlibysmy za ciosem..... gralismy lepiej a przegralismy bo nic nie chcialo wpasc i taaa sytuacja pedriego gdzie mogl podawac do toressa ;(
2
@Voronko
Nie idz ja tez nie ide musze ochłonąć bo też nie przezyje tego jak i karnego z ktorego zostala barca okradziona ;(
1
Ogladam studio i ogolnie pokazuja powtorki meczu i komentuja na polsat premium 1 i ten karny z demusem ehhh nie nie przeżyje tego bo to mogło tak odmienić mecz ;( ;( ;( gosc wchodzi w nogi dembusa no nie udupie ;( ;( ;( okradli nas z karnego taka jest prawda i nie ma co gadac
Tyle sytuacji ;( i pech ze nic nie chcialo wpassc
5
@mati14
No własnie po ch.... ten Var on mial wlasnie takie sytuacje miał wyłapywać ehhh ;(
No tak karny ewidentny kontakt byl z demusem bayern nie byl lepszy mial szczescie ktorego braklo barcy :(
2
@Freek_Tom
Dokładnie
4
@mikokarla
Pieknie napisane nic dodać nic ujac
Dokładnie nie gramy zle
Ja ciagle mam w glowie ten faul ma dembele jak by to mogło zmienic mecz gdyby.... no wlasnie teraz mozemy jedynie gdybać
1
@blakkudium
Przegrywamy
Ale naprawde nie gramy zle.... a bayern co mial to wpadło a my dzis pech.... nic nie chcialo wpasc
1
@tko nic dodać nic ujać w punkt idealnie to podsumowałeś
1
@Veysel
Dokładnie jak i sedzia okradł barce z karnego na dembele ehh.... mamy pecha w tym meczu i tyle
0
Słupek Pedriego :( nie chce kurna wejsc pilka do bramki jak pech to pech
1
@blakkudium
Co zrobić nie wykorzystane jak i karny ktory sie barcy nalezał :(
Sedzia ch......
0
@okomistrza
Tam był kontakt wszedł mu w noge no sedzia powinnien spr var ale no coż zrobić trza walczyć dalej a Lewy sytuacje ma tylko troszke lepiej wykończyć
0
@Scross
Luz szanuje twoje zdanie masz do tego prawo ;)
Ja tam wierze ze jutro chlopaki sie postaraja na dobre i zle bo kibicem sie jest a nie bywa visca barca ;)
1
@Remi70
No i dobrze z takimi to wiadomo trza krótko heheh kretyński to napewno do tego mi jako kibicowi Barcy to wiadomo nie podobało mi sie obraza klubu ktoremu kibicuje...
a pod czapką pytanie czy wgl coś miał z reguły taki Troll to ma mase kompleksów xd
0
@AllBundy
Scina coś
9
@Scross
Jesteś Kibicem ?? Barcy ?? Jeśli tak
Wiecej Wiary W klub Któremu Kibicujesz ;)
0
@Veysel
Zbliża się mecz to TROLLE się uaktywniają ostatnio taki jeden był na LaRambla....
1
@Peciak
"" BarcaCwel69"" chyba
Kolejny TROLL który nie dawno konto założył bo zbliża się mecz w LM wiec zaczynają się uaktywniać juz za samą nazwę proponuję blokadę konta bo nie potrzeba tutaj ludzi którzy obrażają
1
@Veysel
Może niech zrobia Deal z milanem
My damy im Toressa a oni nam Leao ;D
0
Jechać teraz z nimi dobić ich!!!!
2
Może mi ktoś powiedzieć co teraz odjebał sedzia ????? Przecież Balde był tam łapany!!!!!!
0
No nie za ciekawie narazie to wyglada
Jak nie strzelimy zaraz bramy bedzie cieżko....
0
@ziomal62
https://www.papilot.pl/lifestyle/psychologia/31008/wytykasz-bledy-jezykowe-innym-sprawdz-co-ci-dolega
Tu piszą o takich osobach co lubią poprawiać innych i wychodzi na to że takim osobą coś dolega ;)
0
@ziomal62
No musiał się czepić
I wprowadzić gramatyczny terror
1
@panczo
Oni też maja czego sie obawiać :D Dembus , Raphinha , Lewy ,Fati Przypominam Lewy Lubi Strzelać bramki Swoim byłym klubom ;D
0
@Emhyr
W niemieckich mediach pisza że doznał kontuzji mieśnia na treningu 1-2tyg ponoć pauzy
9
Oby nie.... panu juz podziekujemy won dziadu xd