1

Kolejny raz La cabaret...

0

Lewy narazie niewidoczny wyglada na zmeczonego...

1

@MILOSZ_F22
Fakt ale inter tez nie gra taka otwarta pilke jak Celta

0

5

Oby nie juz samo to ze pisza ze ma problemy ze zdrowiem
wolałbym zeby ogrywał sie Chadi Riad niz sciagac kolejnego z problemami zdrowotnymi

0

@Striker
Temu to jest pewnie na reke ....
Ceferin + ksiaze persi al khel zapewne byli zadowoleni po meczach Barcy ...

1

@Zbyszard
No dokładnie ale Nie ma co ukrywać 2 mecze w Ktorych sedzia nie trzeba sie bac mowic okradł , przekrecil barce jaka by byla narracja gdyby barca zremisowała z interem ???? nikt by nie patrzal ze gralismy slabo tylko ze sie udalo zdobyc punkt ze zaslugiwalismy ze inter nic nie robil tylko sie bronil w monachium tez sedzia przekrecil karny na dembele gdzie moglismy wyjsc na prowadzenie i calkiem inaczej mogl mecz wygladac .... i do tego ten sam sedzia ehh
Wczoraj Mecz
ROMA - BETIS
Taka sama reka jak Dumfriesa ten sam Var i co karny Dla Romy
Niech ta SL ruszy i chromolić uefa mafia.....

0

@Erykulus
Weź nie kracz nie gadaj tak :O :O oby nie

1

@Rewolucja123
2 mecze faul na dembele w monachium
Reka dumfrisa
Łokieć skriniara na lewym
Ponoć wedlug przepisów barmka Pedriego strzelona prawidłowo ( na stronie sport pewnien komentujacy wypisal reguly z 2021 roku )
A tutaj odgwizdana reka eh
I wszystko wiadomo WAŁ W CH....

0

@Firestone
To też co nie zmienia faktu ze w 2 meczach nas okradli a ciezko sie gra przeciwko 15....

0

@Messibestplayerintheworld
To chyba wszyscy wiedza że uefa, fifa to mafia ustawily sobie monopol i robi co chca a jak sie komus cos nie podoba chce stworzyc inne rozgrywki jest zastraszanie a do tego jak to mozliwe ze Ksiazek Kataru Siedzi w strukturach uefa jak jedyny z prezesow ktory zarzadza klubem
Wgl czy tak mozna bo chyba mi sie wydaje ze to jest cos nie hallo skoro prezes P$G zasiada w uefa a do tego te mistrzostwa w katarze serio? Ehh....

0

@PatrykBarca
Co takiego widać uzasadnij swoja wypowiedz:]

0

@Bocheno1
To ze jest 87 w nicku nie znaczy ze to moja data ;D

0

@tristan87
Ahahaha xd xd xd xd o panie zes mi poprawił dzien leje łacha teraz dobre dobre

0

@konrad1661
To wtedy bayern tez musi ograc inter jak bd remis wiadomo....

1

@Borry
[ SLAVKO VINČIĆ ] no to dojebał.....
No debil .....
ciekawe ile dostał wraz z Varem od Uefa....

0

@Bocheno1
A moze Ty zrobisz OuT ??? Z tej strony

0

@Barca-Messi10
To jest masakra :( jakas i jeszcze po ataku zabił swoja żone i dziecko a potem sie zabił
co trzeba mieć we łbie zeby takie cos zrobić :(

0

@marcin62
O ja Cie Jebiee no to nieciekawie byly policjant co on mial w glowie zeby w przedszkolu otworzyc ogien gdzie male dzieci sa to jest jakas masakra co sie dzieje na tym swiecie....

0

@SuperPatsonFCB
Fakt teraz by byla inna naracja gdyby sedzia nie odwalił cyrku w sumie to odwalil 2 krotnie w Monchium bylo to samo
Tylko bayern tez nie postawil autobusu wiec tez bylo wiecej miejsca i te okazje sie pojawiły

0

@Cvzx
No na to wychodzi ze nie odrobil a po tych meczach ciagle problem z druzynami ktore sie bronia ...

0

@SeWo77
Nie można odmówić Xaviem bo jednak coś zmienił w tej barcy coś tam drgneło ale no ostatni mecz nie napawa optymistycznie i tego sie obawiam wgl gdzie gra w trójkatach na malej przestrzeni przy tak gestym ustawieniu az sie prosilo o Szybkie rozegranie na KLEPKE wyjscie pokazanie tak jak wczoraj w meczu P$G
Mbappe Ney Messu na jeden kontakt klepa poszla i brama real tez tak gra aaa My albo wrzutki i w poprzek boiska ehhh..... :/:/:/ kiedy barca zagrala jakas akcje na klepe ???? Bo nie pamietam :/
Jak i rownież strzaly z dystansu inter zamurowal a Ci zamiast walic zza 16 to chca wejsc z pilka do bramki.... :/:(

1

@Marcelinho99
Klasowy DM zastepca Busquetsa
na LO jest Balde bardziej chyba potrzebny jest PO i zaczał sie rozglądać za mlodym Napastnikiem bo jak real zacznie robic zakusy pod Hallanda a ostatnio wlasnie bylo mowione ze Norweg chce grac w najmocniejszych ligach i bic rekordy
To zastanawiam kogo na oku ma barca Myslac przyszlosciowo

1

Zastanawiam sie czy Xavi wyciagnie wnioski i coś zmieni w swojej taktyce czy jakies elementy wprowadzi na tak gleboka defensywe bo moge sie założyć że za tydzien inter na Spotify Camp Zagra ta sama pilke co grali w mediolanie Murowanie I laga Może coś wpadnie a im remis spokojnie wystarczy za to barca jest pod sciana i musi wygrać
Obawiam sie tego meczu by nie skonczyło sie tak samo jak 2 mecze w poprzednim sezonie W LE gdzie 1 mecz przegraliśmy z eintrachtem i Xavi wiedzial jak gra eintracht a i tak wiadomo jak sie to skończylo obyśmy nie mieli rozrywki z powtórki.... :( :/

1

@Pawci023x
No jesli pytasz czy lepsze od fify na tel nie raczej ni szalu ni ma dupy nie urywal ja przewaznie na konsoli gram ale jak kobita zajmie mi tv a leci jakie G.... za przeproszeniem to sobie wlacze gierke na tel hehe a jedyne co wlasnie chcialem podkreslic to ze tam wlasnie jest cos na styl Super Ligi i tak pozniej myslalem jak ludzie pisali kom ze w sumie wcale nie jest zly taki format rozgrywek bo skoro w grze mi sie to podoba to mysle ze w realu tez by bylo Good ;) pozdrawiam

0

@Rust_Cohle
Nic jesli juz pytasz gram wiec cholera pisze ze tam jest cos na wzór tego co chce utworzyć
Real , barca , juve

0

No zrobić 2 dywizje Super Ligi
Albo nawet 3 i spadki awanse tak jak w rozgrywkach krajowych mysle ze to by dostalo jakies odswiezenie

0

No dokładnie kiedyś sie oglądało akcja za akcja a nie teraz jakies szachy nuda gra gdzie postawia autobus w 11 na 20 metrze laga do przodu i moze co wpadnie teraz nudne te mecze a jeszcze jak graja ze soba np 2 dobre druzyny to kazdy sie nie chce pierwszy odkryc wiec na poczatku jest granie asekuracyjne zeby ni spierdolic i wgl ehh
Eehh wgl ta liga mistrzow staje sie faktycznie nudna....
Chyba lepiej by bylo zmienic format naprawde na Super Lige
Jest nawet taka gra w sklepie Play Dream League Soccer 22
Wpiszcie sobie tam wlasnie jest cos no mam wrazenie na styl Super Ligi zaczynajac gre od 4 ligi i np w tej najnizszej lidze sa zespoly jak
Psv Eindhoven , West ham Utd im wyzej tym lepsze druzyn a juz w najlepszej dywizji Wiadomo
P$G
BARCA
REAL
MILAN
AJAX
i kazdy gra z kazdym mysle ze to moze i by jakos odswieżylo rozgrywki bo jak narazie to wieje nuda

0

@Ptasior
Czyli hm pozamiatane... :/

0

@Omoziu
Murowanie to malo powiedziane widzialem druzyny co stawialy autobus ale nie az tak gleboko ze w polu karnym i na 16 metrze byla cala druzyna
Brzydki futbol niestety .... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?