1

@MesQueUnClub96
Dokladnie

0

No i po milanie

0

Jprdl ile zółtych kartek co ten sedzia odpierdala obstawiam ze bedzie wiecej czerwonych kartek

0

@MaziFCB
No dramat niech lepiej Ta Super Liga ruszy bo zamiast lepiej to chyba sie robi coraz gorzej z tymi sedziami... ( przelew poszedl do -"ceferina"
Mysle ze jutro wcale nie bedzie lepiej z tym sedziowaniem

0

@FioletoweOczy
Popieram

0

@kampe36
No w tym meczu bedzie ciekawie

6

Sedzia to chyba chce być Głowną postacia w meczu Milan - Chelsea xd
Czerwo poszła zółtka sie sypia grubo xdxd

0

@Marcin91fcb
No tak ale też trzeba było ustawic Luisito jak do nas przechodzil dalo sie dalo ogarnac jego temperament wiec żółwia też by dalo sie ogarnać

0

@Cvzx
No możemy im jeszcze dac Ferrana Xd jak coś

0

@cules100pro
To samo Pisalem Xavi mu Pouklada w glowie dostosuje sie do naszej drabinki placowej i niech wbija pokopać z Lewym;)

0

@Barca1992
No tak prawda ego ma rozjebane Ale jakby Xaviemu Udalo sie dotrzec do glowy takiego grajka to chyba lepiej miec takiego Goscia niz nie mieć szybki dynamiczny strzal tez ma
Hmm L Suarez jaka mial opinie jak do nas przechodził? Po tym gryzieniu i wgl xd a pozniej nam to wyszlo na dobre

1

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1025420/media-sensacyjne-informacje-ws-kyliana-mbappe

Co wy na to ??? jak by zgodził sie na nasza drabinke placowa i może Xavi by mu przemówi do GŁOWY poukladal JAK DO DEMBUSIA to może byśmy ogladali żółwika by z lewym szalał wcale bym sie nie obraził i możemy im Torresa dać jeszcze xdxd
Wszedzie tylko nie do Realu xdxd taakie żądania stawia P$G xdxd

0

@Messibestplayerintheworld
No taki charakter przydałby sie połowie , jak nie caleej naszej drużynie Serducho, walka i zapierdalanie na boisku

1

@lucca87
11 pilkarzy ktorzy zostawia serducho na boisku beda Waleczni i beda zapierdlac jak Gavi ;) ;D

0

@FC1899Barca
No to bedzie sie dzialo....
Tak naprawde tymi meczami możemy albo wszystko wygrać albo wszystko przegrać.....

0

Komentarz usunięty

0

@Kamilos84
O panie Grubo :O :O

0

@PJ777
Dokladnie trzeba dać nie 100% a 150 % albo i 200% z siebie Zapierd gryźć trawe
W tym meczu choć by c.... na ch.... stanał musi być zwyciestwo

0

@_Specjalista
No wlasnie nie skłamał powieedział prawde ;)

3

Nie ma co liczyc w środe na otwarta pilke inter postawi znowu autobus na 16 m laga w przod im wystarczy remis
A barca musi wygrać licze że barca sie odblokuje i sprawimy im taka manite że im sie odechce
Inny wynik niż nasza wygrana to bedzie poprostu Tragedia.... :/

15

Joan Laporta, prezydent FC Barcelony, wrócił do meczu z Interem na Stadio Giuseppe Meazza. Hiszpan podczas walnego zgromadzenia członków klubu po raz kolejny zaatakował arbitra tamtego spotkania - Slavko Vincica - oraz jego asystenta, Pola van Boekela.



- Sędziowanie, którego doświadczyliśmy w Mediolanie, było haniebne. To wielki skandal, jest to oczywiste i zwróciliśmy na to uwagę UEFA. VAR odmówił podyktowania ewidentnego karnego na Ousmanie Dembele już w meczu z Bayernem. Faul na Robercie Lewandowskim także był oczywisty. Dlatego mówimy o Super Lidze, uważam, że świat sędziów powinien być sprofesjonalizowany. Aktualnie arbitrzy wypaczają wyniki.



- Jestem realistą. Nie rozważam w ogóle pomysłu, że nie wyjdziemy z grupy. Nasz zespół stać na to, aby pokonać Inter, Bayern i Viktorię Pilzno. Musimy to zrobić, aby zapewnić sobie awans. Musimy zachęcić do tego Xaviego oraz zawodników.

Brawo lapcio

2

@ngif
Dokladnie Mental i glowa siedzi po meczu z bayernem

2

@Danny Gaucho
Wpisz sobie jedynie co wyszukasz to ze nie lubi prowadzić meczów barcy Cytuje "
Szymon Marciniak o sędziowaniu FC Barcelonie: Jak im nie idzie, mają o wszystko pretensje

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/szymon-marciniak-o-sedziowaniu-fc-barcelonie-jak-im-nie-idzie-maja-o-wszystko-pretensje/141986-n

0

@Rust_Cohle
Dokładnie oba są ważne przegrywajac w środe ( oby nie! licze na wygrana Barcy ) myśle że morale i mental już całkiem by siadły....
Pewne zwycięstwo w środe podbuduje drużyne przed kolejnymi meczami

0

@CryMeARiver
Może dlatego że książe katarski alkhelafi nie nawidzi barcy a wiadomo że zasiada w strukturach uEfa ....

2

@Image xd bo wiecie jak to jest ?? Jak w powiedzeniu " Z kim sie zadajesz takim sie stajesz xdxdxd

1

@macio_944
Dobre pytanie no wlasnie z czego ??
Zadyszka ???
Może problem mentalny??

10

Przegladam meczyki czy to Arsenal jak grał z Liverpoolem
Co tam prostopadłem pileczki w uliczke przechodzily to lux szybka wymiana pilki wyjscie na pozycje obieg za plecy schematy które u nas ostatnio albo brak albo nie dzialaja jak trzeba albo nie wiem juz i co chodzi.... :/
Oby chlopaki wyszli w srode i zapier.... bo inaczej ciezko to bedzie....

5

@Michal1975
I z sędziami też Xdxd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?