0

@AlexDark00
Lewy 14 bramek obecnie we wszystkich rozgrywkach ;)
Ansu -2
Dembus - 3
Pedri - 2
Ferran- 1
Depay -1
Kessie - 1
De jong - 1
Raphinha - 1
Garcia - 1
Roberto-1
Myśle że przydałby sie ktoś kto by wspomógł lewego nie daj tfuu lewy wypada i sie robi nie ciekawie

0

@AlexDark00
A kto odpowiada za połowe bramek albo i nawet wiecej ?? Obecnie ??? ;D Lewy
Oczywiście

4

@GucioH
Dokładnie wczoraj w 2połowie mial takie sytuacje że odpuścił krycie wgl patrzał tylko czy Ter Stegen obroni strzał jeśli chodzi o granie do przodu to napewno na tak ale jeśli chodzi o bronienie to juz slabo to wyglada aa na takim poziomie takiemu zawodnikowi to nie przystoi

0

@Kszysiek7
Dobry obiektywny komentarz wkońcu ktoś normalny
No taki Leao by sie przydał zamiast Torresa
Raphinha jeszcze sie by obronił ale Torres juz nie koniecznie
Ogólnie nie wiem czy wczoraj widzieliście FDJ dobre wyjście do przodu potrafi minąć rywali ale czy widzieliscie jak kilka razy odpuścił krycie ?? I tylko sie przyglądał?
Jak chlopa lubie tak takie podejście nie przystoi na tym poziomie

3

@Katalonbar
Dopuki piłka w grze wszystko możliwe niby bardzo bardzo małe szanse sa ale no wlaśnie sa
barca musi 2 mecze wygrać
Jeśli inter bedzie miał remis w meczu z pilzno a my wygramy z bayernem

1. Bayern 12 pkt
2. Inter 8 pkt
3. Barca 7pkt
4. Pilzno 1 pkt

W takiej sytuacji powtarzam jesli tak tak miala by wygladac sytuacja przed ostatnimi meczami bedzie ciekawie.
My wygrywamy z Pilzno
Inter remisuje z bayeren

1.bayern 13
2.barca 10
3.inter 9
4.pilzno 1

Wszystko sie może zdarzyć .... ;) dopuki pilķa w grze trzeba wierzyć w drużyne


2

@macio_944
Szacun i brawa dla Ciebie za ten obiektywny i mądry komentarz widać że normalny kibic barcy a nie jakiś sezonowiec
Pozdrawiam i dobrej nocy ;)

2

@Veysel
Nie ma za co;)
Mamy młodą drużyne caly czas w budowie
I tak jak mówisz trzeba sie podnieść i do przodu i z takim samym podejściem nastawieniem na el classicco
Pozdrawiam i dobrej nocy ;)

3

@Veysel
Szacun za ten komentarz malo tutaj takich kibiców obiektywnych
dokladnie taka jest piłka przyjać na klate i dalej kibicować chlopaki zostawili serducho i szacun im za to ogolnie to było meczycho i emocje
Glowa w góre do przodu

0

@heniek168
Już to pisałem dzisiaj 2 razy hehe ale dobrze że to przypominasz chlopaki zostawili serducho na boisku i szacunek im za to

1

@FilipBalwisz
Dokladnie ;D ;) pozdrawiam

0

@VamosVamos
A czy ja coś napisalem ze nie mozesz ??

4

Weźcie dajcie sobie po BARANKU w ściane ile tutaj JADU nosz kurwa ile Tutaj Znawców , Trenerów ludzie weźcie zmieńcie specjalizacje JAK TAK WSZYSTKO WIECIE idzcie pracować za trenera , albo experta do TV ....
To jest SPORT BŁEDY SIE ZDARZAJA SĄ I BĘDĄ TAKA JEST PIŁKA NOŻNA
Widać ile serducha zostawili chlopaki na boisku Zapierdalają Walczą ciagle CISNĄ inter Szacunek im za to
Trzeba zacisnąć zęby stało sie nic z tym nie zrobimy.
Pamietajcie KIBICEM SIĘ JEST NIE BYWA prawdziwy kibic jest z druzyna na dobre i zle dziekuje Dobranoc


0

@kuz
Pewnie już skasowane xdxd

0

@Image strasznie mnie irytuje na la rambla slaby ciagle krytykuje trzeba go ściagnąć
Do zmiany xdxdxd

1

@Jakchcesz
To od poczatku bylo widać ze dostali kopa i ta złość a sprawdz sobie przed bramka jakie komentarze byly to jest dopiero dramat kibice barcelony.... eh

0

@VamosVamos
A wczesniej ile komentarzy krytykujacych szkoda gadac.....

0

Yeeeeessssa gool dawać dalej
Wszyscy Tak tutaj narzekali ciagla krytyka naszych a Tu prosze Pisalem wczesniej ze jestem sercem za ta druzyna Od poczatku walczyli cisneli Xavi zyje na lawce widac ze jest za ta druzyna

1

@GeneralXavi
Viapley chyba sa Liga europy i konferencji

0

@FilipBalwisz
Sorry ziomuś ale nie płacze tak dla Twoje wiadomości ja czekałem na jednego zgreda ktory sie doczepi mojego kom..... xdxdxdxd

0

No i oczywiscie inter ladnie gra na czas juz na samym poczatku

0

@FanBarcYxD
O tym samym pomyślałem xdxdxd

0

Powtorze sie po raz kolejny
" Sercem jestem za Barca mam nadzieje, licze na zwyciestwo dzisiaj. Wiem że chlopaki zostali postawieni pod ścianą i beda grać pod presją rozumiem też że czasem jest spadek formy
, czasem głowa nie dojeżdza
A czasem ciało nie daje rady
Przede wszystkim jesli sie nie uda ( czego nie życze sobie klubowi i wszystkim którzy kibicuja ) nie będe KRYTYKOWAŁ tylko przypomne sobie te 2 istotne mecze w ktorych chlopaki zostali przekreceni , bo jakie by bylo dziś nasze położenie w tabeli i narracja jakby wszystko co mieliśmy bylo gwizdane uczciwie i poprawnie w tych 2óch meczach"

POZDRAWIAM I PO ZWYCIĘSTWO VISCAELBARCA!!!

1

xd i lewy za to że nie ma go w tej 100
dziś ładuje na pełnej kur.... 5 bramek tak jak w pamietnym meczu z wolsburgiem xdxdxd

0

Ale Zielu posłał ciasteczko

3

Teraz czas na I drużyne po zwyciestwo

0

@kakusus
Nie ma za co ;D głowe do tego masz wiec wykorzystaj to dobre rymy ;)

0

@kakusus
Oo panie Talent jest może warto by bylo go wykorzystać ?? ;D

1

@Gruszeg
Nie ważne jak czy ladnie czy okropnie ważne żeby
to było zwyciestwo

1

@pioz123
Dziekóweczka bo jak to mówia kibicem sie jest a nie bywa ;) pozdrawiam

3

@GucioH
No dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?