0

@lucca87
Aha ok chyba ze tak to luz rozumiem
Ogólnie nie śledze Fiorentiny wiec nie wiem jak mu tam idzie czyli wygryzł by ze skladu Lutaro Martineza
Bądz kogoś innego np Mac Alistera ???? Jest lepszy od nich
A co do Le Celso Szkoda ze go nie ma na Tych mistrzostwa myśle ze mogłby duzo dac Argentynie

0

@lucca87
Zapytałem grzecznie widzisz znaki zapytania ???? ....
Pózniej napisałem ...
że chyba że to chodzi o Napastnika Fiorentiny
Z czego stwierdzilem ze go wgl w kadrze nie ma

A twoj komentarz ze sie czepiam i jakies Wąty
Ehhh...

TYPOWY POLACZEK
Juz Agresja Wąty


0

@lucca87
Nico Gonzalez ??? Przeciez to Hiszpan xdxd
No chyba że mowa o napastniku

Fiorentiny - Nicolás González
Z tym że
Wgl tego zawodnika nie widze by grał w jakimś meczu


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Nico_Gonz%C3%A1lez

1

@hazo428
A Bellingham raczej do Realu a Enzo Fernandez pojdzie do Liverpool a my zostaniemy z Busim...

1

@Benz
Soniczna używam polecam

0

@Janas11224
To bedzie mistrzostwo az mi sie japa cieszy na ten serial
" The last of us "
Ogólnie obie cześci gier przeszedłem i w obu sie łezka w oku zakreciła , szczególnie w 2 cześci ale to chyba już wiekszość wie co sie stało w 2 czesci gry...
Zwiastun serialu kozak i na końcu ten potwór mega ;)

0

@arasz1819
Ja dzis znalazłem takie coś na YT


0

@DonMatteo901
:O
Nie jeden z kibiców bądz pilkarzy Amatorskich by bardziej gryzł trawe zapierdalał by na tym boisku jak dzik a ten siobie na Wyjebce totalnej biegnie ..... jaaaa Jebieeee

0

@Mike1023
Nie nie miał okazji xd xdxd bo 1 jedenastke strzelał """ Sarabia """
Później 2 """ Soler """
I na końcu 3 """ Busquets"""
Xdxd

0

@Slazzy
Co sie co sie co sie stało
Co sie co sie co sie stało xdxdxd

2

@AmigoBlancos
"- W swoim życiu przeczytałem dwie książki...
- Jedna z nich to 'Ojciec Chrzestny', gdybyś ją przeczytał to wiedziałbyś, że pieniądze to nie wszystko, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon, ale niestety ty zapchałeś sobie głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych."
Co nie Krzysiu xdxdxdx

1

Ile kroć widze wypowiedz tego Romantyka futbolu ( kozoj....) to sie poprostu we mnie gotujee czy ktoś nie może mu zamknać tej japy

0

@darek60
BRAZILL

0

@MESSIah16
Holandia 4-2 Argentyna
-FDJ 1----------------- Messi 2
-Gakpo 2
- Depay 1

0

@Emhyr
A wór do jeziora xdxd

1

@Coutinho007
Ooj to by było coś Tylko teraz niech barca wyłoży 100baniek
Chyba raczej niewykonalne

0

@barcelonaLM
Z Francja

0

@Image
Zaraz pewnie P$G czy to Man C wszystkich najlepszych graczy MŚ bd chciali kupować xdxd

0

@FcPortoFan1999
Jak nie wiecej ;)

0

@dafik85
Dokladnie

0

@karszun
Brazylia - Francja
Bd final

0

@danio1899
Busi

0

Karne to loteria wcale nie bede zaskoczony jak Hiszpanie odpadną po karnych...

0

@jacob345
Albo 2 Neymarów ahahahah xdxd

0

@Encore
No to fakt
Specjalnie te włosy tak zrobili zeby Daroo sie mylił xdxd

1

@Comentateiro
W punkt dobrze to ująłeś wgl to mam nadzieje ze Czesiu po MS out nasza Repre sie cofa w rozwoju!!!
Od początku Michniewicz realizuje taktykę, która w praktyce mówi, że nie wierzymy w naszych piłkarzy, w ich umiejętności. Cały czas słyszę o minimalizowaniu ryzyka, o tym, że skupiamy się wyłącznie na defensywie, bo tak trzeba, bo tylko tak grać można. No, nie. Nie tylko tak. Bardzo źle się patrzyło, jak Polacy grali z Argentyną w taki sposób, żeby nie dostać żółtej kartki. Tak się nie da grać w piłkę, to jest coś nienaturalnego dla piłkarzy
Michniewicz nie zaszczepił piłkarzom wiary w siebie. Wyszli na Argentynę bardzo przestraszeni i tacy już pozostali przez całe spotkanie. Myślę, że ten strach emanuje od sztabu, od Michniewicza. Po jego mowie ciała, po zachowaniu, po konfliktach z dziennikarzami widać, że jest w napięciu, że jest zestresowany. To się niestety przekłada na piłkarzy. Jestem zdziwiony, że Robert Lewandowski, który narzekał przecież na Jerzego Brzęczka, który przyczynił się do zwolnienia tego selekcjonera, teraz tak bardzo się poddał tej defensywnej filozofii Michniewicza. Podobnie jest z Piotrem Zielińskim. Przecież tacy zawodnicy muszą cierpieć w systemie gry zaproponowanym przez Michniewicza.

0

@PatrykBarca
Mam takie poczucie, że w dłuższym dystansie z tej mąki chleba jednak nie będzie. Taki styl donikąd nas nie zaprowadzi, to absolutnie nie jest droga rozwoju. Gry kadry na mundialu nie da się oglądać. Mam wrażenie, że pod względem stylu zrobiliśmy krok wstecz. Jeszcze niedawno krytykowany za kiepską grę był selekcjoner Jerzy Brzęczek który wiadomo jak skończył....

1

@adukla
W punkt ....

0

@PatrykBarca
No wątpie ...
Ja nie mówie ze mamy grać otwarta pilke z Francja ale żeby nasz repre zagrała Ciut chociaż odważniej jak np
- Japonia
- Kostaryka
Czy maroko
Naprawde mamy piekne :O statystyki w tym turnieju 4 oddane strzaly
- 2 celne
- 2 nie celne naprawde
Z tego mamy być Dumni?????? Omg...

0

@PatrykBarca
Xd czesio z Francja znowu bedzie taktyka na murarke 130min żeby do karnych dotrwać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?