1

@4Fabregas4
Trzeba dopisać +3 trudny teren i lekko nie było ;) no w pewnych momentach to siedziałem jak na szpilach te wybicie Araujo z lini OMG mistrzostwo koncówka to masakra jak dała sie Barca zdominować.... zastanawiam się dlaczego nie chce dawać Xavi szanse Torre
Czy nie lepiej by zagrał niż Kessie ???? Chloopak szybki dynamiczny i drybling też ma wiec nie wiem nie rozumiem tego

1

@Faro
Otóż to bardziej dynamiczny i napewno szybszy to gdzie lepi Kloca Kessiego który biegał jak wóz z węglem

0

@Lucerfi
Myśle że jakby Torre wszedł by lepiej zagrał niż ten Kessie

3

@karci0
whatcha gonna do?
Whatcha gonna do when they come for you? Xdxdxd

0

@zenoowity
Eee Ferran woli za włosy xxxd

0

Co Tu sie dzieje w tej końcówce meczuxdxxx

0

@Gacork
Lepiej sędziuje niż Lohoz

0

@matirix20
Albo i wiecej xdxd

0

@LewoSkrzydlowy11
No odbiory w tym meczu to tak pozytywnie ale straty też są

1

@Mazi
Idziemy razem 1.77 waga 80 lewa flanka moja xd albo środek pola zamiast Kessiego xdxd

0

@Isso89
Ahaha i ta strata w polu karnym

0

Ter Stegen jaka bujna czuprynka xdxd chyba też trzeba bedzie zajebać sobie przeszczepxxxd

0

@pepulinho
Jak czołg xdxd

0

@LewoSkrzydlowy11
Nie wiem nie wiem przed chwila wgl odpuścił gościa i atletico miało akcje gdzie oddali strzał

0

@4drian0
No bez kitu inaczej tego wytłumaczyć sie nie da bo jak to możliwe że Busi spowalniacz został a zszedł FDJ

0

@arecki.fcb

https://totalsportk.org/soccer/atletico-madrid-fc-barcelona/1019901
Masz tam kilka linków szukaj i najlepiej otwieraj przez "" Brave """ przeglądarke bo blokuje Reklamy wiec nie bedzie Ci tyle gównianych reklam wyskakiwac

1

Jaaa się pytam czemu Busi został a zszedł FDJ ? Może mi to ktoś wytłumaczyć?

1

Fati słabiutko
Busi zostaje ? A schodzi FDJ :O seriooo ?!

0

@4Fabregas4 miałem Ci przypomnieć ten Twój komentarz xdxd wiec przypominam xdxd no narazie Nie wygląda to Lekko xd mimo ze prowadzi Barca 1-0 to jak tak dalej pójdzie wkońcu Atletico Madryt Strzeli ...

0

@Image no dokładnie dziadzia Setien zatopił białych

0

Jak to śmiesznie wygląda na powtórkach jak zawodnik nie dostał w twarz a nagle sie łapie jakby dostał K.O ahahaha

0

@barteggg08
Może to nie piorun może juz sił nie ma xdxdxd

1

Jak dobrze pójdzie to za 16min + to co doliczy sędzia """ SETIEN I JEGO ŻÓŁTA ŁÓDZ PODWODNA ZATOPI BIAŁYCH XDXDXD

0

@Muevertigo
Szkoda że jak Barca ma podobne sytuacje to nie gwiżdza sedziowie reki ;) bo gdzie tam

0

@Muevertigo
Xdxdxdxdxd xdxdxdxdxd

0

@kuz
Od Pereza xdxd był telefon xd

0

Ahahaha jak dadza takiego Karnego to to jest Kabaret

0

Dziekujemy za wszystkie Lata gry szacunek sie należy ale potrzeba zmiany Busssi Motorycznie nie dojeżdza z Wielkimi rywalami mało tego ostatnio może i zagrał w miare ale do cholery to była drużyna 3 ligowa i jakoś nie wyrózniał sie tak ze można by powiedzieć """ WOW""" jeśli ma choć troche honoru to powinnien odejść zrobić mu Pożegnanie tak jak było to w przypadku Pikacza i Bayo Cyaa....
Środek pola ma być Silny Fizycznie i Dynamiczny
Piła ma chodzić szybko aa nie wieczne spowalnianie akcji Kułeczko Busiego i za nim poda drużyna przeciwna już jest ustawiona...

0

@waletpl
Aaaaahahaha dobra widze xdxdxd no fakt poprawie sie """"" Atlético Madryt""""
Prosze Bardzo ;)
Teraz dobrze ??? Czy jeszcze coś jest do poprawy?

0

@waletpl
Kto wygrał ??? Nie rozumiem pytasz o wczorajszy mecz z CF intercity czy o co ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?