2

@maroon
Kartka jak najbardziej sie należała ale tak jak mówisz za te gesty to byla przesada te 3 mecze

18

Taka ciekawostka bo już w środe w Pucharze Króla :
Robert Lewandowski będzie miał okazję do spotkania z sędzią Gilem Manzano, który ukarał go czerwoną kartką w meczu przeciwko Osasunie Pampeluna. Hiszpan poprowadzi starcie Pucharu Króla pomiędzy Barcą i Realem Sociedad
Xd

2

@AduŚ07
Ja już mam obejrzany ;D zajebisty
Szkoda tylko że teraz trzeba czekać na kolejny do nastepnego poniedziałku

1

@Destroyer_of_Worlds
Jeśli by się okazało że Barca może sobie pozwolić na jakiś duży transfer to jestem za " Leao" :)

1

@SirChuck
Jestem za też uważam że Raphinha musi grać i zostać skoro Dembusowi dali tyle czasu na aklimatyzacje to niech dadza też czas Brazyliczykowi.

0

@Kengo
A co sie stało z gościem ???

0

@kynio302
Czyli Standard jak to bywa w naszym środowisku piłkarskim jeszcze chlop nie zaczął trenować jeszcze nie zagrali pod jego wodzą żadnego meczu żeby ocenić
A już pojawia sie krytyka wielkich Znawców xd o jebie no poprostu .... LoL

0

Z ciekawości właśnie odsłuchuje audiobook
" Ramtha - ostatni walc Tyranów "
Naprawde Mądre przesłanie.

0

Z info jakie wyczytałem "Daily Star"
Jude Bellingham chce odejść do Man City ;) czyli kolejny który odrzucił Real Madryt ....

"Brytyjski tabloid podkreśla, że Bellingham chciałby przenieść się do City z dwóch istotnych powodów - ponownej gry u boku Erlinga Haalanda oraz współpracy z Pepem Guardiolą. Nastolatek bardzo ceni katalońskiego szkoleniowca i uważa, że mógłby on w pełni wykorzystać jego ogromny potencjał" .

0

Komentarz usunięty

3

@Firestone no dokładnie oby Sociedad wygrał za Tydzień ;) w niedziele

3

I po ptokach jak tu ktoś napisał że bilbao cisneło a i tak na końcu Real Strzeli ...... i niestety 2-0 dla Realu....

0

@kamiVeB good jednak spalony juz własnie na powtórce pokazali

0

@tbas
Jo teraz widze na powtórkach

0

Cooo przecież Williams nie był na spalonym :/

0

@Esteban_
;) jeszcze dziecko nie śpisz ??
Jego zdrowi na umyśle jak i nie zdrowi nie lubie nie wiem czego nie rozumiesz kolego i co sie sapiesz ??? Oooj Ty jestes Ten z Tych
Kozak w necie
Pizd.... w świecie ;)

0

Komentarz usunięty

0

@Pawci023x żal mi Ciebie naprawde każdy ma prawo wyrazić swoje opinie swoje poglądy proste
A jak Ci sie nie podobaja takie komenatrze że ktoś chlopa nie trawi to nie czytaj po co To czytasz ??? Omiń kumasz???? Dotarło i bedziesz mieć spokój
Doszedłem gdzie chciałem i ide dalej i dalej sie rozwijam to jedno ziomuś a Ty lepiej popatrz na Siebie gdzie jesteś????? I co w życiu osiagnałeś
Ja mam wrażenie że jak czytam Twój kom gdzie uderzasz do mojej osoby to chyba masz taką niską samoocene że poprostu musisz sie do kogoś przyjebac bo inaczej nie potrafisz a Twoje życie jest na tyle Nudne że siedzissz z wlepionymi gałami na La Rambla i polujesz kogo Tu pocisnać .... nara milegó życia kolego

1

@Esteban_
No i sie mylisz kolo bo zdrowi też gościa nie trawia wiec idz lepiej spać....

1

@CatalanDream
Oooj tak dokładnie

1

Komentarz usunięty

2

@CatalanDream
No i elegancko że nie Jestem sam
Bo Bez Kitu pokazują jego Gębę to aż mnie......

21

Jak ja nie Trawie tego Vinicjusaaaa to to jest chyba Jedyny zawodnik w LL jak którego oglądam to aż mnie Telepie tak gościa nie znosze że to masakra ale chyba nie jestem sam?!?!?!?!?

1

@culer_5306751
Ja też i ogladam cały czas aaaaj :( ale może Bilbao zepnie dupki i co strzelą :/

2

@Coutinho007
Dokładnie ;) dobrze napisane

3

To teraz tylko Bilbao wygra z Realem Madryt i wieczór udany
Właśnie zaczeli....

1

@culer_5306751
Zaraz loża sie aktywuje poczekaj jakie bedzie narzekanie xd

1

@tristan87
2:0
Dla Barcy

1

@Sulimo
1 z rana rozpuszczalna Nescafé Crema ;)

1

Za dokładnie 23 min - PL
Meczycho
Arsenal - Man Utd
Jaki obstawiacie wynik?????
Ja obstawiam
2:1 Arsenal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?