Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy
A lewgo to nie łapali w polu karnym ??? Gdzie sie do niego aż mozna powiedzieć przytulali :/ to nie jest karny ??? Widziałem mecz z podobnymi sytuacjami gdzie takie obejmowanie lapanie w pasie kończyło sie karnymi kurła to nie zapasy że można tak łapać
1
@Bartek1817
Ojebali nas jak i w LM tak i e LE reka
A to Łapanie i przytulanie Lewgo to też kabartek że na to sędziowie pozwalaja ..... a w innych przypadkach odgwizduja karne ....
4
Ludzi narzekajacy na Xaviego kurrła taki sam człowiek jak my i popełnia będy wy nigdy nie popełnialiście będów ??? Muszą spiąć tylki zlość jak Rapha jak schodził i w reważu dobrze zestawić drużyne i wygrać ten mecz bedzie cieżka ale mam nadzieje że Xavi zamknie gębe Ten Hagowi bo ten na konfie standardowo przewinienia drużyny przeciwnej widział wszystkie ale swoich zawodników to już nie jak ręka tak i łapanie przytulanie Lewgo w polu Karnym tak samo jak łusy czarował ze dominowali i powinni wygrać 4 bramkami ahahahaua to niech lepiej łysy czarodziej na staty popatrzy
Strzały Barca - Man Utd
18 - 18
Celne
8 - 5
Posiadsnie pilki
61% - 39 %
Zóty rożne
8 - 5
Wiec ja nie wiem jak to Łysy widział ze dominowali nad Barca xdxddd ahaha
0
Ludzi Xavi to taki sam człowiek jak my i popełnia będy wy nigdy nie popełnialiście będów ??? Muszą spiąć tylki i w reważu dobrze zestawić drużyne i wygrać ten mecz bedzie cieżka ale mam nadzieje że Xavi zamknie gębe Ten Hagowi bo ten na konfie standardowo przewinienia drużyny przeciwnej widział wszystkie ale swoich zawodników to już nie jak ręka tak i łapanie przytulanie Lewgo w polu Karnym tak samo jak łusy czarował ze dominowali i powinni wygrać 4 bramkami ahahahaua to niech lepiej łysy czarodziej na staty popatrzy
Strzały Barca - Man Utd
18 - 18
Celne
8 - 5
Posiadsnie pilki
61% - 39 %
Zóty rożne
8 - 5
Wiec ja nie wiem jak to Łysy widział ze dominowali nad Barca xdxddd ahaha
1
@SeWo77
Bo łysemu chyba za bardzo ego podskoczyło xd uwielbiam te wypowiedzi gdy u drużyny przeciwnej widzi każdego przewinienie i wgl ale u swoich zawodników nie xd i tłumaczenie zly kąt itd itp ahahaha
0
@Fake69
Otóż to albo jak Lewego Łapali obejmowali w polu karnym tego jakoś nie widział ale na Rashford to już tak czyli standardowo..... przewinienia drużyny przeciwnej widzą ale swoje Nie buahahahaha
1
Coś ktoś mówił i cisnał że Alonso Gra ?? Bo widziałem wiele komentarzy narzekających na Xaviego i na Alosno
0
@Maker0
No to chujowo :( ja jebie jeden z naszych najlepszych zawodników :( Dembus a teraz Pedri :(
0
Jak wygladała sytuacja z Pedrim coś poważnego???? Jak myślicie ? ja w robocie jestem i nie da rady obejrzeć
2
@cold_play
A kto powiedział że to był przypadek xdxdxd ;D
0
Przecież to widać jak ch... że nagle przed ważnym meczem jeb.... dziennikarzyny musza smrodu narobić by jakos tymi nowinkami rozkojarzyć pilkarzy i wgl i to nagle gdy Barca wygrywa wszystko teraz jest liderem 8pkt przewagi i z dobra formą podchodza do meczu nagle cos sie odpierdala
0
@taris
Lewy to chyba jeszcze w głowie ma Michniewicza jego treningi i MŚ w katarze xd
0
Ale męczarnie a końcówka meczu to mało co zawał .... ale +3
0
Ja aż pale nie chce patrzeć .... na to.... za dużo nerwówki nie zasne dziś
0
Teraz pytanie czy dowiazą????? .....
0
No fart w ch... jak nie wiem
0
@Survier
No chyba tylko tak....
1
85min jedna zmiana Xavi chyba sie obawia zmian albo nie ma zaufania do rezerwowych....
0
@Lordzi
Raczej nie ba nawet myśle ze by grał nawet lepiej
0
Raphinha przejął klątwe albo uczy sie od Lewego z Tym przyjeciem piłki
7
A gdzie Ansu ten w którego tak Xavi wierzy
0
@AlwaysBlaugrana
Chyba cala La Rambla sie nad tym zastanawia a jest 80 min
1
Nie juz nie moge patrzeć dziś na Raphinhe ....
0
Raphinha do zmiany
Gavi
Lewy
0
No Rapha jak z sevilla zachwycił tak dziś irytuje aż za bardzo Xavi Rapha do Boxu .....
0
@thecreativepl
Hahah czyli standardowo
0
Noo kur.... bierta sie za gre bo śmierdzi mi tymi akcjami Villareal.... jak zaraz nie strzeli Barca drugiej bramki to bedzie ciezko w koncówce
0
@bjorno
Też to zauważyłem xd
1
No to jest żałosne ja jebie padł jak rażony piorunem chlop padł jakby mu pół twarzy rozjebał no to je masakra z takimi symulkami
1
@Sulimo
Lasagne + ogórkowa z kiszonych ogóreczków z ziemniakami ; D