0

@arasz1819
Otóż to w punkt

0

@kuczyniak
A no 11 zawodników + pomagier xd ;) sędzia no i jeszcze że graja u siebie to kibice ich 13 zawodnikiem xd

0

@Peciak
Niestety zaś gwizdają pod Real ehhh

0

Jprdl Fati obudź się....

1

@maroon
Jeden od nastepnej rundy są 2 mecze

1

Komar co dzisiaj gra "Mistrzostwo"

0

Sociedad MURARKA XDXD

2

Socieda sie zamknał cieżko sie przebić 1-5-4 xdxd

0

@Bartek1817
Bo Barca właczyła Tryb" Luz "myśl że masz zawodnika wiecej + wygrywasz i wkrada sie rozluźnienie

0

No i wkradło sie rozluźnienie :/ do cholery

0

@doc
Oby nie ....

4

Tylko teraz żeby Barcy nie właczył sie teraz Luz....

0

Tak jest wyp....aj wyp....aj

0

Przecież mógłby mu złamać noge idiota

0

Ooo będzie czerwo??????

0

@noface
Sędzia ChUJ

4

Jeszcze od Tyłu Lewego i żadnej Kartki

0

Ten Śpik z nosa zacznie coś gwizdać normalnie czy nie ??

0

@Kazragore
Już wole chleb z samym masłem kur.... niż jeść robaki
A sami sobie te robakki wpierd..... xd xd

2

@Emhyr
Bo ostatnio gadałem z Fernando a teraz dzwonił do mnie Filipe ..... xdxdxd

2

@MESSIah16
Ile jadu a ile takiego chamstwa w co nie których komentarzach :/ to aż....

0

@krzysiuw
Dzieki to jest mistrzostwo poprostu xdxd ta reakcja no leje śmiechem ;D

0

@tomek8756
Albo wgl tego o tej reakcji nie wspomną xdxd

0

@Kidd
Xdxd to było mistrzostwo

2

@tomek8756
Ahahahahahah mmmmmmm
Czuć aromat """ Drewna """
Kur.... leże i kwicze ze śmiechu

1

Ma ktoś gdzieś jakieś krótkie video na tą Reakcje Santosa jak sie śmieje o pytanie Repry na Mundialu xdxdxx

2

@KrychaFCB
To było Mistrzostwo xd ;D

0

@Bartula
Korki strzelaja z piersiówek Pik otwarte xdxd

6

@AllBundy
Dobry jest rozjebał system tą reakcją co za pozytywny wariat ;D
Już go Lubie

0

@FcPortoFan1999
Nie mi też pika tak ahhaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?