Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819
Otóż to w punkt
0
@kuczyniak
A no 11 zawodników + pomagier xd ;) sędzia no i jeszcze że graja u siebie to kibice ich 13 zawodnikiem xd
0
@Peciak
Niestety zaś gwizdają pod Real ehhh
0
Jprdl Fati obudź się....
1
@maroon
Jeden od nastepnej rundy są 2 mecze
1
Komar co dzisiaj gra "Mistrzostwo"
0
Sociedad MURARKA XDXD
2
Socieda sie zamknał cieżko sie przebić 1-5-4 xdxd
0
@Bartek1817
Bo Barca właczyła Tryb" Luz "myśl że masz zawodnika wiecej + wygrywasz i wkrada sie rozluźnienie
0
No i wkradło sie rozluźnienie :/ do cholery
0
@doc
Oby nie ....
4
Tylko teraz żeby Barcy nie właczył sie teraz Luz....
0
Tak jest wyp....aj wyp....aj
0
Przecież mógłby mu złamać noge idiota
0
Ooo będzie czerwo??????
0
@noface
Sędzia ChUJ
4
Jeszcze od Tyłu Lewego i żadnej Kartki
0
Ten Śpik z nosa zacznie coś gwizdać normalnie czy nie ??
0
@Kazragore
Już wole chleb z samym masłem kur.... niż jeść robaki
A sami sobie te robakki wpierd..... xd xd
2
@Emhyr
Bo ostatnio gadałem z Fernando a teraz dzwonił do mnie Filipe ..... xdxdxd
2
@MESSIah16
Ile jadu a ile takiego chamstwa w co nie których komentarzach :/ to aż....
0
@krzysiuw
Dzieki to jest mistrzostwo poprostu xdxd ta reakcja no leje śmiechem ;D
0
@tomek8756
Albo wgl tego o tej reakcji nie wspomną xdxd
0
@Kidd
Xdxd to było mistrzostwo
2
@tomek8756
Ahahahahahah mmmmmmm
Czuć aromat """ Drewna """
Kur.... leże i kwicze ze śmiechu
1
Ma ktoś gdzieś jakieś krótkie video na tą Reakcje Santosa jak sie śmieje o pytanie Repry na Mundialu xdxdxx
2
@KrychaFCB
To było Mistrzostwo xd ;D
0
@Bartula
Korki strzelaja z piersiówek Pik otwarte xdxd
6
@AllBundy
Dobry jest rozjebał system tą reakcją co za pozytywny wariat ;D
Już go Lubie
0
@FcPortoFan1999
Nie mi też pika tak ahhaha