0

@goldenboy
Amen otóż to w punkt

2

@CrazyHorseLakota
A wez mi juz nawet nie wspominaj o tym dzienikarzynie

0

@Azi
Pewnie taaa ale już aż mnie coś na te wylewy ....

0

@Alberto1031
Baty chlopie ograni sie Ty wiesz co to sa baty ???
O batach to mozesz mowic w meczu Realu z Liverpoolem
A teraz idz spac a na otrzasniecie walni Baranka w glowe

0

@Marcin1411
Weż wyjdz i nie wracaj idz tam do Białych a nie narzekaj....

0

@Roxi
Najwazniejsi zawodnicy Pedri Dembele plus zawieszenie Gavie
Kto wie jakby potoczył sie ten mecz gdyby oni byli

0

@rumilas
Amen idealnie to podsumowałeś
W punkcik
Visca el Barca !!!

8

Kur.... ludzie otrząsnijcie sie ciagle tylko krytyka kur... ile można stało sie trzeba to przełknąć
Taka prawda ta drużyna jest młoda jeszcze wiele przed nią
I trzeba pamietać że tak samo bylo w LM kontuzjowani zawodnicy w Obronie odpadliśmy teraz znowu brakło Pedriego , Dembele i naszego Najwiekszego walczaka Gavie a kto wie jakby ten 2 mecz sie potoczył gdyby oni byli
Też jestem zly zawiedziony ale napewno nie odwróce sie od Klubu któremu kibicuje
Jak już nie raz pisałem na LR
" Kibicem sie Jest Nie Bywa "
Visca el Barca na dobre i złe
Pozdrawiam prawdziwych kibiców

6

Kur.... ludzie otrząsnijcie sie ciagle tylko krytyka kur... ile można stało sie trzeba to przełknąć
Taka prawda ta drużyna jest młoda jeszcze wiele przed nią
I trzeba pamietać że tak samo bylo w LM kontuzjowani zawodnicy w Obronie odpadliśmy teraz znowu brakło Pedriego , Dembele i naszego Najwiekszego walczaka Gavie a kto wie jakby ten 2 mecz sie potoczył gdyby oni byli
Też jestem zly zawiedziony ale napewno nie odwróce sie od Klubu któremu kibicuje
Jak już nie raz pisałem na LR
" Kibicem sie Jest Nie Bywa "
Visca el Barca na dobre i złe
Pozdrawiam prawdziwych kibiców

0

@Domin7777
No ciekawe jak im to siądzie na głowach mam nadzieje że sie po tym pozbieraja i wygraja LL
Puchar Króla :(

0

@Domin7777
Czy fart czy nie trudno powiedzieć
Nad Barca za to ciąży jakieś Fatum że w tak ważnych meczach Tracimy Naszych Najlepszych zawodnikow
Pedri , Dembele czy to Gavi :( :( :(

4

Ludzie ciagle cisną po Lewym ale jak jego zabraknie to bedzie wtedy ludzi brać na wspominki " że Lewy to był zawodnik "" taka prawda
Lewy ma już swoje lata a ma horyzoncie ni widu ni słychu
Kolejnego takiego gracza jak on....

4

Szkoda że brakło
3 ważnych ogniw w postaci
Pedriego
Dembele
Oraz Gaviego
Myśle że gdyby byli całkiem inaczje by sie potoczył ten mecz szkoda jakieś Fatum jest nad Barca w tak ważnych meczach tracimy naszych najlepszych zawodników

1

@Azrik
Idealnie to podsumowałeś

0

:( ehhh chyba po wszystkim szkoda :(
84 min ehhh czasem zazdrosze tego mentalu bialym by nagle wrzucic bieg wyzej wyrównać i jeszcze do tego wygrać :(

1

@Comentateiro
Raczej czy przegra czy nie i tak zostanie już po odpanięciu z LM była mowa że LL to piorytet
Ja chce by Barca wygrała bede trzymał kciuki za nich ale jak to wyjdzie w praniu dziś sie okaże trzeba pamietać że w LM też byli kontuzjowani zawodnicy wiadomo jak sie to skończyło i teraz też są Pedri :( , Dembele :( a do tego Gavi najwiekszy walczak zawieszony wiec Obawiam sie tego meczu :( a jeszcze na stadionie Old Trafford :/ nie napalam sie na zwycieństwo żeby sie nie rozczarować....

3

@DonMatteo901
Wynieść tych darmozjadów na taczkach

0

Jeszcze bedzie tak że na etapie 1/8 ekipy z PL sie pożegnaja z LM xdxdxd ahaha niech wincy transferów robia xd

0

@sidi12843
Noo też sie obawiam że bedzie kombinował Xavi mam tylko nadzieje że nie przekombinuje tak jak w 1 meczu

1

@maroon
Otóż to

0

A może Ter Stegen w obronie Christensen , Araujo , Kounde, Balde , srodek FDJ , Kessie , Busi, Raphinha
Lewy , Ferran
Xd Nie wiem a Wy jak myślicie ?

0

@Recha_0684
Dlatego maja w PL miejsce jakie maja xd

0

@maroon
Ja to i tak na codzień miesa nie jem wiec mozna powiedziec ze mam dni "postu" w ciagu roku ;) czasami sam ryż warzywa czasem wleci ziemniaczki kalafiiorek w panierce takze no xd

0

@MateuszGotowka99
Bayern Monachium ??? Albo Napoli ?? Man City ??

2

@MesQueUnClub_87
Oglądałem zaajjebisty

1

Hmm fantasy to cieżko.... o ile można zaliczyć Antman i osa Quantomania to tez mi sie podobał mimo że nie którzy krytykuja ale wiadomo każdy ma inny gust

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Coutinho007
Juz 4:2 xdxd

0

Czy tam nie powinno byc Karnego za to pchanie ręką ???

0

@dafik85
Prawda ;)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?