1

@Patry10
Też tak myśle że chyba to jest najlepsze rozwiazanie problemu

5

Amrabat z opcja wykupu za 40mln chlop jest wart tych pieniedzy tak szczerze ????? Czy poporostu dlatego ze Barca ma taka sytuacje finansowa dlatego kluby to wykorzystuja jak mogą ....
Może lepiej wyłapywać ze szkólki jakieś talenty albo szukać mlodych za mała kase i uzdrowić finanse ??? Kluby i nie zadłużać sie jeszcze bardziej

1

@SirChuck
Przy nim LL zaraz spadnie tak ze zaraz to nas Włoska i Niemiecka wyprzedza a i nawet Francuska ....

1

@bartas97
No właśnie Ten mecz na El Madrigal (Estadio de la Cerámica) może być cieżki pod nie obecność Dembele tak samo jak mecz z Betisem
Sevilla może być łatwiej aczkolwiek nigdy nie można tej drużyny lekceważyć tym bardziej że walczy o punkty żeby wskoczyć na wyższe mieejsce w Tabeli

1

Cieszą te +5 pkt przewagi nad RM ale za nie długo czekają Barce cieżkie mecze a wypadł Dembele :( i nie chce nic mówić ale jak Rapihnha czy Fati czy Ferran sie nie ogarną i nie wezmą cieżaru gry na siebie to po tych meczach może już nie być tej przewagi :/
A już w środe 01.02
Betis - Braca :/
Nastepnie
05.02
Barca - Sevilla
12.02
Villareal - Barca

0

@Warzy941
Jestem za
też bym chciał zobaczyć Leao w Barcy na Lewej Flance ale myśle że do tego raczej nie dojdzie przez Finanse...

0

@Exerion
Oby nie :(

1

W LM też był skład osłabiony kontuzjami Barca odpadła oby teraz nie powtórzyła sie sytuacja że za chwile pożegnają sie z LE i wypadną z walki o LL :( :/
Tfu lepiej wypluć te słowa...

0

@Kazragore



Ja ogadam z Włoskiej Tylko Milan i jest chlop przekozak Fatiego , Ferrana , Raphinhe to nawet nie ma co porównywac...
Szybki , silny , dynamiczny drybling widział bym go na Lewej flance Dembus na prawej

0

Narzekaliśmy na Atakujacych czas start Lecimy z obrońcami xd

0

@Kazragore
No co Ty Lepiej mogli dołożyć i kupić " Leao " z milanu

0

@Gacork
Jeszcze Raphinhe niech ściagnie....

0

Dawaj " Balde " wjeżdzasz tam w tą obrone Girony jak w masło xdxd

1

@GadulkiGembulki_FCB
Jestem za też bym obejrzał xd

0

To że wygraja Super ale niestety brzydki mecz
- Raphinha zjazd do Boxu
- Fati zjazd
Dzis nic nie pokazali
Ale to totalnie nic
Rapha ktory to juz mecz bez dryblingu , bez strzalu , wrzutki tez słabe jakby nie miał sily straty .... eh Fati nie Lepszy....

0

@MesQueUnClub96
Dobre Pytanie

1

Prosze niech ściagnie Raphinhe .... co za wrzutki on ma siłe zeby kopnać pilke no chlop co mnie dzis irytuje to jest masakra

0

@Tasde
No to je najlepsze xd jak nic chlopowi sie nie zrobiło aa ten łapie sie dre tą pape krzywi jak by go ćwiartowali

0

@Messiah10
Jakby mu noge urwał xdxd

0

No przeciez nawet na powtórce było widać ze go nie dotknął korkami żeby tak aż go bolało ahahahaha co za Aktorzy z Girony

0

@Isso89
No dobry Aktor ten " Arnau "

0

@Encore
O ja jebie xdxd ahahahahah

1

@Coutinho007
No to fakt szkoda że oddali " Abde " na wypożyczenie napewno gorzej niż Raphinha by nie grał.... ba myśle że nawet lepiej 100 razy lepiej

3

@Faro Ty tak na serio???

0

@fotohobby
No ja też o tym już pisałem taki Traore to wciaga Raphinhe jedna dziurka xd

8

Już chyba Lepiej Traore sie prezentował niż ten Raphinha...

1

@Coutinho007
No dokładnie
Kurna jak wierzyłem w Raphinhe że się ogarnie tak coraz bardziej widze że jednak nie
chlop dostaje pile zamiast przyjać i wjeżdzać drybling na szybkości jak dzik w tą obrone to przyjmie stanie jak zółw poda do Tyłu no ja Pierdole
"" taki Traore to był dzik przyjał wypuścił piłe dzida do przodu a i potrafił kiwnoć chlopa a Rapha ostatni nic 0

0

@Kazragore
Oczywiście że była ale sędzia zaczyna odpierdalać jak wiekszość sędziów w Hiszpani

0

@kiper09
No te reakcje na takie delikatne muśniecie jakby był Rażony piorunemxdxd

1

@barteggg08
No tez to wiedze Murarka Lev 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?