1

Komentarz usunięty

2

@CatalanDream
No i elegancko że nie Jestem sam
Bo Bez Kitu pokazują jego Gębę to aż mnie......

21

Jak ja nie Trawie tego Vinicjusaaaa to to jest chyba Jedyny zawodnik w LL jak którego oglądam to aż mnie Telepie tak gościa nie znosze że to masakra ale chyba nie jestem sam?!?!?!?!?

1

@culer_5306751
Ja też i ogladam cały czas aaaaj :( ale może Bilbao zepnie dupki i co strzelą :/

2

@Coutinho007
Dokładnie ;) dobrze napisane

3

To teraz tylko Bilbao wygra z Realem Madryt i wieczór udany
Właśnie zaczeli....

1

@culer_5306751
Zaraz loża sie aktywuje poczekaj jakie bedzie narzekanie xd

1

@tristan87
2:0
Dla Barcy

1

@Sulimo
1 z rana rozpuszczalna Nescafé Crema ;)

1

Za dokładnie 23 min - PL
Meczycho
Arsenal - Man Utd
Jaki obstawiacie wynik?????
Ja obstawiam
2:1 Arsenal

0

@Ricardinio14
Tak oczywiście ;) pograć na konsoli obejrzeć meczycho albo Dobry film albo ogólnie myśleć o wszystkim i niczym czasem moja ma wypad do koleżanek i pyta np a Ty nie idziesz na pifko do somsiada i czasem nie mam ochoty to sie rozjebie na Kanapie i wole pobyć sam heh;)

0

@Ricardinio14
;) nie ma za co trzeba myśleć i być nastawionym pozytywnie ja już nie raz sie o tym przekonałem wszystko co nas spotyka w życiu ma nas czegoś naczyć czy to porażki czy zwycięstwa ;) i tak jak juz wcześniej napisalem że po takich szalenstwach przychodzi taki moment że człowiek woli na spokojnie spedzić wieczór i wgl ja tez czasem walne drina i meczyk obejrze czy jakiś dobry film heh
Zmieniasz Tryb, dorastasz ;)
Rownież pozdrawiamy ;)

1

@Ricardinio14
Przykro mi ale głowa w góre napewno gdzieś tam jest ta jedyna dla Ciebie sie znajdzie oo panie ogólnie u mnie to dopiero było przyjebane [ zdrady nie toleruje nigdy nie zdradziłem ] ale powiem Ci że u mnie to 2 miechy przed weselem przyprawiła mu Rogi
Wyjebała torby i nic nie czuje zmieniło mi sie poznałam kogos i co trzeba bylo sie pozbierać a łatwo nie było.... wyjechalem za granice i tu poznałem Kobiete mego życia [ zaznacze ze wcale nie szukałem i też nie atakuje wszystko co nie ucieka na drzewo ] kumple wyciagneli mnie na party i tak o to bum jeteśmy razem długoooo.... ;)
Wiec głowa w góre realizuj plany ciagle do przodu a Miłość sie odnajdzie ;)

2

@Ricardinio14
Też tak mieliśmy z moja Kobietą kiedyś szaleństwa z znajomymi dyskoteki albo domówki aż w pewnym czasie nagle nam sie tego wssystkiego odechciało i bum wolimy wypic po lampce wina właczyc jakiś film oczywiście widujemy sie z znajomymi ale to już nie jest takie jak kiedyś i wcale to nie oznacza że ktoś jest aspołeczny porostu zmienił Ci sie tryb ;)

1

60 min Sevilla dalej remisuje 0-0 z Cadiz :O
Oj cieżko to widze ten Sezon Sevilli
I pomyśleć że sezon temu byli w 1 czwórce :O

1

@LeoMessi1994
Hahah ;D dokładnie i może jakieś specjalne atrybuty xdxd

1

Umtity - Hallo Szaman tu Big Sam coś kur... z barkiem mam xdxd
Szaman - ziólek nazrywamy nastepnie wsmarujemy a później eliksiru sie napijemy xdxx ;p

0

No to pozamiatane :/
Jeszcze jakby go chciała Barca wykupic to zara Borusia zaśpiewa i bedzie cena wyjściowa 150mln xdxd

2

Serioo przecież to odepchniecie perfidne jak nic chlop nawet piłka nie był zainteresowany :/ ja jebie

0

@VamosRakieta
Wiem wiem że Barca leciała ale Ja myślałem że gdzieś leciał na jakimś innym kanale ten mecz Realu xd ogólnie ja bynajmniej nie spotkałem sie z takim czymś poprostu mnie to rozbawiło że tylko jedna połowa transmisji xdxd hehehe

0

@VamosRakieta
A czy ja coś mówie ze mam problem ??? Śmieszne że nie bylo calego meczu w Tv tylko jedna połowa
Wiec zluzuj gacie i nie sapp....

1

Czy ja dobrze widze xdxd ahaha że puszczaja w TVP Sport od 2 polowy mecz xdxd Villareal - Real Madryt xd

0

@Nhyz aa to możesz już iść raczej się tam nic nie zmieni xdxd chyba, ewentualnie Villareal coś strzeli jeszcze ;)

0

@Cwaniak4
Na to wychodzi wgl patrze na strzaly staty i Real slabiutko 4/1
A Villareal 9/3

0

@Gall
Nie raczej wątpie że są sprinterzy w Ceuta ale tak własnie jak ogladam i te sprinty Fatiego takie nie Depnie do końca tylko własnie jakby na zaciągnietym te sprinty z pilka i do piłki eh.... chyba coś jest na rzeczy

0

Czy nie macie wrażenia że Fati jak biegnie sprinetem to tak jakby na zaciagnietym biegał????

0

@barteq
Noo powiem Ci nasza 3 która wymieniłeś to by leciały ciasteczka takie że Łooooo xdxd

0

Nie ma co sie dziwić że to nie idzie jak środek - S.Roberto , Torre , Kessie nie działa

0

I w szatnij bedzie zjeba od Xaviego.... rezerwowi narazie nie daja argumentu....
Lewy narazie nie otrzymuje piłek
Środek nie działa

1

@GCBW
Otóż to tak to wygląda z takim lolkami co dla nich to życiowa szansa żeby sie pokazać na tle takiego rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?