Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@shahman
W takim o to przypadku po co im wgl jakiś strój ????? Xdxd To już lepi bez i tak by za bardzo różnicy nie byłoxdxd
0
Komentarz usunięty
0
@Barcanajlepszyteam
Pomyśle nad tym ;) sie czepiasz mnie o znaki lepi popatrz jak duduś rozbraja pl i jeszcze z tego sie cieszy w sumie to wszyscy tam maja szampański nastruj smiechy hihy jak kłamali tak dalej kłamią oszukuj i dalej odsawiają teatrzyk
0
No to duduś wygadał że wysłaliśmy wiecej czołgów niż mieliśmy wyslali czołgi z jednostek nie z rezerwy i jeszcze zobaczcie tą narracje tam nie ma smutku nie ma powagi oni się cieszą uśmiechaja czyli chyba dobrze wiedzą co sie na ukra dzieje ale dalej graja spektakl wykonują marionetki polecenia swoich panów
I jeszcze ten angielski this is this is I can I Can yyy yy every every ???? ahahahaha xdxdxd
3
@Faro
Dokładnie
8
Najlepiej bedzie jak Barca zakończy jakiekolwiek operacje transferowe czy wypożyczenia z atletico bo za bardzo zaczynaja podskakiwać....
0
@AduŚ07
Noo jest Mistrzostwo
Że po przeczytaniu komentarza aż puścilem sobie " Batman Początek " ;)
0
@Donio
Jestem za tym co piszesz może to by wkońcu naprawiło takie sytuacje i wszystkie błedy sędziów może wtedy by sie przykładali do sędziowania jak należy jakby jeden z drugim podali argumenty dlaczego taka a nie inna decyzja i jeszcze jak by zobaczyli swoje błedy na powtórkach
0
@YoungMan
Czy już nie było kiedyś podobnej xd wymiany xd ???? Xdxd gdzie tu haczyk albo haczyki
0
Sevilla znowu z porażką :O
jak uważacie spadna do 2 ligi hiszpańskiej?????
Jakie typujecie 3 drużyny do spadku ?
0
@barcelonaLM
3 pkt za wygrana miał sporting gijon wiec jesli chodzi punktowo Elche lepiej bo 4 pkt z Tym że w tym sezonie Elche uzbierało punkty po 4 remisach
A wygranych 0 wiec jak tak pociagną do końca sezonu bez wygranej xd moża by powiedzieć ze chyba bedą najgorsza w histori xd
1
@Katalończyk 99
Tak chyba idzie na najgorsza ekipe LL i Top 5 lig w chwili obecnej ale czy najgorsza w histori to nie wiem na chwile obecna staty ma xdxd
17 meczów
0 - w
4 - r
13 - p
Pkt : 4
Br stracone - 35
Br strzelone - 10
Te 4 uciułane punkty to po remisach xdxd
2
@xavi890
Zjada ??? Hmm w ostatnim meczu to chyba Xavi ZJADŁ Valverde przypominam że 23.10.2022 na Camp Nou
Barca Xaviego sie przejechała po Bilbao prowadzonym przez Ernesto Valverde 4-0 gdzie bilbao Valverde nie istniało ;) także no....
11
A tak apropo
Atletico traci pkt remisuje z Almeria i ma już 13 pkt straty z czego Barca ma o jeden mecz mniej
;)
4
@dawid4444
W punkt nic dodać nic ujać
3
@shahman
Właczył "" Nitro "" ;D jak Dominic Toreto w szybcy wściekli...
1
@DonMatteo901
Pieknie klepali
1
@bartekvisca
Czuć piniądz xd
0
@PatrykBarca
Kelner Benzema bedzie z kieliszkami wódeczki na Tacy latał w szatnij xdxd żeby zapić smutki po meczu
0
@Marcelinho99
Puchar to Puchar każde Trofeum sie liczy
1
@barteggg08
Tace na drinki żeby zapić smutki xd
3
Benzema z Tacą xdxd
1
@Barca_bwo ;) no dziś to fajnie i dobrze wyglądało oby teraz pójść za ciosem i by w LL jak i LE tak gryźć trawe i walczyć i zamykać mecze jak dziś w superpucharze ;)
0
@HighestInTheRoom
Każde zdobyte trofeum cieszy jeszcze po dobrej grze i nie ma co ujmować jakby było nic znaczące to by o to nie grali i by tego nie było...
1
@damiano996
To też racja nie nabijam ale Uwielbiam ten obiektywizm w pomeczowych konferencjach ;)
3
Busi co za pietka ahaha co za klepka co sie tam bawia xdxd
0
A na konferencji Carlo pewnie powie ten puchar był nie istotny szykujemy forme na LL i LM nie było Czuameniego xdxd kontuzje ehhh .....
1
I jechać dali z Prześcieradłami 3:0 mało dobić i jeszcze
5
Jebany ale Dynamit Balde poszedł co za przecinak