Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Taki Rafael Leao z Milanu by sie przydał gorzej niż Dembele Czy Rafa czy Ansu czy Ferran by nie grał.... Ba myśle ze z tej 4 byłby najlepszy... ale skąd tu barca weźmie tyle siana....
0
Brakuje gry na klepke przed polem karnym i wyjscie na pozycje szybka gra ....
0
@Seledynowy
W punkt
0
No to Lohoz zaczyna spektakl ahaha jak zaczynałem usypiać tak odrazu mnie obudził
0
No i macie aha Lohoz zaczyna Spektakl
0
@Nihas
Gość jest dobry ale musi odblokować głowe bo umiejętności ma...
0
@MateuszGotowka99
No zaraz zacznie sypać kartkami....
0
@Emhyr
Dokładnie , tak jak mówisz
0
@Emhyr
Widzę xd luzik ale coś to podejrzane odwieszą mu chyba ??? Może? na mecz z Realem? xd xd
0
@Emhyr
Ahahahah nigdy nie wiadomo xd
1
@Borry
Może być
0
@NaFazieHitman
Ponoć jest zwrot akcji jeśli chodzi o zawieszenie Robercika i że bedzie mógł zagrać z Espanyolem
Prawda to????
"""Sąd Centralny w Madrycie zatwierdził środek zapobiegawczy wobec sankcji nałożonej przez TAD""""
0
@Matelel
Nooo ahahahaha bez kitu xd
0
@ForcaMilosz
Różowe Włoski na pacynie xd
1
Co ten Antoine Griezmann zrobił z włosami
:O
xdxdxd
0
@siara10 nie moja mama wraz z ojcem zmarli na raka kilka lat temu ....
Wiec jeśli dalej masz rodziców to Ci zazdrosze.... pozdrawiam... Wesołych Świat i na tym zakończe tą konwersacje.
0
@siara10
Nie ośmieszaj sie człowieku bo jesteś żałosny pewnie w dzieciństwie nie miałeś łatwo ciagle wpieer..... to teraz w necie trzeba zgrywać Cwaniaczka xdxd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@siara10
Uważaj bo zapłoniesz Xdxdx jak sie tak chcesz o wszystko i wszystkimi podcierać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JarekS
Skoro Lewy dostał kare to ja sie pytam gdzie kara Dla Carlo Ancelottiego?????? Też powinnien wylądować na Trybynach... co są równi i rowniejsi ????????
0
@siara10
Siara idz sie lepiej podetrzyj o Draske xd
1
https://barcafans.pl/2022/12/23/barca-otrzyma-konkretna-oferte-za-ferrana-torresa/
Czyli możliwe że w lato sprzedadza Torresaa do Arsenalu
2
@KrwawiaceoczyVEB
Oj sa chore za 16 latka tyle hajsu
0
@Kamil689
Trzeba podziękować Perezowi Prezesowi Realu Madryt że tak wywindował ceny młodych Brazoli Bo oczywiśce Perez ma komplex Neymara.... nie chca by im uciekła żadna perełka z Brazyli cały pakiet za Endricka ponoć ma wynosić 75 mln za 16 latka :O i w sumie jest porównywany do Neya
0
@Deviler Szkoda gadać
No oczywiście standardowo już jest parcie i cisnienie żeby wepchnąć kolejną polska myśl szkoleniową bo w gre wchodzi dużu hajs kolejny Beton gdzie znowu bedzie Antyfutbol i wmawianie niszczenie Mentalne że nie potrafimy grać w piłke ehh....hmm jak sie Uda i PZPN Zatrudni Zagranicznego dobrego trenera zaraz sie zacznie Byłe Gwiazdeczki Beda krytykować
" Sousa "" hm....czy uciekł dla Hajsu ??? ???? pewnie tak ale czy napewno ??
Czy dlatego że zaczeła sie Ogromna krytyka w kierunku jego osoby ????
Jak i przez byle Gwiazdeczki Betonowe jak i dziennikarzy
" Sousa " próbował zmienić Mentalność Polskich graczy i widzieliśmy to w meczach Czy z Hiszpania Czy Anglia gdzie naprawde były Emocje i dobrze sie oglądało gre naszych
0
@MASTURBINHO z tego co czytam kom.... to pisza że Dobry grajek z tym że Chelsea też na niego poluje.
Real sprzątnąl "" Endricka """ ponoć duże ciśnienie było na niego i jak sie tak dalej bedzie rozwijał to..... Enzo Fernandez są głosy ze do Liverpool
Bellingam do Realu Madryt
Mnie ciekawi co z Mbappe ?? Czy odjedzie z P$G i do tego gdzie Liverpool ??? Czy jednak Real Madryt ??? Jesli tak bedą mieć pake w ataku
Vini , Rodrygo , {Mbappe ??????,} Endrick
Robi Wrażenie
1
Wiadomo już coś odnośnie decyzja TAS jakie news ?? Czy Robercik zagra z AM ? czy jednak nic nie ugrali ?
1
@BARCA1899Messi
Dokładnie... i do tego
pokazali sezon temu jak Barca grała z Eintrachtem na Camp Nou...
0
Bumm i sprzedadza Fatiego xdxd
Albo, albo ....???? Cieżko powiedzieć który zawodnik bedzie na tyle wyceniony ?
Myśle że ktoś z
Pomocy albo
Ataku