Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@sebsbastiams.fcb.fan92
W punkt dokładnie
0
Kiedyś to byly czasy Team Guardioli eh ale to juz nie wróci , gdy drużyny ktore grały z barca trzesły portkami byle nie dostać od nas 4 czy 5 a teraz tak sie karta obraca ze To my sie boimy i modlimy zeby dostać jak najłatwiejsze druzymy z LE :/
0
@Cobra303
I do tego ta jego mina xdxd
Chyba ciągle ma przed oczami 8:2 :/ :I
Psycha rozj...... xdxd
1
No i sie stało
Lokomotywa zatopiła żółtą łódź podwodną ;D
0
@JimMorrisonFCB
W lechu Holenderska myśl szkoleniowa ....
( nie polska ) xdxd
11
@Misugi14
Lepiej tego ująć nie mogłeś w punkt
6
I co teraz Panowi Czas uderzyć sie w pierś Ci którzy wiecznie go Cisneli teraz W KAŻDYM SMUTEK prawda ????? bo odchodzi kolejna Legenda Klubu , każdemu jest przykro
Eh....
Dzieki Geri Dziekuje i powodzenia w dalszym Życiu Visca El Barca !! Aż mi sie oczy spociły a co dopiero w sobote na pożegnalmym meczu ;(
0
@Kamilos84
No tak ośmieszył sie xdxd masz racje xd ;)
Wgl masakra żeby gość co siedzi w UEFA i to na takim stanowisku nie znał Reguł które sami ustalaja w organizacji xdxdx
1
@Kamilos84
Juz go w studiu poprawili ze
Benfica z 1 wychodzi xdxd
0
@Dembouz1899
Popatrz sobie dobrze ;) upewni sie doczytaj a pozniej dopiero sie wypowiedz
Benfica z 1 wychodzi
UEFA juz podała ze Benfica wygrywa gr
0
No i Benfica wygrywa 6:1 dopieli swego i wychodza z
1miejsca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1028963/superliga-nie-umarla-beda-negocjacje-z-uefa
Ciekawe jak sie to skończy
Myślicie że dojdą do porozumienia???
1
@gumaz
Cycki z kury, mizerka i ziemniaczki
0
@Borys8111
Nic nie poradzisz taka o to mentalność ludzka zazdrość chciwość i można by tak wymieniać
Czasem mam wrażenie że gorzej jak zwierzeta....
0
@pienaar
No dokładnie dobre pytanie
2
Może nie interesujacy mecz ale kolejna kontrowersja we wczorajszym meczu
Mallorca vs Espanyol
W 87:15 w tym czasie zawodnik ESPANYOLU ewidentnie fauluje i co ?? [ moża powtorke zobaczyć na YT i kamera za bramka idealnie pokazuje jak chlop nie trafia w piłke ]
nie ma karnego xdxdxd ja wiem że to nie istotny mecz ale chodzi co wgl odpierdalaja sedziowie to jest jakaś masakra i kpina w istatnim czasie i to nie tylko LL
0
@Czarny_ck
A jaki jest Twój typ na Dm
Kurcze szkoda że ten Zubimendi podpisał nowy kontrakt Teraz już raczej cieżko żeby go wyciągnąc
0
@pienaar
Edson Álvarez [ ajax ] co myślisz ?? Nadał by sie ??
1
Grupa co myślicie o Edson Alvarez piłkarz Ajaxu na pozycje Busquetsa .???
3
@mateusz1989VeB
Przecież o to właśnie chodzi mecz to jest spektakl tak jak Kiedyś Roni bawił sie piłka robił triki i było wow wrecz to cieszyło oczy
A tu jakaś zazdrosnaa Legenda bo gość zrobił jakiś trik i już wielkke halllo to jest Chore ,
czy Ci ludzie maja wszystko dobrze pod kopuła podobnie jak Ney też od sedziego dostał zólta kartke że gościa osmieszył sztuczką no ja pierdole
czy za czasów gdy grał Roni gdzie wykonywał drybling sztyczki ośmieszał rywali też tak sie ludzie zachowywali ??? Bo ja sobie nie przypominam
Jednym słowem masakra...
0
@RosjaninBut
Tak pamietam Cou w liverpool szalał a tu Regres Totalny
1
@LambiPL
No też czytam te komentarze i jest dramat dokładnie ludzie znaleźli sobie kozła ofiarneg
jak wcześniej byl Ferrran w sumie to Na wszystkich jest narzekanie ostatnio
Jak tu już pisalem wcześniej drużyne sie buduje latami
A nie na szybko takie kluby
jak Bayern jak Real to robi Szacunek
Przede wszystkim te slowa Lapcia ze wracamy na szczyt za szybko i do tego transfery i ludzie sie napalili ze zaraz to Odpali a tak nie jest niestety tu potrzeba czasu
2
@RosjaninBut
Przypomne ze Raphinhe chcialy takie kluby jak Liverpool , Chelsea , Man UTd wiec to chyba nie jest taki slaby Grajek...
0
@Czarny19
Ja od młodych lat kibicuje pamietam były wzloty upadki
Od samego poczatku to bylo widac ze ta druzyna sie buduje
Jedynie przekaz Lapcia za bardzo rozbudzil kibicow bo po tych transferach i przekazie ze wracamy na szczyt to bylo za duzo powiedziane i za szybko
to bylo wiadome ze za nim zatrybi ta druzyna potrzeba czasu
ile czasu Kloop budowal liverpool za nim zaczeli grać taki futbool jak graja
0
@bari_94
Przyjdzie nowy trener ( bedzie efekt nowej miotły ) zaczna sie porażki i co za rok kolejny trener ???
Ja nie wiem czy nie rozumiecie że budowanie drużyny to proces nie miesiąc nie pól roku a kilka lat ??? To że byly transfery nie oznacza że zaraz bedziemy lać wszystkich po 5 : 0 to nie ekipa Pepa tamte czasy mineły
Cierpliwości .....
tez mi przykro ale
Będę dalej kibicował
2
Nie sztuka jest być kibicem drużyny która wygrywa....
Sztuka jest nim pozostać kiedy drużyna przegrywa...
Na dobre i na złe
Bo kibicem się jest nie bywa....
Mamy młodą drużyne która jest ciagle w budowie to jest PROCES który potrwa nie miesiąc nie pól roku a kilka lat i trzeba sie z tym pogodzić trzeba być cierpliwym
( to że byly transfery nie oznacza że odrazu zaczniemy wssystkich lać po 5:0 to nie drużyna pepa tamte czasy byly minely i nie wrócą )
0
@rogalbarca
Nie wydaje Ci sie tez to widze że nie ma swieżości zmeczonie wychodzi i granie od deski do deski
3
P$G -
Ci to wszystkich chca kupić
Tu Leao tu Endrick tu zaraz jakis inny grajek sie bawia jak w futbol menager
Ich FFP nie dotyczy ehh.....
1
@Matix90
Nie ma sedziowie dalej są ślepi :/