2

Sercem jestem za Barca mam nadzieje licze na zwyciestwo dzisiaj wiem że chlopaki zostali postawieni pod ścianą i beda grać pod presją rozumiem też że czasem jest spadek formy
, czasem głowa nie dojeżdza
A czasem ciało nie daje rady
Przede wszystkim jesli sie nie uda ( czego nie życze sobie klubowi i wszystkim którzy kibicuja ) nie będe krytykował tylko przypomne sobie te 2 istotne mecze w ktorych chlopaki zostali przekreceni , bo jakie by bylo dziś nasze położenie w tabeli i naracja jakby wszystko co mieliśmy bylo gwizdane uczciwie i poprawnie w tych 2óch meczach.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

@DonMatteo901
Szkoda gadać.... odechciewa sie oglądać ciekawe czy kiedyś ktoś sie wypowie o tych przekrętach uefki
Może jak Utworzona zostanie SL może wtedy wyjda brudy uefy

1

@Kluivert_P
błędy które sędziowie robią na Varze wszystko ustawione. Są to umyślne błędy a sędziowie dostają za to kupę kasy, ręką Dumfries była tak ewidentna że nawet Inzaghi wiedział że będzie karny. Poprostu Inter musiał wygrać ten mecz i tyle. Chyba naprawde lepiej bedzie jak stworzą tą SL

0

@FCB24
Upośledzeni nie ale wychodzi chyba że smarowane było $$$$$

1

@Cvzx
Kolejny przekret teraz na Juve xd czyżby zemsta za SL że nadal te 3 kluby nie wycofały sie z tego pomysłu
Ladnie uefa pogrywa kto nie jest glupi widzi co sie dzieje

1

Komentarz usunięty

0

@cules100pro
Aa no to jest fakt ;)

1

Komentarz usunięty

7

Xavi Hernandez trenerem barcy do grudnia
Zródło - @Comentateiro

0

@Vernon_Roche
Ekscytacja byla tym jak grał Szachtar ;) a nie dlatego ze real gral
Ten mecz do analizy dla Xaviego na klasyk Serducho Walka zapierdalanie i granie do konca

0

@Dieselzor
Czarodziej xd wez tak jutro wyczaruj zeby barca wygrala xdxd

12

I jak zawsze Real jak zwykle na farcie laga w pole karne i gol xdxd ahahaha

0

@Bogan
A no bylo bylo to fakt

1

Hahaha 1 - 0 dla szachtara

0

P$G prowadzi po karnym

0

@takisobiektos
Niech tworza ta SL i kij w oko uefie

1

Szkoda że już nie u nas bo jutro by sie przydał Aubameyang

2

1

@MesQueUnClub96
Dokladnie

0

No i po milanie

0

Jprdl ile zółtych kartek co ten sedzia odpierdala obstawiam ze bedzie wiecej czerwonych kartek

0

@MaziFCB
No dramat niech lepiej Ta Super Liga ruszy bo zamiast lepiej to chyba sie robi coraz gorzej z tymi sedziami... ( przelew poszedl do -"ceferina"
Mysle ze jutro wcale nie bedzie lepiej z tym sedziowaniem

0

@FioletoweOczy
Popieram

0

@kampe36
No w tym meczu bedzie ciekawie

6

Sedzia to chyba chce być Głowną postacia w meczu Milan - Chelsea xd
Czerwo poszła zółtka sie sypia grubo xdxd

0

@Marcin91fcb
No tak ale też trzeba było ustawic Luisito jak do nas przechodzil dalo sie dalo ogarnac jego temperament wiec żółwia też by dalo sie ogarnać

0

@Cvzx
No możemy im jeszcze dac Ferrana Xd jak coś

0

@cules100pro
To samo Pisalem Xavi mu Pouklada w glowie dostosuje sie do naszej drabinki placowej i niech wbija pokopać z Lewym;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?