Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sercem jestem za Barca mam nadzieje licze na zwyciestwo dzisiaj wiem że chlopaki zostali postawieni pod ścianą i beda grać pod presją rozumiem też że czasem jest spadek formy
, czasem głowa nie dojeżdza
A czasem ciało nie daje rady
Przede wszystkim jesli sie nie uda ( czego nie życze sobie klubowi i wszystkim którzy kibicuja ) nie będe krytykował tylko przypomne sobie te 2 istotne mecze w ktorych chlopaki zostali przekreceni , bo jakie by bylo dziś nasze położenie w tabeli i naracja jakby wszystko co mieliśmy bylo gwizdane uczciwie i poprawnie w tych 2óch meczach.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
@DonMatteo901
Szkoda gadać.... odechciewa sie oglądać ciekawe czy kiedyś ktoś sie wypowie o tych przekrętach uefki
Może jak Utworzona zostanie SL może wtedy wyjda brudy uefy
1
@Kluivert_P
błędy które sędziowie robią na Varze wszystko ustawione. Są to umyślne błędy a sędziowie dostają za to kupę kasy, ręką Dumfries była tak ewidentna że nawet Inzaghi wiedział że będzie karny. Poprostu Inter musiał wygrać ten mecz i tyle. Chyba naprawde lepiej bedzie jak stworzą tą SL
0
@FCB24
Upośledzeni nie ale wychodzi chyba że smarowane było $$$$$
1
@Cvzx
Kolejny przekret teraz na Juve xd czyżby zemsta za SL że nadal te 3 kluby nie wycofały sie z tego pomysłu
Ladnie uefa pogrywa kto nie jest glupi widzi co sie dzieje
1
Komentarz usunięty
0
@cules100pro
Aa no to jest fakt ;)
1
Komentarz usunięty
7
Xavi Hernandez trenerem barcy do grudnia
Zródło - @Comentateiro
0
@Vernon_Roche
Ekscytacja byla tym jak grał Szachtar ;) a nie dlatego ze real gral
Ten mecz do analizy dla Xaviego na klasyk Serducho Walka zapierdalanie i granie do konca
0
@Dieselzor
Czarodziej xd wez tak jutro wyczaruj zeby barca wygrala xdxd
12
I jak zawsze Real jak zwykle na farcie laga w pole karne i gol xdxd ahahaha
0
@Bogan
A no bylo bylo to fakt
1
Hahaha 1 - 0 dla szachtara
0
P$G prowadzi po karnym
0
@takisobiektos
Niech tworza ta SL i kij w oko uefie
1
Szkoda że już nie u nas bo jutro by sie przydał Aubameyang
2
@Sergio_Devils
Tak
1
@MesQueUnClub96
Dokladnie
0
No i po milanie
0
Jprdl ile zółtych kartek co ten sedzia odpierdala obstawiam ze bedzie wiecej czerwonych kartek
0
@MaziFCB
No dramat niech lepiej Ta Super Liga ruszy bo zamiast lepiej to chyba sie robi coraz gorzej z tymi sedziami... ( przelew poszedl do -"ceferina"
Mysle ze jutro wcale nie bedzie lepiej z tym sedziowaniem
0
@FioletoweOczy
Popieram
0
@kampe36
No w tym meczu bedzie ciekawie
6
Sedzia to chyba chce być Głowną postacia w meczu Milan - Chelsea xd
Czerwo poszła zółtka sie sypia grubo xdxd
0
@Marcin91fcb
No tak ale też trzeba było ustawic Luisito jak do nas przechodzil dalo sie dalo ogarnac jego temperament wiec żółwia też by dalo sie ogarnać
0
@Cvzx
No możemy im jeszcze dac Ferrana Xd jak coś
0
@cules100pro
To samo Pisalem Xavi mu Pouklada w glowie dostosuje sie do naszej drabinki placowej i niech wbija pokopać z Lewym;)