Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ptasior
Jest bestia przecinak na prawej ehhh mozna pomarzyc bo chelsea nie pusci tego gracza
0
Oj przydałby sie tak James Reece na prawa strone
0
@AlexDark00
No to Lipa .... :/
0
@AlexDark00
Pytanie czy do wyciagniecia z milanu ? Ale mysle ze barca nie zrobi wczesniej transferow dopiero jak na letnie okno trasferowe
No i też trzeba trzymać kciuki żeby wygrać 3 mecze w LM Bo jak zaś odpadniemy na etapie Fazy gr to ja az sie boje co to bedzie .... :/ :/
1
@AlexDark00
Wlasnie ogladam chelsea vs milan i dobrze tam kreci chlop i do tego szybki
0
@FanBarcy22
Taka ma klauzule ?? :O
Ooo panie to trza gadać z Lapcio xd
0
Co sądzicie o Leao z Milanu ??
Przydałby sie barcelonie transfer tego zawodnika?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Wossi61FCB
Dołek total posypało im sie tam do tego 2 stoperów zmienilo kluby w okienku transferowym
2
@Kinginiesta
HahahahahaHahah xdxd xdxdxx
1
@Chlebek23391
No wiem też widziałem wlasnie nawet na sttronie jest artykuł z tym co odpier..... sedzia
Ale fakt Skriniar wgl nie byl zainteresowany pilka tylko zeby wypchnać lewego podczas skoku i widac też ze tam z lokcia go eh....
2 ważne mecze ktore nam sedziowie nie ma co przekrecili
1
@Paradoks
Moze bylo moze nie ale faktem jest że wcale bym sie nie zdziwił po ostatnich meczach że coś jest nie tak no fakt Barca grala slabo ale z 2 strony z interem zostalismy okradzeni z karnego ktory mogl dac szanse na remis
Tak samo w monachium ten sam sedzia i decyzja przeciwko hmm
0
@Emhyr
Ale czemu odrazu zmrozilo ??
0
@Katalończyk 99
Noo mozna i w srodku xdxd
0
@Paradoks
Boooże ludzie co wy tacy sztywni jprdl.... xd
0
@P33ck
Xd no nie wiem musza pomyśleć
0
" Nic ich nie zatrzyma "nie o nie
Wał za wałkiem kreci się
Popatrz UEFIE w oczy nic mnie nie zaskoczy wraz ze Szejkiem Cieszą sie xdxdxd
Hmm może zaczne pisać wiersze albo utwory xdxd ahaha
0
Xdxd " Nic ich nie zatrzyma "nie o nie
Wał za wałkiem kreci się
Popatrz UEFIE w oczy nic mnie nie zaskoczy wraz ze Szejkiem Cieszą sie xdxdxd
5
Sędzia wideo Var powinien był albo przekazać sędziemu głównemu informację o zagraniu piłki ręką, albo przynajmniej wezwać Vincicia do monitora, aby samodzielnie ocenił sytuację. Unikając jednego i drugiego, Pol van Boekel wypaczył przebieg meczu i odebrał Barcelonie szansę na doprowadzenie do remisu wszystko i w temacie
0
@katalonczyk112 mecz zly w naszym wykonaniu ale no wlasnie
Ale ,a duzo kontrowersji w 2 ostatnich spotkaniach w LM w ktorych widac ewidetnie gwizdane na nie korzysc jedenj druzyny
1
@JohnBarça
Dokladnie do tego nie próbował nawet uciekać badz cofać noge czerwo ewidetne ale no coż....
0
@lucca87
Dokladnie ja nie bronie bo nie byl to dobry mecz w naszym wykonaniu ale wiadomo autobus interu kazdej druzynie by sie ciezko gralo i jak ktos ogladal mecz widzial ze oni to sie bronili w swoim polu karnym w 7 osob czasem 8 pilkarzy co zrobic Brzydki futbol ale skuteczny ale nosz kur jak sedzieujemy to niech robia to SPRAWIEDLIWIE w 2 strony nie w 1 strone....
I do tego ten sam koles ktory nie widzi ewidetny karny na dembele w monachium nosz kur mac ile jeszcze taki cyrkow ???
Dzis trza ogladac real
I P$G i ciekawy jestem sedziowania w tych meczach...
0
2021
Accidental handball that leads to a team-mate scoring a goal or having a goal-scoring opportunity will no longer be considered an offence
0
@katalonczyk112
To ze zagralismy zle to jedno ale drugie ze ten sam sedzia kreci barce po raz kolejny poczytajcie sobie przepisy i wgl bo w przepisach Od 2021 bezdyskusyjne anulowanie bramki może nastąpić tylko gdy to strzelec dotknął piłki ręką. Gdy zrobił to kolega z drużyny nie jest to już przewinieniem, chyba że dotykałby piłki z premedytacją bądź nienaturalnie powiększył obrys ciała. Ani jedno ani drugie nie miało tu zastosowania, piłka nabita z metra przez przypadek i trudno mówić o braku naturalności podniesionej ręki gdy zasłaniasz się przed nadlatującym bramkarzem.
0
@Borneo
Wiadomo hajsu ma pelno wiec kazdego moze kupic tak wgl czy pamietacie sytuacje ostatnia LM gdzie Real madryt wygral z P$G i szejj arab romantyk futbolu grozil ludziom ze ich zabije kopal drzwi i wgl tam afera byla
Pytanie Czy został za to Ukarany czy spr ucichła ?????
0
@Borneo no nie ma ale mozna sie domyslac tym bardziej tak jak piszesz jest mściwy i obsesyjnie nienawidzi barcy i do tego zasiada w Uefa
1
@lukkobe
Przekręt ...
1
@Kgorecki2500
I tak by ceferin + arab prezesik P$G ja wyjebali
0
Wczoraj nie bronie grali slabo ale nie bój sie mówic ze w tych
2 meczach nas przekrecili a taka jest prawda
1
@Borneo
Tez o tym juz tu pisalem ze arab + uefa robia swoje i sie smieja za kurtyna
Tak slabo gralismy ale tyle kontrowersji w 2 waznych meczecha nosz kur... karny na dembele w meczu z monachium mysle ze bramka z karnego napewno by jeszcze bardziej podniosla morle to mogly by byc 3 punkty badz 1 bo pewnie bayern po starconym golu bardziej gral nerwowo jak w bundeslidze wczoraj tyle kontrowersji nie gralismy pieknie ale karny kolejne 1 punkt remis
Jak by teraz wygladala tabela?? No wlasnie teraz mozna spekulowac. ale wiem ze to Kolejny mecz gdzie barca jest poszkodowana i jest pod sciana
A komu to jest na reke ???