0

Grupowicze jak uważacie czy jesli Xavi nie wygra ---- przegra , ewentualnie ( zremisuje ) w
3 nastepnych meczy pożegna sie z posada ????
Uważacie że sam zrezygnuje jeśli nie bedzie szło???
i kogo widziecie na jego miejsce ???

4

Czy ja dobrze widze????
Strona - "" FCBarca obchodzi 20 lecie
To NAJLEPSZEGO DLA CALEJ STRONY I REDAKCJI ;D

0

@Jackazz
Tvp sport juz sie zaczyna

0

@natanvip
Tak tez ponoć wlasnie bylo że tam był spalony stykowa sytuacja i tak jak mówisz ze decyduje operator nawet juz jesli sedzia puscil uznal ze nie ma spalonego i dal karniaka dla realu
To tez powinnien dac czerwo za to uderzenie w twarz bo tak jak pisalem wczesniej byla podobna sytuacja z Langet i tam francuz dostal czerwo.
karny na lewym oczywistyale nie ma co ukrywac i widac ewidetnie ze siedziowie nie gwizdaja sprawiedliwie w meczach barcelony

2

@natanvip
Jedni mówia że był inni że nie co jednak nie zmienia faktu że sedzia powinnien był isc sprawdzic bo juz od jakiegos czasu jesli chodzi o karne dla barcy czy np czerwone kartki dla przeciwnikow to dziwnym trafem nie jest uczciwie gwizdane i tu nie chodzi mi juz o dzisiejszy mecz ale ogolnie ostatnie mecz i decyzje sedziowskie to jest cos Tragicznego.
Ktos tu dodal filmik z Langlet jak uderzyl chlopa w twarz podobnie jak dzis lewy dostal w pape z tym ze w tam tym meczu zawodnik barcy dostal czerwo dzis nawet zoltej nie bylo dla gracza realu

A tu ogolnie zdjecie i artykuł odnosnie sytuacji z lewym w mojej oceny lepiej obejrzec powtorke na YT ( NIKT SIE NIE MUSI ZE MNA ZGADZAC ) ( KARNY BYŁ) ogladalem w zwolnionym tempie kila razy ta sytuacje lewym
zmienil tor biegu ustawial sie do strzalu i to pilke tak wypuscill pod strzal ze carvajal nie byl zainteresowany pilka Popatrzecie na Yt zwolnijcie sobie klatki o 0,5× obronca realu wjebał sie w lewego pilka raczej go nie interesowala ruch lokciem byl nawet tam wstawil noge w udo lewego ogolnie kontakt był
Nie gramy dobrze ale to nie jest powod zeby kolejny raz robic taki cyrk jak gwizdza niech to robia sprawiedliwie jak spr VAR w jedna strone niech to robi w druga
Ja juz nie wiem o co chodzi z tymi sedziami ...


https://www.sport.pl/pilka/7,65082,29033938,hiszpanski-ekspert-wydal-wyrok-lewandowski-rzucil-sie.html#s=amtp_pnHP_gallery_button


1

@mateusz1989VeB
Stwierdzam ze z tymi sedziami to ostatnio coś jest nie tak po tym filmiku co dodałes czerwo dla francuza
a dzis lewy dostal w twarz i nic ehhh dramat... pozniej ta sytuacja w polu karnym z lewym i tez nic nawet nie spr na VAR
ale zeby isc spr czy byl karny dla realu wiedzial gdzie isc
Nie mam pytan dramat jakis
Co nie zmienia faktu ze zagralismy slabo i po niżej swoich możliwości
Według mnie Po porażce w mediolanie Mental siadł i wgł chlopaki dzis grali jakby sie bali ...

0

@jedrek7000
Raczej wygladalo na to ze wybil z rytmu lokciem lewego kontakt byl...

1

@mateusz1989VeB
Bo żeby dać karnego to chyba pilkarz barcy musi miec polamane nogi aczkolwiek i wtedy nie wiadomo czy by byl odgwizdany ;)

0

@Proxi
I do tego menal leży

0

@Granto
Raphinha jest dobrym zawodnikiem ale on potrzebuje gry z kontry tak jak grał w poprzedniej druzynie a nie wolno w poprzek i wolne klepanie

0

Bedzie manita ????? Ale fati poszedl

0

Słabo to wyglada.... niestety z przykrością to stwierdzam ale Real w tym meczu jest Lepszy.... u nas Nic nie Funkcjonuje tak jak trzeba.... gramy jakbysmy mieli 20kg worki na nogach albo hm albo glowa nie dojechala w
Porównaniu do porzedniego meczu gdzie bylo 4:0 i tam Real nie istniał tak teraz barca nie istnieje w tym meczu ehh.... :( :( :(

0

@BulaKG
Gdyby wszyscy taki mental i walecznosc mieli jak Gavi to by to inaczej wygladalo

0

@trolownik
A no widocznie mógł FDJ jest czasem tak irytujacy ze to jest szok albo macha rekami albo odpusci krycie albo nie poda do lepiej ustawionego kolegi
Ja nie wiem co sie stalo z tymi chlopakami

1

Chłopakom głowa siadła.... nie chce nic mówić ale chyba już po wszystkim....

1

Albo w szatni bedzie wstrząs albo na koniec meczu biali bede sie cieszyć....

0

@geass
Albo moze teraz bedzie na odwrót jest zmiana pierwsza polowe mamy do dupy to w drugiej wychodzimy i strzelamy 3 bramy ;D

0

Valverde za dużo miejsca ( tak samo jak Calanoghlu w meczu z interem )
Za wolno te ataki nikt sie nie pokazuje nie ma przed polem gry z 1 pilki nie ma strzalow z dystansu ehhh....
Cieżko to widze....

0

Obawiam sie tej naszej prawej strony :/ S.Roberto na Viniego hmm...
W wygranym meczu 4:0 mielismy Araùjo na prawej obronie wiadomo teraz kontuzja ale ehh.... no nie wiem Vinii Szybki boje sie zeby nie krecil tam S.Roberto ....

0

@michal26
Pisałem komus chyba tutaj że mozna można wersje testowa na 7 dni załozyć
Na iptv.eu bo tez szukalem

0

@Crystal37
Ziomus spr
iptv.eu tam ponoć wersja testowa 7 dni potem trzeba wykupić za 9,99euroska

https://telewizja-iptv.eu/instalacja-na-android-tv-i-komorke/

1

https://www.goal.pl/transfery/media-psg-oferuje-fortune-za-rafaela-leao/

P$G z swoimi petrodolarami ponoć chce ściagnąć kolejnego grajka i wydać nie mały hajs xdxd bawia sie jak w Footboll Manager xdxx Przy stracie 500 mln??? ( premia za podpis żółwia + za sezon jeśli się myle poprawcie mnie ;) mogą sobie pozwolić na wyjebanie 150 mln? Gdzie ta Uefa z finansowym fair play? Xdxdxdxd

0

@DonMatteo901
Teraz wychodzi natłok meczy

0

@fotohobby
Z gra do przodu tak ale jeśli chodzi o obrone to głubi krycie i odpuszcza juz w meczu z interem były takie systuacje że ODPUŚCIŁ

0

@Kszysiek7
Noo powiem Ci Leao to potwór mega grajek przydał by sie barcelonie myśle w zime sprzedać torresa dołożyć i walczyć o Leao szybki sliny drybling też także jestem za

0

Haha dobre ale ktoś pojechał Po bandzie xdxd
Ciekawe czy ten co to podał do informacji
Czy jest to prawda że zarzad to powiedział czy to brednie
Jeszcze przed el classico takie coś??xd Grubo

0

@BulaKG
Dokładnie czy to w tv czy na stadionie.
Ale też w sumie kiedyś pilkarze tyle nie zarabiali takich sum jak teraz że za rok grania dostanie np 6 mln + bonusy + reklamy ( albo wiecej ) to sie w glowie nie mieści bo zwykły szary czlowiek nie zarobi tyle przez swoj caly żywot
Taka jedna wyplata pilkarza ile osoba moża by bylo pomóc jest tyle osob które umieraja na raka bo albo czekaja w kolejce na opeeracje albo nie stać tych osob zeby wyjechac za granice i przejsc zabieg wglten świat jest tak zepsuty korupcja , klamstwem , zazdrościa ,i można by tak wymieniać ehh
I do tego Elity które działaja zza kurtyny i staraja sie jeszcze bardziej upodlić zniewolić szarego czlowieka wystarczy poczytać poszukać co sie dzieje w europie i ogólnie na swiecie w chinach już testują system który monitoruja ludzi 24/7 i najgorsze że ludzie sie na to godzą bo przecież to dla ich bezpieczeństwa ( dobra przykrywka ) zreszta jak ktoś jest kumaty i nie jest ślepy dostrzeże co sie dzieje.
Pozdro ;)

0

@kuczyniak
A no to fakt niestety piłkarze zarabiaja takie kwoty że sie to w głowie nie mieści.

0

@Maker0
No wydaje mi sie że to bardziej takie wbijanie szpilek niż humor ale niech każdy to odbiera jak chce

2

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1025755/pilkarz-interu-kpi-z-barcelony-kibice-oburzeni

Nie którym to ładnie odbija ale nic sie nie zrobi jak ktoś jest płytki i nie ma szacunku do rywali
Oby im sie noga powineła z Pilzno.... makaroniarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?