Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS
Skoro Lewy dostał kare to ja sie pytam gdzie kara Dla Carlo Ancelottiego?????? Też powinnien wylądować na Trybynach... co są równi i rowniejsi ????????
0
@siara10
Siara idz sie lepiej podetrzyj o Draske xd
1
https://barcafans.pl/2022/12/23/barca-otrzyma-konkretna-oferte-za-ferrana-torresa/
Czyli możliwe że w lato sprzedadza Torresaa do Arsenalu
2
@KrwawiaceoczyVEB
Oj sa chore za 16 latka tyle hajsu
0
@Kamil689
Trzeba podziękować Perezowi Prezesowi Realu Madryt że tak wywindował ceny młodych Brazoli Bo oczywiśce Perez ma komplex Neymara.... nie chca by im uciekła żadna perełka z Brazyli cały pakiet za Endricka ponoć ma wynosić 75 mln za 16 latka :O i w sumie jest porównywany do Neya
0
@Deviler Szkoda gadać
No oczywiście standardowo już jest parcie i cisnienie żeby wepchnąć kolejną polska myśl szkoleniową bo w gre wchodzi dużu hajs kolejny Beton gdzie znowu bedzie Antyfutbol i wmawianie niszczenie Mentalne że nie potrafimy grać w piłke ehh....hmm jak sie Uda i PZPN Zatrudni Zagranicznego dobrego trenera zaraz sie zacznie Byłe Gwiazdeczki Beda krytykować
" Sousa "" hm....czy uciekł dla Hajsu ??? ???? pewnie tak ale czy napewno ??
Czy dlatego że zaczeła sie Ogromna krytyka w kierunku jego osoby ????
Jak i przez byle Gwiazdeczki Betonowe jak i dziennikarzy
" Sousa " próbował zmienić Mentalność Polskich graczy i widzieliśmy to w meczach Czy z Hiszpania Czy Anglia gdzie naprawde były Emocje i dobrze sie oglądało gre naszych
0
@MASTURBINHO z tego co czytam kom.... to pisza że Dobry grajek z tym że Chelsea też na niego poluje.
Real sprzątnąl "" Endricka """ ponoć duże ciśnienie było na niego i jak sie tak dalej bedzie rozwijał to..... Enzo Fernandez są głosy ze do Liverpool
Bellingam do Realu Madryt
Mnie ciekawi co z Mbappe ?? Czy odjedzie z P$G i do tego gdzie Liverpool ??? Czy jednak Real Madryt ??? Jesli tak bedą mieć pake w ataku
Vini , Rodrygo , {Mbappe ??????,} Endrick
Robi Wrażenie
1
Wiadomo już coś odnośnie decyzja TAS jakie news ?? Czy Robercik zagra z AM ? czy jednak nic nie ugrali ?
1
@BARCA1899Messi
Dokładnie... i do tego
pokazali sezon temu jak Barca grała z Eintrachtem na Camp Nou...
0
Bumm i sprzedadza Fatiego xdxd
Albo, albo ....???? Cieżko powiedzieć który zawodnik bedzie na tyle wyceniony ?
Myśle że ktoś z
Pomocy albo
Ataku
1
@maciach
Pewnie taa ;) za czasów tego niszczyciela klubu pewnie i by nawet 200 mln dał za Juliana Alvareza
Hmm Halland ponoć chce grać we wszystkich Ligach i bić rekordy ile w tych słowach bedzie prawdy sie dowiemy w przyszłości
Mbappe ponoć Real go odrzucił po tym jak ich zrobił w balona
pytanie czy sam Perez dalej bd go chciał i co na to kibice Realu czy mu wybaczą
I do tego przeciez Real kupił "" Endricka , Vini , Rodrygo czy znajdzie sie miejsce dla Mbappe ???? No i P$G sie zgodzi na transfer ale nie do Realu a ostatnio w mediach podawali ze jak odejdzie to za 300 badz 350 mln wiec cieżko powiedzieć co sie stanie w letnim okienku ...
2
Czyżby tym tym Cracckiem byl Halland ???? W 2024 a może Mekambee xd
0
@Danny Gaucho
Szkoda gadać Ustwaka Ładna Poszła można by rzec że ta walka ????????? faktycznie sie tylko Odbyła ?bo nic wiecej.... jak ktoś Jest zamiłowany i nie tylko w sumie w tym sporcie uwielbia sztuki walki to po obejrzeniu tego sie połapie że tu chodziło tylko o hajs .....
1
@lucca87
No to fakt silna kadra to podstawa
0
@burza1982
Oooj tam nie mały przelew poszedł od Prezesa P$G który zasiada w UeFa
0
@ViscaBarca123
Obyśmy tylko ten Diamencik nie stracili
0
@Ptasior
Też obstawiam że zdecyduja albo detale , albo indywidualności
0
@barcelonaLM
No w fazie Grupowej był remis 0-0 ciekawie jak to bedzie wygladać w meczu o 3 miejsce
0
Czyli co Polska Grała z Finalistami MŚ xd
0
Pieknie Kunde z lini wybija
0
@pluszek
Eee chyba nie aczkolwiek nigdy nie wiadomo xdxdxd
1
@Cziken26
Ahahahaha Mekambe wypracował pieknie tego gola
0
@Qba2312
I dlatego bije brawo xdxd z bananem na gebie
0
@BorzyKrzys
Belgia , Francja , Holandia
Noo coś czuje że to bedzie cieżka noc
0
@Kamiloza91
No co zrobisz graja chamsko Arabusy
0
@aqqi
Taaa Griz był naszym piłkarzem kiedyś xd
0
@Traba727
W punkt dokladnie
1
@Sau_Ron
Chlop je wszedzie
1
@Peszko07
Chyba tak chyba poszedł zakład bukmecherski....
1
Czy ten sędzia dostał coś w łape od Katarskich Szejków żeby nie dawać kartek Maroku ???? Kilka nakladek teraz falu gdzie Thuram wygrał walke i zostaje faulowany i nic .....