9

Ahahaha jacy smutni komentatorzy w Canal+

0

Gdzie sa krytycy Lewego Jak Lewy pietaszką podał.... schowani w Jaskiniach..... ????

0

@Jacento2105
S.Roberto tez kazdy krytykował a dzieki niemu Remisujemy

0

Real Ch..... gra i bramka na Farcie po samobóju ale mamy to jest remis teraz druga połowa przycisnąć bialych i Jedziemy z nimi Visca el Barca

0

@Kaamilos87
Sorry ale chyba inny mecz ogladasz dla mnie to on narazie nie dostaje dobrych piłek

1

Pytanie czy w tej akcji gdzie padł gol nie było faulu na Raphinhy

6

No to zaczynamy siadamy wygodnie bieremy Popcorn nie jeden pifko i lecimy bo coś czuje że zaro szambo wyleje nie tylko na Barce ale zaro sie okaże ze wiecej prezesików dyrektorow ma coś za uszami w calej LL ;)

5

No i co sie rudy Krasnal z bilbao glupio uśmiecha zagrał reka i sie glupio pajac uśmiecha :/

1

Jakby wszyscy zapierd.... i zostawili tyle serducha co Gavi to inaczej by ten mecz wygladał a nie pochowaja sie nikt nie wyjdzie na pozycje eh....

5

Oni z 1 piły nie potrafia zajeb..... ?????

0

Terrrr Stegen !!!!! :)

3

@VanBarca
Podpinam sie pod to co napisałeś
" Amen" na dobre i złe z klubem
A reszta która ciagle daje wysrywy niech spier.......

0

@Mroziu
I znowu dostana w piz..... bo pieniadze to nie wszystko i zlepek gwiazd

1

Ahahahaha Naraaa P$G ahahahah bardzo dobrze pieniądze to nie Wszystko

0

@Emhyr
Ważne żeby hajs sie zgadzał xdxd

0

Przydałby sie taki Abde teraz co chlop krecił zawodnikami Athletic Bilbao xdxd szybki z dryblingiem ""sprzedać Ferrana i jak Abde wróci z wypożyczenia l dać szanse chloopak jest przekozak ;)

0

@require
Wystrzelali sie jak grali z Liverpoolem xdxd

0

@arasz1819
No to fakt zachwyty takie jakby sie tam t@@li przy oglądaniu tego meczu xdxd

0

@wasacz
A ile Karnych dla Barcy nie podyktowali w tym sezonie weź już nie miąchaj tylko sie ciesz ze zwycieństwa

0

@Xxxbarca4ever
Dokładnie gorsze sytuacje były i nie gwizdali karnych.... co nie zmienia faktu że co nie którzy zawodnicy to Dramat :/ trza podziekować Ferrankowi za Ten nie strzelony Karny bo od Tego sie zaczeła taa nerwówka która teraz mamy .....
Kunde też tym zagraniem sie nie popisał i czerwo dla Araujo ehh....

1

@Rust_Cohle
Za obejrzenie czerwonej kartki najczęściej pauzuje się jeden mecz. Dużo zależy jednak od tego, jak bardzo niesportowe zachowanie miało miejsce. Można bowiem spodziewać się, że za bezpardonowe uderzenie przeciwnika pauza będzie wynosić więcej spotkań

4

Zamiast tam biec na pełnej kur... drybling na szybkości to ten zwolnij i jeszcze podaje piłke tak niechlujnie :/

0

25min nerwówki i obgryzania paznokci :/ oby dowieźli to 1-0

0

Taki był chciwy tego karnego że mu sie to zwróciło.... oby tylko nie skończyło sie za chwile że Valencia strzeli i bedzie remis....

0

Jaaa Jebie FDJ schodzi a S Roberto gra dalej OMG serioooo ??????? :O

1

@Borry
No kurrr bez kitu taki Leao , Kvara , Osimeneh łooo Paniee

0

Sie pobawili xdxd

1

@Firestone
Chyba nie ciagle straty nie dokładne podania

0

Parszywa Morda ....

0

@Kezman7
Jest dumny że wypadli z walki o Mistrza Kraju xd

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?