0

@cules100pro Też nie rozumiem hejtu.

0

W sobotę zrobiłem screenshot z liczbą obserwujących Ansu na Instagramie - 43,4 tyś obserwujących.
Obecnie 344 tyś :D
http://pokazywarka.pl/79d314/

1

@Dejvo 281 xd.

1

@LuismessiJr Chyba na Insta

0

@Striker juz 108 tys :D

2

Jeszcze na początku tygodnia Ansu miał 40 tyś. obserwujących na Instagramie. Teraz się zbliża do 100 tyś :D

2

Super asysta Roberto. Widać, że przychodził w czasach Pepa i Tito.

0

@EncoreSama gra w ofensywą Harden nie zdobędzie MVP

0

@Lisek81 Który klub z czołówki ma wielu zawodników ze szkółek?

1


Filmik z ostatniego treningu.
W minigierkach (od 5:10) zawodnik z żółtą koszulką gra dla obu drużyn tzn bierze udział tylko w akcjach ofensywnych obu zespołów.
Jak widać jest nim Messi, ale pod koniec ktoś go zastępuje :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rewolucja123 Grimaldo też

1

@Rewolucja123 Thiago

0

@CalvinCandie 135 za Cou

3

@Rewolucja123 Thiago

2

Neymar już osiągnął to co chciał.
Jeszcze w maju nikt nie traktował go poważnie i wielu ekspertów zastanawiało się co dalej z jego karierą, a teraz biją się o niego i licytują dwa największe kluby świata. Gdzie z jednym fatalnie się 'pożegnał', a drugiemu strzelał bramki w El Clasico.
Paradoks.

1

0

@Zodiac Bramka Wilshera*

0

@Bernard777 Enrique tez jest średnim trenerem

0

@moronw 20 mln płacą

1

@adasko1998 Ale wart jest obecnie z 75 mln. Tutaj by grał bardzo mało więc trzeba podratować jego wartość

0

@adam444 Coutinho grał cały sezon fatalnie plus wiadomo że byłby 5 wyborem w ataku. Jego wartość spadłaby drastycznie. 32 mln w kieszeni. Coutinho udowadnia swoją niby wielkość w Bayernie a barca zarabia dodatkowe 100 mln za rok

2

@SeeleyBooth Ten komentarz nie pisałem w odniesieniu do Ernesto xd
Jak już mnie wywołujesz do tablicy to tylko powiem, że nie jestem fanem Lucho,a tym bardziej nie Valverde. Dla mnie są to średniacy. Lucho miał dobry tak naprawdę tylko kalendarzowy rok 2015.

0

@SeeleyBoothNie. Dziwne wnioski wyciągasz.

1

@pax Ludzie już zapomnieli jak fatalna była Barca Lucho przez ostatnie 1,5 roku.

0

@CODEX Jestem przeciwnikiem Valverde. Nie chciałem jego zatrudnienia.

1

@Lares Coutinho nigdy nie był najlepszy. Co to za dziwny mit.

0

@Sebix897 Coutinho byl przeplacony. Ta cena nad nim ciążyła. Nie można oczekiwać od gracza czegoś czego on nie potrafi.

0

@piotrek1315 I dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?