2

@dawinho80 Ale @kaladin ma rację. W Fc Barcelonie czy Realu nie ma właścicieli i nikt nie posiada ich w sensie przedsiębiorstwa stworzonego do zysku.
Na przykład zupełnie inaczej jest w Juve.

0

@TheNekro94 Nadal na us open dałby radę Rogerowi

1

Myślę, że kolejnym argumentem za kupnem Neymara jest to żeby przyblokować ewentualny transfer Mbappe do Realu. W przypadku odejścia Neya, szejk nie puści Mbappe za żadne pieniądze i da mu taką podwyżkę, że Kylian nie będzie w stanie odmówić.

0

@Criss18Barca Kontrakt mu sie konczy

0

@Veb1233 Neymar to jednak marketingowa bomba, więc Bartomeu wie że to mu się opłaca.

3

@fajny_football Ciezki przypadek jestes xd

0

@derlysy1979 No to mocno średni jest :P

4

I to co powiedział Cardoner to bardzo dobra, polityczna zagrywka.
Trzeba to tak rozegrać żeby to PSG chciało nam sprzedać Neya, a nie Barca za wszelką cenę chciała go wyrwać z powrotem.
Chociaż ten zarząd jest bardzo kiepski w negocjacjach.

4

Co tu się dzieje w komentarzach...
Połowa osób przedstawia retorykę jakby barca się pozbyła super bramkarza. A to przecież on powiedział, że odchodzi.

0

@kerouac Są ale mają po 20 albo mniej lat. A bramkarz rezerwowy musi być doświadczony.

70

@Criss18Barca Spoko piłka. Okrągła i napompowana. Myślę że piłkarze będą zadowoleni.

13

Też nie rozumiem tego narzekania. Zwłaszcza takiego dziennikarza jak Krecidło.
Nie jest to super transfer, ale w żadnym wypadku też nie jest zły. Jest po prostu OK.
Na ten moment Barca jest 9 mln na plus. Pozbywa się PROBLEMU jakim jest zawodnik chcący odejść (co jest w tej sprawie najistotniejsze!!)
Równie dobrze mogli się umówić na 70 mln i 61 plus 9. To tylko cyfry.
Cillessen ma swój wiek, trzy lata siedział na ławce i też łapał ostatnio kontuzje co najwidoczniej wiele osób zapomina.
Neto grał więcej i godzi się na rezerwowego. Po za tym jest pewny i doświadczony. Taki powinien być rezerwowy bramkarz.

0

@Cheewbaca mats-semedo,pique,umtiti, alba,-Roberto, De Jong,Arthur- Neymar,Griezmann,Messi

0

@LuckyFCB 89 rocznik

0

Wiecie moze czy da sie gdzies teraz wylapac koszulke Barcy z Ronladinho na plecach?

1

Da ktos gola

0

@Szakalaka12369 Udowodniłem ci że Portugalia jest lepsza od Argentyny

0

@BoogieWoogie Manita 2010

1

@Rewolucja123 Jakby zebrał z 10 milionów fanów i każdy by się zrzucił po 10 euro to suma byłaby znacząca :D

3

Tej magii mi trochę brakuje


0

@Szakalaka12369 Schodzisz na inny temat

7

@Szakalaka12369 Portugalia bez Ronaldo wygrała finał z Francją i weszła do finałów tego ostatniego turnieju.
Argentyna bez Messiego prawie nie zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata.
Portugalia>Argentyna

0

@SeeleyBooth A co jakby jednak barca i psg sie wypiely na niego?

0

Jeżeli kupią teraz Felixa to jest to równoznaczne ze sprzedażą Antoina.

0

@Ronaldinho10_ Niestety Lusi od zdobycia złotego buty w 2016 jest na równi pochyłej. A Antoine to top 10 obecnie na świecie.

1

Uważam, że przyjście Griezmanna i Neymara byłoby bardzo dobre, ale tylko w przypadku odesłania Suareza na ławkę. Trio Ney-Griez-Messi byłoby naprawdę ciężkie do upilnowania. Osobiście za nimi w pomocy widziałbym De jonga, Arthura i tu zaskocze - Roberto.
Luisowi, Rakiticiowi i Busquetsowi bym podziękował na zasadzie, że Ivan do sprzedania, a Luis i Sergio są rezerwowymi.
Najlepiej jakby w 1 składzie postało tylko 3 zawodników ur w latach 80 (Leo, Pique i Alba).

15

0

@ViscaBarca123 Nikt tak sie nie rozumial z Leo....

1

@dobryduch Manita 2010

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?