0

Hipotetycznie: wymiana Dembele i Coutinho na Neymara. Jesteście za czy przeciw?

0

@kewin Suarez na ławe. Ney na lewe, Messi na prawe, Griz na środek

1

@Kamiloza91 Klay powyżej 22 pkt

0

@NeroTFP Ultraboost

0

@BarcaInfo Czekam na przeróbki

0

@aguero10 FC Barcelona utrzymuje, że zawodnik nie będzie zarabiał 16 milionów euro brutto, jak podawały niektóre media. Holender ma znaleźć się na trzecim szczeblu drabinki płacowej za Leo Messim, Luisem Suárezem, Gerardem Piqué, Sergio Busquetsem, Philippe Coutinho, Ousmane'em Dembélé, Ivanem Rakiticiem, Markiem-André ter Stegenem, Samuelem Umtitim i Jordim Albą.

https://www.fcbarca.com/87461-mundo-deportivo-de-jong-znajdzie-sie-na-trzecim-szczeblu-drabinki-placowej-barcelony,sortuj-najlepsze.html#comments__list

0

@aguero10 link

0

@aguero10 Źródło?

0

@matelkoveb Jagnięcym futerkiem wałek pokryty
Na metalowym leży regale

0

Wątpię, żeby Neymar zszedł ze swojej pensji.

2

FC Hollywood

0

@sebasek99 Oczywiście są powody, które powodują, że jest wymieniany jako kandydat.

0

@Copernicus Też uważam, że to pat. Szkoda, że ten Xavi nie jest jeszcze dostępny.

0

@Nano22 No Koeman też ma swoje za uszami

0

@LeoMessi1994 Cała czwórka oczywiście nie do wyciągnięcia

5

Jeżeli macie jakiś znajomych fascynujących się premier league to zapytajcie o tą proponowaną tu dwójkę czyli Martineza i Koemana. Mój kumpel pracujący nawet kiedyś dla gazety i zajmujący się piłką angielską, piszę mi wiadomości raczej szydzące z tych dwóch wyborów.
 Powiedział, że 'zobaczyc Martineza na ławce trenerskiej Barcelony to byłby szczyt absurdów. On spuścił z ligi solidne Wigan i został zwolniony z Evertonu za 2 sezony poza pierwszą 10. Cechował go też fatalny game managament'


0

Też oczywiście jestem za zwolnieniem Ernesto. Ale dla mnie pojawia się kolejny, równie wielki kłopot, z którym mają problem czy Bayern czy Real czy United.

NIE MA na rynku żadnych porządnych trenerów. Ba! Nawet ci z kontraktami nie są  jacyś na miarę naszych potrzeb (pomijając oczywiście 4: Guardiole, Kloppa, Pochettino czy Deschampa)


1

@Kettger I jeszcze średnio sobie radził w tych klubach

0

Co myślicie o Carlo Ancelottim w miejsce Ernesto? Pomijając jego czas w Realu.

1

via wikipedia

W przypadku zdobycia tej samej liczby punktów, klasyfikacja końcowa ustalana jest w oparciu o wynik dwumeczu pomiędzy drużynami, w następnej kolejności w przypadku remisu – różnicą bramek w pojedynku bezpośrednim, następnie ogólnym bilansem bramkowym osiągniętym w sezonie, większą liczbą bramek zdobytych oraz w ostateczności losowaniem.

1

Tak czytałem ostatnio trochę więcej o bukmacherce i właśnie ogarnąłem, że sam mogę zagrać taką 'pokraczną' kontrę. Ważne, że będę te 470 lub 480 na plus i miał spokojną głowę xd

0

w sierpniu xd

3

- Nie dałem rady, nie. Za mocni
- Ale dużo nie brakowało.
- Nie, nie, nie. M m mocniejsi.
- Zaczęliście dobrze, wygrany pierwszy mecz. Sytuacja Demb...
- Ale to by nic nie dało i tak. Źle uderzył. Nie dałoby nic.
- Ile bramek? Ile bramek?
- Nie, to by nic nie dało. Nawet jakbym trafił. Oni by pobiegli i znowu strzelili. I tak by nic dało i tak.
- Próbowałeś bokiem tę piłkę?
- Yyyy nie. Ale to by nic nie dało i tak. Nie, nie dałoby. Bo ja bym to zmieścił, a oni i tak by strzelili więcej i awansowali. Nic by nie dało.

3

Czy Mbappe może zostać zawieszony na mecze ligowe?

0

Camp Nou po golu De Ligta :D


4

Pięknie wyjęte z kontekstu

1

Peter Pan
Pin
Pam
Pin
Pam
Vamos Bambini!

17

Ibra przychodził w wieku 28 lat, Villa 29, a Henry 30. Zwłaszcza ci dwaj ostatni wyraźnie się sprawdzili.
Po za tym Antoine to piłkarz skrojony pod Barce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?