1

tak

0

Pytanie czy to jest netto czy brutto. Bo brutto to Rakitic 16 zarabia. Ale z tego co wyszukalem to jest to netto więc będzie trzecim w zarobkach za Leo i Luisem.

3

Mi się wydaję, że to może być wina podatków w Hiszpanii.

0

Właśnie szybszego Neymara przypomina

0

Najlepsza możliwa mieszanka

0

Akurat Hans też wiele rzeczy 'kradnie'

0

Kto ma więcej minut, Messi czy Mbappe?

0

Uważam, że dobrze potoczył się ten mecz. Biali troszkę ich pogonili, porobili kilometrów i morale też im siądą.

5

Komitet Rozgrywek uznał, że skarga Levante została złożona po terminie (24/48h po zakończeniu meczu), dlatego też była nieważna. Nie wiadomo, czy Levante zdecyduje się złożyć odwołanie od tej decyzji. Jeśli tak, sprawa trafi do hiszpańskiego trybunału, który wyrok wyda we wtorek.
@J_Krecidlo

0

The sole judge DISMISSES the demand of Levante for improper alignment of Chumi and CONFIRMS BARÇA in the quarterfinals of the Copa del Rey
@MundoDeportivo
@AS

2


Last minute: There is already RESOLUTION of the 'Chumi case' that decides the Levante-Barça of #CopadelRey: The Barça goes ahead in the Copa
@Marca

1

De Light

0

Dobry to był boysband

0

Teraz mówisz o pojedynczych jednostkach, a ja odnoszę się do całych instytucji, które od od ZAWSZE kierują się pieniędzmi. Większość wojen było tak na prawdę powodowane materialistycznym wzbogaceniem się przez partie rządzące, królów czy cesarzy.
Nawet takie instytucje jak Watykan patrzą głownie na pieniążki.

3

"Kiedys bylo cos takiego jak honor i bylo to wazniejsze niz pieniadze"
Chyba za czasów Adama i Ewy

2

Prosecutor requests five years in prison for Xabi Alonso for defrauding two million

Prosecutor requests 23 months in prison for Cristiano for evading the payment of 5.7 million to the Treasury

@carrusel

11

Zapewniam Cię, że Barca zrobiłaby to samo :D

0

Powiem ci, że ciekawe spojrzenie :D To tylko pokazuje jaki niespójny jest ten zapis, że musimy jakieś teorie przedstawiać żeby to miało jakiś sens.



Teraz spójrzmy tak. Zakładamy, że Chumi nie może grać w PK przez żółte z 3 ligi. Wiemy o tym, nie powołujemy go, nie zagra. Tzn że już w następnym meczu swoim, ligowym może bo odbył karę w meczu pierwszej drużyny w PK. Sytuacja win to win :D Ciekawe czy trenerzy rezerw o tym wiedzą :D Groteskowa sprawa xd

0

Tzn oczywiście jest to totalny absurd. Na logikę to już lepiej żeby właśnie gracze z 1 drużyny nie mogli grać, a nie jakiś młokos z 3 ligi. Głupi przepis, ciężki do interpretacji głównie z powodu nieścisłości z innymi paragrafami. Niemniej jednak przepis to przepis. Sędzia będzie patrzył tylko w kodeks, a nie na logikę przepisów czy tym bardziej na to, że Barca była lepsza itp.

4

Nie bo nie jest on graczem rezerw.
Był za to taki przypadek 2 lata temu u... Królewskich, gdzie zawodnik z drużyny rezerw miał dokładnie taką samą sytuacje, zagrał i nikt nic z tym nie zrobił. NIESTETY jest jakiś nowy przepis z listopada 2018, który właśnie ten stan rzeczy zmienił i właśnie ten kruczek powoduje te problemy.
Info opieram o hiszpańskiego Twittera

1

https://cadenaser.com/ser/2019/01/17/deportes/1547754571_179012.html?__twitter_impression=true

Cała wypowiedź rzecznika Fc Barcelony.

Jeszcze raz w skrócie:
- Dziwne, że dowiadujemy sie o tym z prasy, a nie od władz związku. Czekamy na oficjalne informacje ze związku.
- Chumi ma podwójną licencję, gra w Barcelonie B, tam powinien odbyć sankcję, tak ustanawia regulamin
- Przeprowadziliśmy analizę sytuacji i nasze sprostowanie jest prawidłowe, dostosowuje się do przepisów RFEF .
- JAKAKOLWIEK INTERPRETACJA PRZEPISU POWINNA BYĆ KORZYSTNA DLA STRONY, KTÓRA MOGŁABY BYĆ UKARANA

1

Josep Vives:
'Any interpretation of the rule should be favorable to the party that could be sanctioned'

No na razie to wychodzi demagogia z tego co mówi rzecznik. Nabieranie wody w usta, ale z drugiej strony nic innego nie może powiedzieć.
Według mnie argumenty są po stronie Levante :/

21

Czytając hiszpańskiego Twitter znalazłem wypowiedź rzecznika Fc Barcelony, Josep Vives:

'1. Chumi ma podwójną licencję, gra w Barcelonie B, tam powinien odbyć sankcję, tak ustanawia regulamin "

2. Nawiązujemy kontakt z RFEF i mówią, że w tej chwili nie ma żadnego roszczenia w stronę klubu

3. Teraz wiemy, że Levante zamierza donieść odnośnie wystawienia przez Barcelonę nieuprawnionego piłkarza.'

@carrusel


0

"Levante wants a third party to be the one who says there is nothing " - Carrusel Deportivo

1

@J_Krecidlo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

XD

0

bein sports

0

Gdyby to nie dawało skutków to by nikt za trzy nie rzucał. Trenerzy i specjaliści w NBA wiedzą najlepiej co działa.
Także nawiązując do wypowiedzi Simeone :D - woli grać źle i nieładnie, ale awansować

1

Arthur i Dembele grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?