Ronaldinho10_
Dołączył/a: sierpień 2018
Mój poprzedni nick leomesi996
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Solimalhio Też właśnie chciałem poruszyć ten temat.
Ma wszystkie argumenty Van Dijka plus ma Mistrzostwo Ameryki Płd.
3
A może Dembele wypożyczyć na dwa lata, aż Suarezowi skończy się kontrakt? W przyszłosci trio Ney-Griez-Dembouz byłoby bardzo mocne.
0
@Sznejk Jak dla mnie to z takimi pomocnikami nie zwojują LM
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bundesliga_niemiecka_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej_(2012/2013) @Messibestplayerintheworld
0
@Messibestplayerintheworld A Bayern Juppa :D
9
@Colon Simeone
2
@zadafcb Tego się nie spodziewałem :D
1
@Barwindg Ty też pochodzisz z gwiazd więc możesz czuć się równie nieziemski co złoto :)
2
@Chwytliwy 99% klubów chciałoby być w takiej 'złej' sytuacji
20
@kamapl85 Bo jest dwie klasy lepszy
0
@kushin polecasz cos może?
0
@kushin do 3000 zl bym chcial i nie chce uzywanego
0
@kordyl1010 Zastanawiam się nad hp czy tym acerem...
0
@kordyl1010 Drugi odpada bo Chce powyżej 15 cali.
0
@kordyl1010 3
0
@Avada Kedavra Polecilbys cos w podobnej cenie? Nie bede na nich gral. Internet, filmy i praca biurowa
0
[laptopy] [pomoc] [technologie]
Który laptop lepszy?
https://www.x-kom.pl/comparison/470356,426850
0
@Hawajczyk Lump w małym mieście. Ale za 10 zł taką okazję to wyrwać to aż sam nie mogę uwierzyć. Na internecie ktoś identyczną, używaną za 130 dolarów chce :D
8
Siema. Potrzebuję waszej opinii.
Kupiłem dzisiaj w lumpeksie w świetnym stanie koszulkę Barcy z sezonu 2008/2009. Pewnie podróba, ale jak się bliżej teraz przyglądam i porównuje ze zdjęciami z neta to wychodzi mi, że może być to oryginał.
Może ktoś z was zna się bardziej. Co myślicie?
https://imgur.com/a/DcP9cYw
0
@LeoFan10 Nie licze kontuzji
0
https://www.x-kom.pl/p/457734-notebook-laptop-141-huawei-matebook-d-14-ryzen-5-8gb-256-win10-fhd.html @blazeq
0
@blazeq A coś z podobnym przeznaczeniem do 3500-4000 zl ?
0
@JaSzymon Rabiot i Ramsey nie są z obsolutnego topu. A De Ligt na ten moment wcale nie jest lepszy od Bonucciego i Chieliniego.
0
@JaSzymon Juve w sumie oprócz trenera to się nie wzocniło
1
@MXFCB 'zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia'- mój szef kompanii praktycznie co drugi apel to mówił xd
1
@BarcaInfo Jestem za powrotem Neya, ale chce przypomnieć, że 3 razy odpadliśmy w ćwierćfinale jak on u nas był.
4
@macio_944 Taki problem ma każdy zespół na świecie
2
@Gosciuu 10,5 to najniższa chyba
1
@SeeleyBooth nie
0
https://pbs.twimg.com/media/D9QlO0LXUAAxqjc.jpg