Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@mrboom No nie bo na niektórych skrzyżowaniach jest miejsce i wyznaczone linie gdzie można wjechać za sygnalizację ale już dalej nie bo byś właśnie zablokował
0
Czy jak wjade za sygnalizację świetlną na zielonym kilka metrów za nią i nie będę miał możliwości jechania dalej bo bym np zablokował skrzyżowanie to czy mnie nadal obowiązuje sygnalizacja i muszę czekać na zielone czy mogę po prosty jechać jak będę miał taką możliwość.
Proszę o konkretny przepis bo mam mały spór z kumplem o to z rana xD
0
@Faro Kounde lekko na plus ale miał kilka niepewnych momentów
0
Jedynie Araujo i Cubarsi stanęli na wysokości zadania dzisiaj
3
Lewego nie zmienił bo jak można zmienić kogoś kogo nie ma na boisku
0
W obronie klasa
W ataku dramat.
Jedyny Yamal coś próbował.
Lewandowski to urlop sobie wziął dzisiaj
Raphinhia dramat.
Felix nic nie wniosł
0
Cubarsi kot Dzisiaj
1
Dobra daj tego Roque albo Guiu bo się sporo miejsca zrobiło
1
Araujo ostatnie mecze jest świetny.
Wrócił.
0
@macio_944 Jeśli Frenkie wróci po meczu z Napoli to są naprawdę dobre wieści.
Szkoda ale Dobrze że nie wypada na ponad miesiąc
1
Jak na moje to Frenkie do miesiąca wróci więc dramatu nie ma.
No gorzej z Pedrim bo nie wiemy nic a po jego reakcji mam czarne myśli.
6
Skandal
Sędzia gwizdnął dwie sekundy przed końcem czasu doliczonego.
A byśmy bramkę strzelili
0
@DonAndrzejos Co ??
Ty na głowę upadłeś?
0
@MesQueUnClub96 Lista dobrych zagrań Lewego w tym meczu:
I to by było na tyle.
Jego jedynie zagranie rzucające się w oczy to niedokładnie podanie do Fermina.
2
Raphinhia i Lewy do wymiany w przerwie
4
Uderzenie Cancelo najwyższy kunszt techniczny.
Szkoda że nie wpadło
0
@abram3k @626
No niestety,jak już nie mógł iść o własnych siłach to źle to wróży
0
Jak nie może chodzić to na pewno nie jest lekkie skręcenie.
Aj nie dobrze
0
Przy odrobinie szczęścia na Napoli może zdąży jeśli to tylko lekkie skręcenie.
0
Xavi ufam tobie.
Lecimy po 3pkt!
2
Girona traćcie se punkty ale no nie w tym meczu.
2
@wpwelement Nagroda za wykonanie zadania:
Ban na dwa tygodnie
9
@VegetaPolska Jak anulują to będzie śmiech na sali.
Roque nie odwołali kartki mimo że to on prędzej był faulowany.
2
Tak swoją drogą to śmieszy mnie takie gadanie że sędzia nie dał grać dalej.
Już było po czasie doliczonym, piłkarze Valencii wybili po za pole karne to sędzia skończył proste.
Tak to by mogli grać w nieskończoność,
2
@Mario96w On po prostu rzucił klątwę chwała mu
0
Sprawiedliwość istnieje.
Sędzia w pierwszej połowie gwizdnął koniec połowy jak Carvajal stracił piłkę i piłkarz Valencii przejął ją w polu karnym.
A w drugiej gwizdnął przed chwilę przed wrzutką
.
0
Jeszcze kuponik wszedł.
Wieczór udany.
1
Ale Madryciaki będą płakać.
Idę po popcorn i kawę by niczego nie przeoczyć przez noc.
Piękne
1
No to jutro Negreira będzie wałkowany.