4

Frenkie De Jong
Najlepszy piłkarz z pola w tamtym sezonie
Najlepszy piłkarz w tym sezonie do momentu kontuzji
A pierwszy do sprzedaży xD
Jeśli mamy sprzedawać patrząc na formę z tego sezonu to 90% kadry trzeba wywalić innej opcji nie widzę
Fakt jest pod formą ostatnio ale bez przesady.

44

Wniosek po meczu:
Możemy mieć problem by wygrać finał LM.

1

Każda piłka w nasze pole karne to zagrożenie.
Najlepsza defensywa zrobiła się najgorszą.
Dramat.

35

Kuźwa
Nawet nie można napisać Xavi OUT, nieźle to sobie wymyślił.

2

Haha
Zajebisty czas doliczony.
Auty wykonywane sekund 20s każdy
Cały czas leżenie i wykopy bramkarza 3 dni.

0

Obrona nawet nie podskoczyła.

1

Mnie to już śmieszy.

4

Lewy zobaczył że Xavi już nawet Eminema chce za niego wpuścić to się ogarnął

2

Eminem się rozgrzewa.

0

Kounde ustala taktykę z FDJ bo Xavi poszedł fryzurę poprawić.

3

Haha
Wydarł się jakby dostał złamania w trzech miejscach a wstał po 10 sekundach i jeszcze wyszedł do podania na skrzydle xD

1

@partymaker To była dwu setka.

1

Taką akcję spieprzyć...

2

Lewy świetne podanie do bramkarza, chyba myślał że mu odegra na pustaka

0

Spokojnie.
MATS musi poczuć mecz po prostu i jego szybkość.
Ale ten gość nie przestaje mnie zadziwiać.
Tyle już błędów a nadal wygląda jakby nie miał układu nerwowego.
Inni bramkarze po 1-2 błędach już by wszystko na połowę boiska rzucali.

3

Christsensen na spd po prostu jest tam gdzie ma byc i nie popełnia błędów póki co.
Moim zdaniem najlepsza opcja na tą chwilę a nie na siłę pchanie tam FDJ albo granie tragicznym Romeu.

0

Lewy powinien przepuścić to podanie od FDJ. Gundo by tylko nogę dołożył.

0

No i elegancko.

0

@tristan87 Wyświetlił się wyświetlił ale po włączeniu od razu ścina i nie idzie ani sekundy dopiero muszę wejść na x.
Od paru dni tak mam tutaj.

3

@tristan87 Żałosne.
Ja bym zawieszenia rozdawał za taką błazenadę.

13

Podobno ten sweterek to prezent od Alvaro.


0

18

@Stasiu84 I co z tego?
To jest Rambla tu można pisać o wszystkim czy komuś się podoba jakiś temat czy nie.
Po za tym dobrze wiedzieć co się dzieje u przeciwnika.

1

@arasz1819 Jeśli to co napisał @michal26 jest prawdą to gdzie tu masz problem?
Jeśli Trumpowi o to chodziło że ten kto nie wydaje tyle i trzeba swojego %PKB na zbrojenie a Polska ten wymóg spełnia to OGROMNY plus dla Trumpa bo wymusza na państwach jakieś ruchy w tym kierunku co również jest KORZYSTNE dla Polski.
Ja mówiłem o przyklaskiwaniu za to co powiedział o Rosji że będzie ją zachęcał.
Po za tym żadnym fanatykiem nie jestem,mam poglądy prawicowe a Trump jako prezydent mi się nie podoba choć jest lepszy od Bidena.

0

@arasz1819 Czyli jak zwykle nie masz argumentów tylko piszesz puste ogólnikowe hasła niczym nie podparte.

0

Nie rozumiem też pisania że wygrana Trumpa= zagrożenie dla Polski.
Prezydenta wybiera się na 4 lata, myślicie że Rosja nas zaatakuje w ciągu 4 lat???
Jeśli NIE to wygrana Trumpa powinna impulsem dla Europy by zacząć się zbroić co jest dla nas korzystne moim zdaniem.


0

@arasz1819 Przecież tam mu nikt nie przyklaskuje.
Naucz się czytać ze zrozumieniem.

0

@Comentateiro Ale Trump mówiąc o tym nakłada presję na Europe by ta zaczęła się zbroić.
To przecież ogromny kontekst i patrzenie w szerszej perspektywie

0

@arasz1819 A kto mu przyklaskuje?

4

Wielkie oburzenie bo Trump myśli przede wszystkim o interesie Ameryki a nie Europy xD
Oczywiście z naszej perspektywy to nie wygląda zbyt dobrze ale może dzięki w końcu Europa się obudzi i zaczną inwestować w wojsko? Nic nie robienie i liczenie na czyjąś pomóc jest skrajną głupotą.
Lepiej już teraz wiedzieć że nie ma co liczyć na pomoc niż dowiedzieć się tego w trakcie wojny.
Inna sprawa że Trump nie powinnien pieprzyć o jakimś zachęcaniu Rosji na wiecu wyborczym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?