Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale jak to?
Atletico takie słabe a w Realu Camavinga najdojrzalszy mecz w Realu, Bellingham genialny,Joselu lepszych od Benzemy, świetny Mendy, Lunin z kluczowymi interwencjami, Diaz to w ogóle był kosmos.
Jakim cudem tacy geniusze stracili punkty?
5
Atletico świetnie to wymyśliło.
Udawali cienkich jak siki pająka by sędzia poczuł pewność wygranej Realu i w kluczowym momencie uderzyli.
1
Tonacja głosu Labogi bezcenna.
1
Girona za tydzień Musisz!!!!
0
Gdyby Diaz tamto skończył to Cwiakala też by skończył.
0
Atletico jest tak słabe że nawet sędzia nie musi interweniować.
0
@Faro Moim zdaniem nie.
0
Cwiakala chwali Vazqueza za faul taktyczny bo przerwał kontrę xD
Griezmann był sam przy linii bocznej, doskoczyli do niego w trzech i na dodatek nikt nie biegł wspomóc Griezza więc spokojnie można byłoby odebrać czysto piłkę.
2
@FcPortoFan1999 Start Tuska to byłoby nieporozumienie i moim zdaniem jest to niemożliwe by startował.
Wystawią kogoś kto będzie słuchał rozkazów i ładnie się uśmiechał.
1
@Forsyth Oby Tusk wystartował.
Trzaskowski nie ogarnia w Warszawie a chce być prezydentem kraju, na dodatek jego poglądy są bliżej Lewicy niż centrum.
Tusk nie zrobi dobrego wyniku.Gdzie minusy?
10
@IronSanHybrid Buractwo wyszło ze Stana,nic nowego
0
Jak najbardziej wypaliło.
Dzięki niemu o wiele lepiej wyglądaliśmy w obronie jako kolektyw. Nie było aż tak wielkich przestrzeni między pomocą a obroną.
Z racji że mamy łatwiejszy terminarz teraz to trzeba go dalej tam testować a Duńczyk niech łapie pewność siebie na tej pozycji.
Znacznie stabilniejszy od Romeu.
5
@Rastafarnianin I Gdzie są ci platfomersi którzy mówili że TVP jest odmienione po jednym wydaniu wiadomości?
Była obrzydliwa propaganda PiSu a teraz propaganda PO.
0
@Qlewer Dużo rzeczy się stało ale np. materiały o CPK albo teraz to
0
Pamiętam te zachwyty po pierwszej "19:30" w TVP na La Rambli
"Ale to świetnie się ogląda"
"W końcu są obiektywni"
"Nawet Menztena pokazali"
"I co gdzie ta telewizja Tuska?"
" Rząd już nie będzie uprawiał tam swojej propagandy"
"Nowa jakość!!!"
A wyszło jak zawsze.
Byłem pewny że tak się stanie ale myślałem że będą to robić stopniowo i tak żeby nikt się nie zorientował.
Oczywiście nie ma porównania do tego co nam serwowała TVPiS ale propaganda to propaganda.
Szkoda, po PO się tego spodziewałem ale myślałem że PL2050 będzie tonować takie zapędy.
1
Jakbym nie miał btts ostatniego na kuponie to byłby grad goli zapewne w Gironie...
2
@Kgorecki2500 A co mieli się pozbyć takiego talentu?
0
@KamQiX No nie zgodzę.
Uważam że zagraliśmy dobry mecz nie ze względu na skuteczność a dlatego że drużyna stanowiła monolit, piłkarze byli blisko siebie,pomoc pomagała bardziej w obronie, możliwe że to zasługa Christsensena który dobrze się ustawiał jako defensywny pomocnik.
I była też przez cały mecz niezbędna intensywność.
2
@Volk Co za brednie.
Yamal jest świetny ale Messi w jego wieku już prawdziwe cuda tworzył.
4
Yamal był w dołku i taką nijakość prezentował ale ostatnie mecze pokazały jakim kotem może być.
Brakuje mu tylko immunitetu dla czarnych taki jaki ma Vini ale bez tego też się obejdzie
0
Jeszcze btts w meczu Girona Sociedad i kupon siedzi.
Barca z handi po kursie 3.5 promocja:)
1
Jak oceniacie występ Christsensena w pomocy?
Według mnie na plus, brakowało mu pewności siebie przy wyprowadzeniu piłki ale dawał równowagę w obronie i dobrze się ustawiał.
O wiele pewniejsza opcja od Romeu.
Mamy mecze z słabszymi rywalami teraz to warto go tam dalej testować i przygotować na trudniejsze mecze
2
Każdy tylko o sędziach.
Ja pragnę zauważyć że zagraliśmy bardzo dobry mecz.
0
@insp1re Ale Roque nie jest z Realu Madryt
0
@Sulimo Powtórki które widziałem były z dosyć dużej odległości.
Wydaje mi się że uderzył go łokciem, możliwe że przypadkowo bo dynamicznie wbiegał ale to nic nie zmienia.
11
Ancelotti:
O to chodzi,o to prosiliśmy!!!!!
0
@Sulimo Ta pierwsza była zasłużona
Druga to skandal i drukarstwo.
0
Brawa za ten mecz!!!
Była skuteczność
Była intensywność
Kolektyw w obronie, piłkarze byli blisko siebie i pomoc bardzo pomagała(Oczywiście były błędy indywidualne ale jako całość to wyglądało bardzo dobrze)
Coming out Xaviego chyba pomógł xD
0
@xxKrysztalekxx podobno w przyszłym tygodniu
0
Yamal chyba nie wierzył że ktoś tam może być i zaprogramował się na solową akcję.