0

@fart Czyli bez szans że w przyszłym sezonie obejmie Barcelonę

15

Nic z tego nie będzie,on chyba po prostu chce więcej spokoju a w Barcelonie nie będzie tego na pewno miał.

Klopp: "Nie chcę czekać, aż będę zbyt stary, aby prowadzić normalne życie. Muszę przynajmniej zobaczyć jak to jest. Spróbować i zobaczyć, czy będę za tym wszystkim tęsknił"



5

Klopp to jedyny niemiecki trener którego bym chciał.
Druga sprawa to że on powoli buduje zespół i potrzebuje więcej niż jednego sezonu, nie wiem czy jest przygotowany na to że La Rambla po roku będzie chciała go wywalić.

1

@MOLESTA Getafe- allegri

1

@Szklaner Fort nominalnie jest prawym obrońcą i tam najczęściej grał.
Poradził sobie na nie byle kogo to w lidze może grać spokojnie, oczywiście błędy mogą mu się przydarzyć.

0

@TR3YWAY Dawać go do La liga.
Osobiście za nim nie przepadam ale tych wszystkich idiotów w żółtych koszulkach zjada

0

@partymaker Co z tego?
Potrafi bronić

0

@partymaker Gravenberch to pivot a taki Mać Aliister znacznie lepiej potrafi bronić od takiego FDJ

0

@partymaker Bo może mają one piłkarzy bardziej przystosowanych do bronienia i nie grają tak wysoko jak Barcelona?
U nas najniżej był wczoraj FDJ ale on jest dobry w odbiorze przy pressingu a nie w kryciu czy w powrocie.

5

Brak normalnego pivota też jest u nas bardzo widoczny.
Środek Gundo-Pedri-FDJ w ogóle się nie klei,mam wrażenie że każdy gra wszędzie i wszędzie źle.
Brak intensywności,brak zbierania drugich drugich piłek, wieczne problemy z kryciem, spóźnione powroty, odpuszczanie.

5

Jedyny plus wczorajszego to występ Forta,Cubarsiego i mimo dwóch zmarnowanych setek Yamala
Fort przy Balde wygląda jakby miał 5 lat więcej doświadczenia a Cubarsi pokazywał całkowity spokój w wyprowadzeniu piłki czego nam ostatnio brakuje.

0

@LukaszFan ale ja go nie bronie.
Ja tylko chciałem pokazać że ci co powinni najwięcej biegać czyli Roberto, Felix tego nie robili.

1

Najwięcej w dogrywce biegał Frenkie De Jong który zapieprza w każdym meczu po 90 minut.

5

Roberto joker xd

0

@Cvzx Bo takie podanie było

0

@Saviola88 Ferran przeszkadza xD
To podanie Pedriego było złe bo za plecy po za tym Ferran dobrze się utrzymuje na ścianę biega w pressingu i potrafi grać na ścianę.

4

Pedri jest do zmiany.
Brak mu sił i nic nie daje.

4

Brawa za odbiór i minięcie bramkarza.
Strzał tragedia

0

Araujo spokojnie wraca na boisko.
Czyli pół roku przerwy.

3

Hah
Ale co La Bamba narzekała na naszą grę do pierwszej naszej bramki to jej.

Dobra pierwsza połowa, jak pomoc wejdzie na swój poziom to na spokojnie to wygramy bo na razie Pedri,FDJ,Gundo grają cienko.


1

Spokojnie
Valverde na Anfield też kucał.

7

Ten Młodzieniec ma trzy klasy lepsze podanie od Balde

3

Yamal drugi mecz druga akcja imienia Leo Messiego.
Skrzydłowi nam rosną ostatnio
.

7

Żewłakow mówi o punkcie zwrotnym dla Lewego xD
On chyba go nie ogląda na co dzień.

4

Brawo Ferran
Genialne przyjęcie i dobre podanie.

7

Ferran zrobił tą bramkę.

0

Hahahaha
On tylko tak potrafi.
Odbiło się jak od stodoły.

1

Ogarnijcie się.
Dopiero 20 minuta meczu a Bilbao bardzo dużo biega i dobrze się ustawia.
Jeśli myśleliście że będziemy mieć tyle miejsca co z Betisem to gratuluje.
Takiego meczu się spodziewałem a głupia bramka w 1 minucie tylko bardziej zmotywowało Bilbao.
Spokojnie jeszcze sporo czasu.

1

Co ten Lewy odwalił.
Cała prawa strona wolna a on lobem do środka xD

1

@Lanosss Nie bardziej szukają Ferrana tylko on jest po prostu bardziej ruchliwy i o wiele częściej rusza na wolne pole co daje efekty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?