0

@kynio302 Kamerzysta patrzył mu się na bebech.

0

Dzisiaj zwycięstwo jest obowiązkowe.
Nic Xaviego nie usprawiedliwi jeśli przegramy i ułaskawienia nie będzie nawet od Andrzeja.

9

@macio_944 Moim zdaniem powinnien napisać dlaczego a ten papież nie powinnien podchodzić aż tak agresywnie do tego

5

@draxidox CPK jest wspaniałym projektem.
Jedyne obawy jakie miałem to że odpowiedzialny za to będzie PiS.
Jak mamy niby teraz taki wspaniały rząd to jak można być przeciwko...

0

@Joe_Barbaro Ja trochę.
No jednak były momenty dłuższe i krótsze gdzie ta drużyna naprawdę się podobała i była skuteczna z o wiele gorszym składzie na papierze. Aktualnie wygląda to tragicznie ale Xavi był tym który zmienił oblicze Barcelony po ostatnich latach Koemana,Setiena czy końcówki kadencji Valverde.
Była radość, skuteczność, mentalność, pressing, ładna gra.
Czasami niewiele trzeba by coś przeskoczyło i zaczęło iść tak jak np za Enrique.

0

To było bez sensu.
Ani nie stał w polu karnym Realu ani nie był ustawiony optymalnie do przejęcia wybitej piłki.

0

Dobra Barcelona wyjaśnia Real jak roku temu.
Oczywiście najpierw musimy zniszczyć
Osasunę jedną bramką.

0

Cama dostał w jaja.
:)

2

@abram3k oczywiście nie licząc 10 najlepszych w historii

0

O Jezu jaki farfocel

1

OFICJALNIE
Bellingham się skończył .
Jude pobija swój kolejny rekord w Realu Madryt.
Anglik pobija najdłuższą swoją serię bez strzelonego gola Realu która już wynosi 3 mecze licząc tylko podstawy czas gry.
Wcześniej strzelał co najmniej co drugi mecz.

0

Hahahaha
Real xD Madryt

0

Były piłkarz Barcelony strzela na 2:2

10

@arasz1819 Cały ty.
Jeśli ktoś ciśnie KO to od razu to jest podnóżek PiSu.
Aż żal mi się ciebie robi patrząc na twoją obsesje.
Chociaż wysil się i przedstaw jakieś argumenty a nie wtracasz gówno komentarz niezwiązany z tematem.

0

@tbas Ale jakiej mojej racji?
Ja nie mam zdania w tej sytuacji.
To jest burdel a nie państwo gdzie nie możemy się dowiedzieć co tak naprawdę o tym sądzić przez ośmioletnie przez rządy PiSu i Dudy.
Też nie rozumiem dlaczego cała Polska tak się tym ekscytuje.

1

Sami eksperci w internecie od konstytucji a ja nadal nie wiem kto w tym sporze ma rację.
Nadal nie widzę podstawy prawnej która by stwierdzała że Duda mógł lub nie mógł
ułaskawić kogoś z wyrokiem nieprawomocnym.
Te przepychanki ludzi którzy nie mają o tym pojęcia są żałosne.
A politycy robią z tego jeden wielki kabaret.

3

Barbara zniszczona
Xavineta się rozpędza.
Nie zapomnijcie zapiąć pasów.

1

@Miszak Komentarz na poziomie...
To jest 18 latek
Jest ledwo tydzień w Barcelonie
Na pewno czuje treme i jest spięty.
Luis Suarez jak przychodził do nas to ile bez gola był?

0

@ToWinaSedziego W każdym momencie.
On żyje w swoim świecie

1

Bartolomeu xD
Witamy Pana Prezydenta

0

Laporta z Deco powinni bacznie obserwować ten mecz.
Tylu zawodników do wyciągnięcia idealnie dostosowanych do naszego budżetu.

0

@esem91 Jak James na mundialu, tylko tam pięknie się od poprzeczki odbiło.

0

@areczek7878 Bo to jest fakt że do nas pasują bardziej mobilne 9 a nie piłkarze typu Lewy,Luuk De Jong.
Roque wygląda na gościa który będzie pasował do nas jeśli wejdzie na odpowiedni poziom.

2

@draxidox Uwielbiam Dragonballa a w szczególności Vegete.

5

@Luciano99 Alkohol łączy ludzi na całym świecie czy to nie jest piękne?

0

1

No nie wiem czy taka cudowna.
Takie to na Orliku się ładuje.
Ładna ale bez przesady.
Natomiast robienie o czymś takim artykuł to dno.

0

@kamyk_23 Ani to prawdziwe ani to śmieszne

7

@Comentateiro Ja bym mu wszystkie zabrał i i przekazał CR7.
Przynajmniej byłoby to sprawiedliwe.

0

@gumaz Krychowiak, Góralski,Milik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?