Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinnien do Ferrana grać...
0
Lewy idealny timing skoku do główki xD
10
Spokojnie to drobny uraz,na następny mecz będzie gotowy.
I cyk 3 miesiące przerwy
0
Ale to boisko sprawia wrażenie wąskiego.
0
@Emhyr Mi podoba się jego motywacja, jego chęć wejścia na wyższy poziom i zaangażowanie.
Ferran jest jaki jest ale w sporcie bardzo ważna jest właśnie motywacja a on to ostatnio ma.
Wolę wierzyć w takiego piłkarza niż w super talent co chodzi ze spuszczoną głową.
2
@esem91 Kij z Lewym ważne by Barca się ogarnęła w końcu
0
@tristan87 U mnie nie leje już od kilku godzin i jeszcze słoneczko wyszło.
0
@michal26 Ta statystyka wprowadza w błąd bo Morata rozegrał o wiele mniej minut.
Lepiej patrzeć co ile bramkę zdobywa, u Polaka jest to 161minut, u Moraty tylko 106 minut.
Po za tym Lewemu koledzy kreują więcej szans co pokazuje xG czy jego ilość strzałów na bramkę.
1
@BulaKG Ach piękne czasy.
Grało się w tysiąca, w tykę lub w kraty.
2
@maroon To że pies był spokojny nic nie znaczy jak nie był odpowiednio tresowany.
Po za tym mamy mało danych.
Skąd oni tego psa mieli,jak długo go mieli czy naprawdę był wcześniej spokony i nie wykazywał żadnych znamion agresji.
A i w komentarzach ktoś zauważył że RMF które podało ten news najpierw napisali że to bulterier a potem to usunęli więc nie wiadomo jaka to rasa.
4
@bartas97 Niektórzy mają nasrane do łba.
Nie ma agresywnych ras tylko ludzie nie potrafią wychowywać psa.
Każda rasa potrafi być agresywna nawet York przez złą tresurę lub jej brak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@negreanu Będzie
Xavi do grudnia!
7
@MesQueUnClub96 Wykazujesz ogromny brak szacunku zestawiając się z takimi legendami.
0
@Borneo To nie ma znaczenia, nie oni ustalają wysokość podatków.
0
@Tasde Nie wiem czy działa to na opłaty czy nie ale w paliwie jest też VAT czy akcyza którą zamiast opłaty można obniżyć więc to nie jest wymówką.
A co to za problem złożyć wniosek?
2
@Cochise Tak to prawda ale minister finansów ma prawo rozporządzeniem zaniechać poboru podatku na jakiś okres od razu.
1
@takisobiektos W pierwszym filmie też pada "może" ?????
3
@takisobiektos Ale co do ma do rzeczy?
Opłata opłatą, na cenę paliwa Składa się o wiele więcej niż opłata paliwowa która ma najmniejszy wpływ na cenę.
Mowa o obietnicy wyborczej którą Tusk złożył niejednokrotnie Czyli paliwo po 5 zl
44
@Matt_i1992 proszę cię bardzo.
1
Pierwszy kupon w nowym roku i siedzi.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDI0MDAxNTI1NzIwMzpXiOwB2Ux7_oAVBTs%3D
2
Oby ten rok dla nas, kibiców Barcelony był lepszy niż ostatnie lata.
Tego wam i sobie życzę w nowy rok.
VeB
8
Fajny był ten pokaz fajerwerków taki za darmo
3
@MesQueUnClub96 Powstało by tak czy siak.
Jest popyt to jest podaż.
Rynek nie lubi próżni
2
@Comentateiro już się rozkręcił a zaczął sylwestra 4 minuty temu.
0
@Szakalaka12369 Kessi to był słaby i nieprzydatny często.
0
Na chwilę włączyłem ten Arsenal i już mam dość.
Dramatycznie to wygląda, Barcelona przy nich to mistrzowie świata.
0
@Emhyr W sumie jako uzupełnienie składu to byłaby bardzo dobra opcja jednak ciekaw jestem jaką chciałby pensje bo to jest kluczowe.
0
@draxidox Przecież ewidentnie widać na tym filmie że nie ma odpowiedniego serwisu.
0
@TR3YWAY Dobrze że napisałeś kto to jest bo bym pomyślał że to Neymar z Barcelony