Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Uskuteczniał taktykę Xaviego.
Czyli kopanie się po czole.
0
@Transu96 Takie to wywalam za dozo.
2
@FcPortoFan1999 Odważna teza.
1
W końcu Aston wcisnęło.
2
Aston tylko na kuponie zostało...
4
@Popitek12 Vinicius, Lewandowski,CR7
Moje top 3
0
Luton to jeszcze wyciągnie :D
0
Ale bym sobie Xavinete oglądnął, pewnie znowu będzie męczenie buły ale moje kibicowskie serce i tak wyraża chęć oglądania.
1
@gumaz Fake
Tusk nie umie polskiego
5
Sam mam psa który się boi ale nigdy by nie przyszło do głowy żeby zakazywać strzelania w sylwestra,inną sprawą jest strzelanie o wiele wcześniej a także grubo po nowym roku.
Właściciele zwierzaków nie potrafią odpowiednio zaopiekować się swoim pupilami.
Mój sobie spokojnie w noc sylwestrową śpi w łazience i jak zauważyłem z roku na rok co raz lepiej to znosi.
Też sam zawaliłem bo od szczeniaka powinno się tresować psa by się nie stresował.
Tradycją jest pokaz fajerwerków i nie ma najmniejszego powodu by to zmieniać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Tu nie chodzi już o to czy to miał być dobrowolny ZUS na stałe czy wakacje ale o to że oni sami nie mają pojęcia na jakich to miało być warunkach.
1
No to nieźle.
Najpierw się składa obietnice a potem się ją definiuje xD
0
Aleix Garcia top czy flop?
Jakoś nie zwróciłem na niego uwagi w meczu z nami, za bardzo byłem wkur na naszą grę a Girone jest nie dane mi często oglądać.
0
@MesQueUnClub96 A na siłowni jaki trening się robi? Nie siłowy czasami? xD
0
@hayek To na pewno wina PiSu, jeszcze nie zdążyli po nich posprzątać a tak po za tym to konfa to banda 7%
1
Lenglet z asystą
United stabilnie.
4
@LukaszFan Jeśli Xavi zacznie patrzeć tylko na formę i zaangażowanie to tak.
Gorszym od Lewego nie da się być.
28
@TR3YWAY Ty widzisz piątke dzieci on widzi 4000 zł .
2
Pamiętajcie żeby trzymać formę w święta.
https://m.demotywatory.pl/5188371/Jak-trzymac-forme-w-swieta-Mocno-Zeby-serniczek-sie-nie
12
@SonBarcaGokuComeBack
Bez przesady, wszystko jest dla ludzi.
Grunt to umiejętne korzystanie.
6
Sernik z rodzynkami czy bez to zależy.
Po prostu oba są idealne do czegoś innego.
Bez rodzynek nadaje do spotkań rodzinnych,na imprezy okolicznościowe czy na podarek.
Natomiast sernik z rodzynkami nadaje się idealnie do wyjeba...
0
Rybka lubi pływać hehe
1
@macio_944 Wyciąganie wniosków po kilku programach to skrajny idiotyzm.
PiS też w 2015 od razu nie wjechał na pełnej i tak to nie wyglądało jak np przez ostatni rok tylko stopniowo byli co raz bardziej bezczelni. Po ostatnich wydarzeniach wiadomo że tylko głupiec by od razu wprowadzał swoją narrację do TVP gdzie oglądalność znacznie wzrosła.
Oczywiscie przy poprzednich rządach Tuska TVP tak obrzydliwie nie wyglądało jak za PiSu choć też ale o wiele mniej byli proPO.
Taka telewizja jak za Jarka już nie wróci bo to nie będzie działać, stare dziady i tak mają już mózg wyprany a młodsze pokolenia tego nie łykną.
Czy nowe TVP będzie tubą propaganda PO?
W jakimś stopniu na pewno ale będzie to bardziej przemyślane,subtelne, nienachalne i delikatne by widz się nie zorientował.
1
@Kamiloza91 @Rewolucja123 @Kinginiesta
Jak widać zdania ekspertów są podzielone
2
@Kgorecki2500 Grubo że pierwszy paczkomat był już w 2009 roku.
Myślałbym że nie wcześniej niż 2014.
Jeden z lepszych wynalazków.
9
@Fantastyczny Chłopiec Tym bardziej że nasza"wspaniała" 9 wygląda dramatycznie źle od ponad roku.
0
Materiał o tym dlaczego Grzegorz Braun w świetle prawa może nie ponieść żadnych konsekwencji.
Największy zarzut odnośnie tego że obraził uczucia religijne można wyrzucić do kosza.
6
Z tą neutralnością na TVP to tak spokojnie.
Chyba by nikt nie byłby tak głupi żeby od razu cisnąć propagandę.
Nawet PiS rozpędzał się bardzo powoli w tej kwestii i z roku na rok pozwalali sobie na co raz więcej a potem mieliśmy to co mieliśmy.
Tak obrzydliwy przekaz jak za PiSu raczej już nie wróci.
Powinno być tak jak dzisiaj ale to czas nam pokaże.
2
Wykończenie dobrych sytuacji to jedno ale bardzo brakuje tego by zawodnicy dawali jakieś ekstra bramki. Gole z strzałów z dystansu,po indywidualnych akcjach czy w nietypowych sytuacjach.