0

Dobra lecimy nimi.
Na kuponie została Barca z handicapem i wygrana Standardu Liege

8

Z nieba lecą dolary


0

@MESSIah16 Kun w punkt

6

Saga powraca xD


0

@tristan87 Liczyłem na szczęśliwy happy end, zawiodłem się.

2

@ObiektywnyKibic121 Xavi chce robić zmiany w ataku wywalając z podstawowej 11 Felixa i Raphinhie a ewidentnie najsłabsze ogniwo zostawić.
To brzmi jak żart, powinnien grać Torres który wybitny nie jest ale przynajmniej biega, szuka wolnych przestrzeni,doskakuje do rywala i nie kompromituje się przyjęciem piłki.
To tak jakby zmieniać MATSA by poprawic grę w obronie.

3

@Popitek12 Jakby Tusk powiedział że trzeba głosować na Konfe to @macio_944 dwa razy by się nie zastanawiał :)

1

@kanver_ Tylko Marc Andre ter Stegen

0

@arasz1819 @macio_944 @hayek
@Kgorecki2500
Nie sądziłem że ktoś weźmie ten komentarz na poważnie xD

5

Braun nieźle sobie to wymyślił.
Zrobił z siebie wariata i idiote ale za to pokazał jakimi hipokrytami jest nowy obóz rządzący a w szczególności Lewica i Hołownia.

3

No wczoraj kilka niedociągnięć było.
Dzień dobry wszystkim.

2

Ale mnie to wkur...
Pedri jak wszedł to ponad 5 razy wychodził na prostopadłą piłkę i żodyn nie odważył się mu podać żodyn!
A sytuacje były niezłe, widać było po nim że jest zniesmaczony zachowaniem kolegów.

0

@kanver_ Czyli nie masz pojęcia o czym piszesz. Dobranoc.

0

@kanver_ Kto za niego?
Konkretni kandydaci?
Przypominam że jesteśmy w dupie jeśli chodzi o możliwości finansowe.

0

@Tomek54321 Flick to dopiero co skompromitował się w reprezentacji.
Po za tym on ma ogromną pensje na którą nas prawdopodobnie nie stać.

0

Jeśli gra nadal tak będzie wyglądała to w lecie Xavi Out.
Długo go broniłem ale to już przesada.
Na ten moment nie ma co go zwalniać bo lepszego zastępcy nie ma.
Xavi musi wstrząsnąć piłkarzami i przede wszystkim sobą.
Jak nawiąże i utrzyma formę z najlepszych momentów to może coś z tego będzie ale aktualnie tego nie widzę.
Laporta już powinnien zacząć oglądać się z alternatywą.

0

Xavi mógłby też czasami zjebać tych piłkarzy bo co niektórzy wyprawiają woła o pomstę do nieba.

1

Faul ostry ale atak był na stopę.
Kilka cm wyżej i czerwo powinno być.
Żółta i tyle

6

Żółta jak najbardziej ale czerwo to gruba przesada

4

Czemu Yamal nigdy nie próbuje wbiec za linię obrony?
Ferran, Raphinhia, Felix robią to i czasami to przynosi korzyści.
Wiecznie stoi szeroko ustawiony i chce piłkę do nogi.
Dobrze czasami złamać schemat.

0

Ferran zaczął i Ferran skończył.
Piękna jego akcja i podanie Yamala.
Tak powinnien poruszać się u nas napastnik.
Podanie i wbiegnięcie w wolną przestrzeń.

0

@abram3k W Barcelonie tak się gra i jakoś inni pomocnicy nie mają z tym problemu

1

Znowu Lewy? Bardzo dobrze
Mecz o pietruszkę więc na Spokojnie może się skompromitować a może w końcu Xavi przejrzy na oczy.

4

@mmaciass Z każdym kolejnym genialnym spotkaniem Lewego to on niestety swoją wartość obniża

0

@Archie Nie znam

1

@macio_944 Pokazałeś jeden komentarz i piszesz że reszta jest usunięta, jakoś ci nie wierzę bo wczoraj na bieżąco śledziłem La Ramble i takich nie uświadczyłem.
Wywołujesz gówno burze byle by doczepić się do wyborców Konfy którzy pierwsi skrytykowali Brauna za jego występ.

0

@AmigoBlancos Cwiakala to bardzo dobry dziennikarz, jeden z lepszych w Polsce ale jego analizy są słabe,po prostu żaden z niego ekspert.

0

@macio_944 Walczysz z tezą którą sam sobie postawiłeś.
Ja tam nie widziałem tutaj komentarzy broniących Brauna.
Być może znajdą się 1-2 przypadki ale to jak w każdym temacie.

2

@tristan87 No nie wiedziałem, życzę jej powrotu do zdrowia i tym bardziej Braun powinnien za to odpowiedzieć ale nadal uważam że to gówno temat którym niepotrzebnie cała Polska się zajmuje bo nie ma wpływu ona na życie obywateli.

3

Braun wczoraj przesadził i powinien ponieść konsekwencje ale Polacy jak zwykle oburzeni najbardziej jakimś incydentem w sejmie gdzie nikomu się nic nie stało.
Chciałbym by Polacy i Media tak ochoczo dyskutowali nad poważnymi tematami które mają wpływ na przyszłość wszystkich obywateli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?