Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak jest!!!!
Brawo!
Cancelo MVP
Felix odżył w drugiej połowie.
0
Świetne pierwsze 3 minuty.
0
Nieważne że strzał niecelny.
Tak ma być, szybkość , wysoki pressing i duszenie rywala l.
2
No Felix mógł nadrobić całą pierwszą połowę po 15 sekundach.
1
Raphinhia pewne rzeczy robi bardzo dobrze a inne tragicznie.
Niestety te drugie są bardziej kluczowe.
0
Naszych trzech atakujący gra tragicznie.
4
Cancelo to nasz najlepszy gracz ofensywny.
A gra tylko na wachadle
0
To powinno być 2:1
3
Cancelo klasa.
Ale cały wyprowadzony atak był dobry.
Drużyna sprawiła że Cancelo mógł pójść 1v1.
Brawo
0
To jest ten mental!!!!
5
Barca i szybka akcja?
Czy mi się przywidziało?
0
@Rewolucja123 Cud bo mam ich na kuponie
2
Niezły strzał Raphinhii
1
Dobra lecimy z nimi.
Wierzę że coś w końcu drgnie w naszym graniu i jak zawsze jaram się kolejnym meczem mimo że podczas meczu idzie se oczy wydłubać.
Do boju!
0
@_barti Masz rację gniecie 1:1
2
@Safrani Może miał dużo na kuponie do zgarnięcia.
0
@Barcasub Tory były złe i szyny były złe
0
@Emhyr Nawet nie wiedziałem że już wrócił z wypożyczenia.
7
@DonMatteo901 Kreatywnie ale co to ma przedstawiać?? Jaki jest cel tej reklamy?
Kompletne nieporozumienie.
16
@Kitek1640 Platformiarze najbardziej szczekają by odwrócić uwagę od tego co ich partia robiła razem z PiSem przez ostatnie lata.
Wystarczy prześledzić głosowania ostatnich dwóch kadencji i zobaczyć jak partia Tuska niszczyła z Jarosławem Polskę.
1
@Kapitan_SW Podłączam 230V pod wszystkie ozdoby, ważne by miały metalową obudowę.
0
@tbas Przeczytaj jeszcze raz.
"ale uważam nie radziliśmy sobie dziś dobrze"
Więc w pierwszym zdaniu i ostatnim powiedział że graliśmy źle.
0
@kanver_ Przecież nie zdołał opanować piłki dlatego że został kopnięty.
Raphinhia jest lewonożny i tą nogą chciał przyjąć.
To uzasadnienie jest całkiem z dupy
0
@FCB24 Na pewno byśmy byli w lepszej sytuacji do wygrania ligi
0
Naprawdę mnie wkurza że nie potrafimy skutecznie założyć pressingu.
W pierwszej połowie to była tragedia pod tym względem w drugiej już lepiej natomiast to musi w końcu ruszyć bo bez tego nic nie osiągniemy bo była to główna zaleta Barcy Xaviego w najlepszych chwilach.
9
Barcelona okradziona z karnego.
Typowe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam wrażenie że Ferran by mógł od razu z pierwszej walnąć.
1
Ależ drybling na skrzydle.
Aż mi się Neymar przypomniał
10
Czy ten Lewy musi dotknąć 10 razy piłkę w środku pola by podać?