1

Tak jest!!!!
Brawo!
Cancelo MVP
Felix odżył w drugiej połowie.

0

Świetne pierwsze 3 minuty.

0

Nieważne że strzał niecelny.
Tak ma być, szybkość , wysoki pressing i duszenie rywala l.

2

No Felix mógł nadrobić całą pierwszą połowę po 15 sekundach.

1

Raphinhia pewne rzeczy robi bardzo dobrze a inne tragicznie.
Niestety te drugie są bardziej kluczowe.

0

Naszych trzech atakujący gra tragicznie.

4

Cancelo to nasz najlepszy gracz ofensywny.
A gra tylko na wachadle

0

To powinno być 2:1

3

Cancelo klasa.
Ale cały wyprowadzony atak był dobry.
Drużyna sprawiła że Cancelo mógł pójść 1v1.

Brawo

0

To jest ten mental!!!!

5

Barca i szybka akcja?
Czy mi się przywidziało?

0

@Rewolucja123 Cud bo mam ich na kuponie

2

Niezły strzał Raphinhii

1

Dobra lecimy z nimi.
Wierzę że coś w końcu drgnie w naszym graniu i jak zawsze jaram się kolejnym meczem mimo że podczas meczu idzie se oczy wydłubać.
Do boju!

0

@_barti Masz rację gniecie 1:1

2

@Safrani Może miał dużo na kuponie do zgarnięcia.

0

@Barcasub Tory były złe i szyny były złe

0

@Emhyr Nawet nie wiedziałem że już wrócił z wypożyczenia.

7

@DonMatteo901 Kreatywnie ale co to ma przedstawiać?? Jaki jest cel tej reklamy?
Kompletne nieporozumienie.

16

@Kitek1640 Platformiarze najbardziej szczekają by odwrócić uwagę od tego co ich partia robiła razem z PiSem przez ostatnie lata.
Wystarczy prześledzić głosowania ostatnich dwóch kadencji i zobaczyć jak partia Tuska niszczyła z Jarosławem Polskę.

1

@Kapitan_SW Podłączam 230V pod wszystkie ozdoby, ważne by miały metalową obudowę.

0

@tbas Przeczytaj jeszcze raz.
"ale uważam nie radziliśmy sobie dziś dobrze"
Więc w pierwszym zdaniu i ostatnim powiedział że graliśmy źle.

0

@kanver_ Przecież nie zdołał opanować piłki dlatego że został kopnięty.
Raphinhia jest lewonożny i tą nogą chciał przyjąć.
To uzasadnienie jest całkiem z dupy

0

@FCB24 Na pewno byśmy byli w lepszej sytuacji do wygrania ligi

0

Naprawdę mnie wkurza że nie potrafimy skutecznie założyć pressingu.
W pierwszej połowie to była tragedia pod tym względem w drugiej już lepiej natomiast to musi w końcu ruszyć bo bez tego nic nie osiągniemy bo była to główna zaleta Barcy Xaviego w najlepszych chwilach.

9

Barcelona okradziona z karnego.
Typowe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam wrażenie że Ferran by mógł od razu z pierwszej walnąć.

1

Ależ drybling na skrzydle.
Aż mi się Neymar przypomniał

10

Czy ten Lewy musi dotknąć 10 razy piłkę w środku pola by podać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?