1

@lucca87 Problemem jest jak zawsze budżet.
Romeu kosztował 4.5mln a dwójka co wymieniłeś co najmniej 20 by kosztowała.

3

Kiedyś myślałem o tym i dziwi mnie że nie spróbowaliśmy go tam.
Mogło by to wypalić a jak nie to trudno.
Jest szybki,ma genialny odbiór, waleczny, dobrze by wyprowadzał piłke.
Miałby problem z regulowaniem tempa gry i trzymaniem pozycji.

0

@Ziemny Pomyłka przez pośpiech i już w uzasadnieniu poprawili.
Po drugie po to ustawy przechodzą przez komisję, sejm,senat by błędy można było wyłapać.

0

@Bobo25 "gapcio zagapił się jak Prezydent podchodził by dłoń uścisnąć"
Widzę że uwierzyłeś w tą brednie.
Autor tego fake'a sam wstawił film w artykule w którym potwierdza że Sławek normalnie wstał.
Najlepiej wierzyć we wszystko i nie chcieć sprawdzić prostej rzeczy.

1

@Mns21 A niech zaproszą, każdy z Europy wpuści im srogi wpier.... i pokażą gdzie ich miejsce w piłkarskim świecie

1

@Mattems Wyciekły dwa nagrania z meczu.
Na jednym Yamal wystawił rękę bo chciał zbić piątkę z Lewym a ten go olał.
Na drugim filmie jest jak wydziera się i ma do niego pretensje przez dłuższy czas bo mu piłeczki nie podał.

1

@Aqualitek Niemożliwe że zasilacz ma tylko 3.6W
Jeśli masz tylko jeden zasilacz na te 50m leda to moc zasilacza powinna być około 150-300w w zależności od mocy tych ledów.
31V może ci te ledy popalić.


0

@blakkudium Przy dobrej ofercie podziękować mu i sprzedać.

9

@Azi Jak ostatnio był trochę żenujący to to mu się akurat udało

53

Złoto xD


0

A propo Lewego po tych dwóch bramkach zaczął biegać, być bardziej żywiołowy i dynamiczny.Szukal częściej gry i się pokazywał.
Co mu stało na przeszkodzie by tak robić wcześniej?
Czy tylko szansa na hattricka potrafi go zmotywować?

0

@hayek Oczekujemy tylko to od Lewego a później dziwimy że naszej gry nie da się oglądać i Xaviego wywalamy po wygranym meczu.

0

@takisobiektos Nie miał prawa tego robić. Jak już coś to na osobności z zarządem.
Nic dziwnego że go w szatni w Bayernie nie lubili jak takie rzeczy wyprawiał.


2

Wszyscy zdziwieni zachowaniem Lewego xD
A bo to już było pierwszy raz?
W Bayernie, w kadrze czy wcześniej w Barcelonie już takie akcje miał.
Fatiego opieprzał że mu piłeczkę zdjął bo go nie widział w tłoku w polu karnym:D
A później robił to samo.
W Niemczech w wywiadach krytykował kolegów i domagał się publicznie transferów co jest śmieszne.
W reprezentacji notoryczne machanie łapami i wielkie pretensje do wszystkich.
Po porażkach w LM w Barcelonie nie krytykował siebie tylko wskazywał że zespół jest młody i niedoświadczony
Taka jest prawda że chłop ma wywalone ego prawie jak CR7.
Dzisiaj bardzo się przyczynił do 3 pkt ale też grał przez większość meczu ogromną kupę,nadal nie umie przyjmować prostych piłek. Wyszła mu jedna główka i wykorzystał karnego.


0

@Azi Bo do bramki Lewego tak to wyglądało.
Felix jako jedyny z ataku kogoś potrafił przedryblować i wejść w pole karne.

0

Betis gol.
Elegancko bo mi na kuponie tylko ich wygrana z podpórką została.

0

Brawo Ferran.

0

Tak powinniśmy grać od początku meczu.
Alaves nie może wyjść z swojego pola karnego

0

Żółta z dupy.
Natomiast Lewemu za często zdarzają się takie głupie faule, najczęściej w polu karnym przeciwnika.

3

Felix do zmiany?
Chłop był najlepszy w pierwszej połowie,jako nieliczny próbował i ciągnął na lewym skrzydle.
W tej połowie szwankuje u niego strzał ale stwarza zagrożenie.

10

Yamala bym odesłał do Barcy B
Aktualnie nie daje chociaż trochę jakości.
Niech tam cały czas gra i się rozwija.
Nadchodzi kluczowy moment sezonu i nie widzę dla niego miejsca.

7

Brawo Lewy.
Świetna główka.

0

@Coutinho007 On jest na zgrupowaniu reprezentacji u-17...

0

Boże znowu przyjęciem prostej piłki psuje akcje i jeszcze fauluje...

1

Yamal pierwszy do zmiany.

0

Xavi zareagowała i zamienił Kounde z Araujo.

0

Araujo na środek bo Kounde sobie nie radzi.

0

@MesQueUnClub96 No właśnie był za nie przed więc spalonego by nie było.
Chyba nie rozumiesz co to spalony przy takich sytuacjach.

0

@MesQueUnClub96 Co na jakim spalonym??
Obrońcy już byli grubo za Lewym więc piłka wyznaczała spalonego.

1

Czemu Lewy tego nie podawał....
No japie.....
Araujo by miał tapina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?