Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Byliśmy blisko oddania strzału na bramkę.
SUKCES
3
Ferran w presingu zapieprza przynajmniej.
Lewy truchta gorzej jak Suarez w Brazylii
1
To samo co z Felixem.
Kontakt był ale nie na karny
5
Xavi dał karteczkę że wszystko jest git i gra mu się podoba i zasługują na więcej
0
Ferran dwie minuty i już dobre wyjście,Emeryt z 9 nigdy by tak nie wyszedł.
I chciał dobrze podać w polu karnym ale kolega nie ogarnął i zablokował
1
Ciekawe czy zmiana podyktowana że Lewy jest po kontuzji czy w końcu Xavi miał jaja
0
Felix wykorzystał kontakt rywala.
Jeśli przed sezonem mówiono że nie dyktujemy miękkich karnych to decyzja prawidłowa.
3
Faul na Lewym był ale przed polem karnym.
Felix już się sam kładł
1
Gundo na SPD w ogóle się nie sprawdza.
Fermin w środku pola nic nie daje.
Ja bym zaryzykował wstawił obok Gundo Romeu i wprowadził Pedriego.
0
Ewidentnie brakuje nam kontroli w środku pola.
4
Cancelo przy piłce a Lewy żadnego ruchu....
Biegł jak emeryt chowając się za obrońcami
1
Mecz lepszy do oglądania niż El Clasico
7
Gavi to powinna być luta z całej siły w Bramkę
0
Gundo póki co dwie poważne straty...
0
@MesQueUnClub96 Jakie on nam mecze wygrał xD
Bo strzelił tapina bo świetnej asyście?
2
@Katalończyk 99 Miało być mistrzostwo a będzie spadek.
0
Hoffeinham brameczka na 2-2
Czyli Bayer nie taki silny jak się wydawało 15 minut temu xD
2
@P33ck Raczej to prawda.
Natomiast to dobrze brzmi a tak naprawdę patrząc w jakich klubach grał to napastnikiem jest marnym.
10 goli we wszystkich rozgrywkach to jest żaden wyczyn.
Bardzo słaby pod kątem strzelania bramek.
1
Enrique coś ogarnął to PSG
Ostatnie 5 meczy to 15 bramek i trzy stracone.
3
@RosjaninBut zamiast x wstaw twitter
10
@zodiak_10 Może nie dostaje ułamku zarobków firmy ale za to ciężko pracuje.
8
@Stoiczkow Najbardziej boję że kasy nie będzie na te dobre obietnice jak np kwota wolna od podatku a znajdzie się na dalsze rozdawnictwo czy inne chore pomysły.
22
@hayek Już czekam na te fikołki wyborców przyszłego rządu by ich usprawiedliwiać.
Masz całkowitą rację że wiedze mają taką samą jak przed wyborami gdy rzucali obietnicami na lewo i prawo.
0
@Azi Kradzione lepsze.
1
@Qlimax86 Ja nie pracuje w Niemczech ale mam kolegę który też tam nie pracuje.
0
@Lisek Jedyne co pamiętam to spartolone sytuację Higuina i bramka Gotze xD
Jak widać sędzia dołożył też swoje...
0
@hayek Bayern może mieć ciężko w lidze tak jak w zeszłym sezonie gdzie nie byli zależni od siebie, oczywiście frajerstwo Borussi zwyciężyło.
Co do Totków to oni w pucharach nie grają więc mogą skupić się w 100% na lidze.
Oczywiście łatwo nie będzie ale im daje większe szanse na mistrza niż Arsenalowi czy ekipie Kloopa.
Jak City regularnie będzie na swoim poziomie to nie będzie co zbierać ale jeśli będą się potykać to Totki wydają się najlepszym kandydatem aktualnie do majstra.
0
Bayern nie ma co marzyć raczej o LM.
Z pucharu odpada
W lidze może być różnie aktualnie drudzy w tabeli.
Totki wygrają ligę i cały świat będzie miał polewkę z Kane'a
1
Bayern xDDDD z trzecioligowcem odpada
0
Betis może i wygrał różnicą 11 bramek ale mają farta.
Jakby był rewanż to Cortes by mogło wygrać 1:0 i byłaby dogrywka.