25

Romeu biegł wolniej od Busqetsa

0

Pomysł był dobry z przyjęciem do środka ale wypuścił sobie piłkę za bardzo i za wolno oddawał strzał.

1

Też nie wymagajmy od pomocnika który dopiero wchodzi do zespołu każdej wykorzystanej sytuacji.

2

Fermin fenomenalny dziś.
Do trzech razy sztuka!

1

@MesQueUnClub96 Naprawdę jesteś tak zauroczony Polakiem że nie widzisz problemów Lewego?
On ma ciągle problemy z przyjęciem i jest to fakt tego nie da się podważyć.

10

Fermin naprawdę świetnie wygląda do momentu wykończenia.


0

Tak jest!
Piękny wolej Ferrana.
Przemiana w Megalodona trwa.

0

No chyba spalonego nie było

1

Ferran ale przywalił.
Szkoda że spalony

0

Niewiele brakło a by ta piłka przeszła między nogami

0

Rudzielec specjalnie zaatakował Felixa w twarz.
Co najmniej żółta kartka chłop normalnie zamach zrobił

0

@Messibestplayerintheworld Zaliczył świetny odbiór przed akcją Gundo i przed akcją Fermina która powinna być zamieniona na bramkę.

0

Mecz ligi mistrzów a na trybunach piknik
Doping od zawsze u nas kulał.

11

Ach znowu świetny przechwyt Romeu.
Fermin super sobie przełożył rywala ale potem musi coś takiego strzelić.

1

@Kitek1640 Większość postaci które się w pełni ogarnia są bardzo dobre.
Irelia bardzo trudny champion ale jak umie nią grać to można wygrać każdy matchup

1

@Emhyr u mnie cały czas okna otwarte więc wlatują cały czas, cała elewacja wieżowca jest w biedronkach.
Połowa to są tę żółte,1/3 czarnych a reszta nazwijmy normalnych

0

@Emhyr No niestety tak, już w zeszłym roku było to samo.
Bardzo denerwujące, najbardziej w nocy jak wchodzą mi we włosy i chodzą po twarzy.

1

Guiu wygląda że ma grubo ponad 180cm
A przy golu pokazał bardzo dobrą szybkość.

3

Prawdopodobnie jakby Lewy grał to młodziak by nie wszedł i nas nie uratował.
Jedyny pozytywny aspekt kontuzji.
Inna sprawa że takiego wyjścia na prostopadłą piłkę brakuje Lewemu.
Guiu wydaje się to mieć a na dodatek jest wysoki, pokazał dobrą szybkość i to co też Lewemu brakuje czyli pressing
Oby w końcu jakaś typowa 9 z La Masii wykorzystała szansę w pierwszym zespole

0

Ja pierdole.
Co za wejście

0

Teraz bym karnego nie dał.
W pierwszej sytuacji jak najbardziej.

0

Denzel nowy dresik sobie zafundował.

1

Chłop uniemożliwił strzał Felixowi nie dotykając piłki.
Karny jak nic.

7

Balde póki co wygląda dużo lepiej niż w poprzednich meczach.

1

@Rewolucja123 Przerażające jest to że wszyscy dookoła patrzą i nie reagują tylko dopiero jakaś babka zainterweniowała.

9

@Warty Dostali kredyt zaufania i dlatego trzeba im patrzeć na ręce i rozliczać ich z obietnic a nie patrzeć tylko na to co robił PiS przez ostatnie 8lat.

10

Jakim trzeba być ćwierć inteligentem by reagować na jakiekolwiek wyzwiska z trybun.
Już nie wspomnę o jego prowokacjach i ciągłym machaniem łapami.
To jest zwyczajna pipeczka która jest kierowana "postępem" tych czasów.
Żadnego charakteru i ogromna mentalność dziecka.

0

0

Celta Beniteza osiadła dupą na mieliźnie.
Przegrywają z Atletico i jeszcze grają jednego mniej.

1

Madryt TV wrzucił już jakiś film czy Muniak jeszcze nie zdążył zmontować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?