Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Romeu biegł wolniej od Busqetsa
0
Pomysł był dobry z przyjęciem do środka ale wypuścił sobie piłkę za bardzo i za wolno oddawał strzał.
1
Też nie wymagajmy od pomocnika który dopiero wchodzi do zespołu każdej wykorzystanej sytuacji.
2
Fermin fenomenalny dziś.
Do trzech razy sztuka!
1
@MesQueUnClub96 Naprawdę jesteś tak zauroczony Polakiem że nie widzisz problemów Lewego?
On ma ciągle problemy z przyjęciem i jest to fakt tego nie da się podważyć.
10
Fermin naprawdę świetnie wygląda do momentu wykończenia.
0
Tak jest!
Piękny wolej Ferrana.
Przemiana w Megalodona trwa.
0
No chyba spalonego nie było
1
Ferran ale przywalił.
Szkoda że spalony
0
Niewiele brakło a by ta piłka przeszła między nogami
0
Rudzielec specjalnie zaatakował Felixa w twarz.
Co najmniej żółta kartka chłop normalnie zamach zrobił
0
@Messibestplayerintheworld Zaliczył świetny odbiór przed akcją Gundo i przed akcją Fermina która powinna być zamieniona na bramkę.
0
Mecz ligi mistrzów a na trybunach piknik
Doping od zawsze u nas kulał.
11
Ach znowu świetny przechwyt Romeu.
Fermin super sobie przełożył rywala ale potem musi coś takiego strzelić.
1
@Kitek1640 Większość postaci które się w pełni ogarnia są bardzo dobre.
Irelia bardzo trudny champion ale jak umie nią grać to można wygrać każdy matchup
1
@Emhyr u mnie cały czas okna otwarte więc wlatują cały czas, cała elewacja wieżowca jest w biedronkach.
Połowa to są tę żółte,1/3 czarnych a reszta nazwijmy normalnych
0
@Emhyr No niestety tak, już w zeszłym roku było to samo.
Bardzo denerwujące, najbardziej w nocy jak wchodzą mi we włosy i chodzą po twarzy.
1
Guiu wygląda że ma grubo ponad 180cm
A przy golu pokazał bardzo dobrą szybkość.
3
Prawdopodobnie jakby Lewy grał to młodziak by nie wszedł i nas nie uratował.
Jedyny pozytywny aspekt kontuzji.
Inna sprawa że takiego wyjścia na prostopadłą piłkę brakuje Lewemu.
Guiu wydaje się to mieć a na dodatek jest wysoki, pokazał dobrą szybkość i to co też Lewemu brakuje czyli pressing
Oby w końcu jakaś typowa 9 z La Masii wykorzystała szansę w pierwszym zespole
0
Ja pierdole.
Co za wejście
0
Teraz bym karnego nie dał.
W pierwszej sytuacji jak najbardziej.
0
Denzel nowy dresik sobie zafundował.
1
Chłop uniemożliwił strzał Felixowi nie dotykając piłki.
Karny jak nic.
7
Balde póki co wygląda dużo lepiej niż w poprzednich meczach.
1
@Rewolucja123 Przerażające jest to że wszyscy dookoła patrzą i nie reagują tylko dopiero jakaś babka zainterweniowała.
9
@Warty Dostali kredyt zaufania i dlatego trzeba im patrzeć na ręce i rozliczać ich z obietnic a nie patrzeć tylko na to co robił PiS przez ostatnie 8lat.
10
Jakim trzeba być ćwierć inteligentem by reagować na jakiekolwiek wyzwiska z trybun.
Już nie wspomnę o jego prowokacjach i ciągłym machaniem łapami.
To jest zwyczajna pipeczka która jest kierowana "postępem" tych czasów.
Żadnego charakteru i ogromna mentalność dziecka.
0
@PatrykBarcelona Ja znam bardzo dobre lekarstwo na to.
https://m.kwejk.pl/obrazek/3750751/zaleca-9na10-lekarzy.html
0
Celta Beniteza osiadła dupą na mieliźnie.
Przegrywają z Atletico i jeszcze grają jednego mniej.
1
Madryt TV wrzucił już jakiś film czy Muniak jeszcze nie zdążył zmontować?