Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@parpe Tylko że UE to nie tylko imigranci.
Oni swoimi pomysłami mogą zarżnąć nam gospodarkę.
5
@parpe Taki PiS jest anty unijni że przyjął ogrom niekorzystnych dla nas rzeczy.
0
@tristan87 Ja bym poszukał pośród starych Słowaków może jakiś wysoki się znajdzie.
4
@MESSIah16 Nikt tak raczej nie myśli i ja mam to gdzieś.
Osobiście boję się znacznie większej integracji z UE co już dotknie każdego.
Każdy wie jakie poglądy ma KO i są bardzo prounijni a niektórzy chcą wmówić że jest inaczej.
0
@MessiForeverTheBest Ale chomiki z fcbarcacom to ty szanuj.
Ostatnio nie ma prawie żadnych problemów mimo ogromnej aktywności użytkowników.
6
@hayek Ale czy to nie jest prawda?
Na co liczą wyborcy KO i Lewicy? Takie mają tam poglądy.
Jedyna nadzieja w 3D że aż tak bardzo nie będą chcieli integrować się z UE.
3
@arasz1819 A ja myślę że to specjalnie zrobili.
Chcieli czekaniem i ogromnymi kolejkami zniechęcić wyborców w dużych miastach gdzie mają słabe poparcie.
1
Za PiSu przynajmniej ciepło było w październiku, ledwo Tusk przyszedł i już zimno i pada.
11
Myślę że PiS bardzo żałuje ataków na konfe.
Grzali tylko ich temat i oczywiście Tuska.
Dla mnie niepotrzebnie poświęcali tyle czasu na KO,nic to zmieniło bo betonowy elektorat PiSu i tak by na nich zagłosował.
Powinni skupić się na Lewicy i 3D.
Jeszcze na koniec dojebali z tymi rzekomymi taśmami.
Oj będą tego żałowali.
3
Wybory ładnie przykryły kolejną kompromitację naszych kopaczy.
0
@pikass14 integracji z Unią
Aborcji
Podwyższanie socjali
1
@Deviler To że PiS to tragedia to fakt ale pisać że PO na pewno będzie lepsze to naiwność.
Skąd taka Pewność?
Z czego to ma wynikać?
Na pewno będzie lepiej w niektórych aspektach ale w innych może być znacznie gorzej.
To można ocenić dopiero po czasie.
0
Już jest ponad 60k głosów nieważnych podejrzane czy nie waszym zdaniem?
2
@Criss18Barca Jak jednak PiS będzie miał większośc Tusk na 100% wyjdzie i powie że wybory sfałszowane.
4
@axegrinder xD
To się nigdy nie stanie
2
@GeneralXavi
Ja bym raczej patrzył na ilość głosów a nie % jeśli chodzi o budowanie poparcia.
Wtedy była znacznie mniejsze frekwencja.
0
@arasz1819 Jakie zaślepienie???
Właśnie jedynie Wyborcy Konfy o problemach swojej partii jak np trzymanie JKM.
Jakoś nie widziałem ani jednej osoby która krytykowała partie na którą głosuje.
0
@macio_944 Myślę że 3D wzrośnie tak samo jak konfie. Spadnie Lewicy i PiSowi a KO zostanie bez zmian.
2
@krol211 Czyli mają zmieniać poglądy po to by osiągać lepsze wyniki.
No ciekawe.
0
@arasz1819 Ciekawe skąd sobie to wymyśliłeś.
Naprawdę ciekawe teorie wymyślasz.
2
Widzę że wyborcy KO świętują mocno.
Jakby Konfa wygrała wybory mimo że na nich głosowałem to ja bym się jakoś przesadnie nie cieszył.
Dlaczego?
Bo niewiadomo jak będą rządzić i co mogą nam zgotować.
Każdy jest przekonany że dzięki nowej władzy będzie lepiej.
To że PiS był tragiczny to nie oznacza że nie może być gorzej.
2
@AlwaysBlaugrana To się okaże.
PiS pokazało sposoby na zakłamywanie rzeczywistości co KO może wykorzystać i takie TVP będzie robiło to samo tylko że dla Tuska.
Po drugie dochodzą inne problemy takie jak mocna integracja z Unią co jest bardzo niebezpieczną rzeczą.
0
@Kgorecki2500 Myślę że taki przyjęli styl kampanii co było błędem.
Bosak miał byc merytoryczny a Mentzen miał zajmować się tiktokiem.
Taka strategia.
3
Z tej grupy nie da się nie wyjść....
Tymczasem ugraliśmy 1 pkt w dwumeczu z Mołdawią.
Jednym słowem DRAMAT.
0
No dałem 2x na Mołdawię ale kupon skopała mi Tylko Chorwacja
1
Za PiSu Polska przynajmniej wygrywała.
A nie czekaj...
0
Hahaha Grosik wchodzi
0
@michal26 Chłop już dawno ręczny zaciągnął.
Na emeryturę panie Januszu !
11
To że PiS nie będzie rządzić to świetna wiadomość
Ale że PO będzie rządzić to beznadziejna wiadomość
Już kij z ich aferami i złodziejstwem ale najbardziej się boję ogromnej integracji z Unią.
Oj Polacy to odczują.
6
Hahahaha
Sakiewicz już mówi że konfederacja będzie miała więcej.
Ale już się podlizują bo im się dupa pali.
Widać pogrzeb na TVP i mówią że Polska jest w świetnym stanie xD