Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@require To nie jest kwestia złamania obietnicy wyborczej.
Tylko celowe wprowadzenie wyborcy w błąd.
10
Ach ten język miłości Lewicy.
Przede wszystkim otwartość i akceptacja drugiego człowieka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AlwaysBlaugrana Ja głosujący konfe z jednej strony się cieszę bo upadek PiSu to dla każdego Polaka dobra wiadomość.
Z drugiej strony rządu KO i Lewicy mnie nie mniej przerażają tylko że w innych sektorach.
Dobrze że 3D weszła i w miarę będą tonować ich zapędy jednak nadal obawy mam bo też mają tam niektórzy bardzo niebezpieczne postulaty jak np.likwidacja gotówki.
Można negatywnie podchodzić do opozycji a jednocześnie uśmiechać się jak partia Kaczyńskiego upada.
1
@AlwaysBlaugrana Szansę bardzo małe ale mnie nic już nie zdziwi
0
@Kgorecki2500 Oczywiście by musieli dołożyć SLD ale myślę że nie jeden komuch od nich by poleciał do nich.
2
@arasz1819
Na każdym kroku powtarzają że by nie szli na układ z PiSem a ty dalej swoje xD
Widziałem tą miłość codziennie w TVP, szczególnie przed wyborem gdzieś mówili że pewnikiem jest że konfa pójdzie z KO :D
Przez ostatnie 4 lata punktowali PiS najbardziej , natomiast opozycja często głosowała ramię w ramię z PiSem a teraz się dziwią że nie będzie pieniędzy na obietnice.
Żałosne
14
Zaczyna się lizanie dupy PSL-owi.
To było pewne że zaczną robić podchody.
Zobaczymy co się wydarzy, jednak daje małe szanse na koalicję PiS-PSL.
Ale szansę są bo to jest właśnie PSL
Dopóki nie będzie przyklepany nowy rząd to w nic nie można wierzyć.
Taka jest prawda że każdy z każdym rozmawia i próbuje jak najwięcej ugrać.
1
@macio_944 Patrząc na liczby to Lewica jest przegranym bo pół miliona wyborców od nich odpłynęła.
Konfa zanotowała znaczny progres ale jest też to porażka bo nadzieję i oczekiwania były o wiele większe.
Lewica nie będzie współrządzić bo odnieśli sukces w wyborach tylko dlatego że można tylko z nimi obalić PiS.
2
@barcelonaLM PiS liczy na niską frekwencję w przyspieszonych wyborach.
Nie jestem przekonany że aż tylu Polaków znowu by poszło do urn i kampania byłaby o wiele krótsza.
Betonowy elektorat PiSu zawsze pójdzie do urn bo im TVP każe.
1
@kuz Jak się nie wie w jakim stanie jest państwo to się nie rzuca obietnicami na lewo i prawo.
Po drugie każdy wie że jest dramatycznie i nasze zadłużenie to potwierdza a przez co to jest?
Głównie przez rozdawnictwo Pisowskie za którym PO głosowało ramie w ramie.
1
@Nazio_87 Przecież Duda będzie korzystał z uprawnień które mu przysługują i będzie na pewno pilnował terminów.
Więc żaden trybunał stanu nie wchodzi w grę
1
@Rewolucja123 Bo taka jest prawda że czepiają się Ferrana o wszystko.
Natomiast on gra dobrze gdy nawet nie notuje liczb,nie irytuje jako napastnik.
3
@Kazragore Tragedia jednym słowem.
Oby te pomysły nigdy nie przeszły.
2
Korwin wyleci prędzej czy później.
Tylko Zawieszenie dla niego to miły gest konfederacji która i tak wie że Janusz nie wytrzyma. Na jego miejscu sam bym odszedł i myślę że tak zrobi.
Pierwszy krok ku lepszemu
2
@michal26 No to był błąd ewidentnie.
Mam nadzieję że zaczną budować lepsze struktury i usuwać tych "pokemonów" ze swoich szeregów.
0
@BordowyPtak Wyborcy najczęściej głosują na partię ze względu na konkretne obietnice.
Dlatego partie powinny przedstawiać obietnice które nie podlegają negocjacji i też takie przy których w przypadku koalicji mogą iść na kompromis.
Bo w innym przypadku nie wiesz na co głosujesz.
0
@FanBarcYxD Pisanie że będzie lepiej albo gorzej to SKRAJNA głupota i debilizm.
Czas pokaże.
0
Nie lubię koalicyjnych rządów bo wtedy partie mają wymówkę dla nie realizowania swoich obietnic wyborczych.
Myślę że uczciwe byłoby gdyby każda partia przed wyborami ogłaszała obietnice które na pewno zostaną zrealizowane mimo koalicji a jak żaden potencjalny koalicjant nie będzie chciał ich spełnić to w taką koalicję nie wejdą.
1
@Kgorecki2500 Tak zgadzam się.
Nie mówię że to jest złamanie obietnicy ale próba manipulacji.
2
Faktem jestem że w programie 3D jest napisane hasło "Dobrowolny ZUS"
Faktem też jest że w opisie jest napisane"Wakacje od ZUSu".
Jedno z drugim się bardzo kłóci.
Jest to po prostu manipulacja rodem z TVP.
Ktoś powie że mają czyste ręce bo jest napisane o co naprawdę chodzi tylko że politycy rzadko mówią o szczegółach a najczęściej wygłaszają hasła.
Rzadko kto czyta dokładny program każdej partii i właśnie na tym polega ta manipulacja.
5
Komentarz usunięty
1
@Szklaner Ta. A na ich stronie widnieje hasło" Dobrowolny ZUS dla mikroprzedsiębiorstw"
Oczywiście jak się wejdzie głębiej to są wakacje nagle.
Dla mnie to zwykła manipulacja bo mało kto tak dokładnie szuka
0
@MESSIah16 Chodzą i będą chodzić ale ich jest stosunkowo mało
Chodzi o to żeby nie było ich ogromnej ilości i nie działo się właśnie to co właśnie w Belgii, Szwecji czy Francji.
Po za tym jest różnica między dzikusem prześladującym przez płot a legalnym i sprawdzonym imigrantem co oczywiście nie oznacza że taki ktoś jak powiedziałeś nie zrobi zamachu.
0
@MarioVeB! Nie, będę miał pretensje do manipulantów.
1
@MarioVeB! To jest czysta MANIPULACJA ale Kosiniaka.
Bardzo mało osób wchodzi i czyta dokładnie każde hasło wyborcze.
W Kampanii też używa się haseł.
Dobrowolny ZUS nie ma nic wspólnego z wakacjami od ZUSu.
Brudna i klamliwa obietnica wprowadzająca odbiorcę w błąd.
1
@draxidox Na starych Słowaków by ta przemowa lepiej zadziała...
4
@MarioVeB! Tak doskonale wiem co dała i co daje nam Unia natomiast widzę też w jakim kierunku ona idzie.
Po za tym z tobą nie da się normalnie dyskutować, jesteś najgorszym użytkownikiem pod tym względem na stronie więc już lepiej zamilcz bo w każdej twojej wypowiedzi jest atak i plucie jadem.
Nie pozdrawiam.
4
Ciekawe czy wyborcy KO okażą się takim samym betonem jak wyborcy PiSu i będą punktowali swoją partię i rozliczą ich z obietnic wyborczych.
Bo już widać u niektórych wyparcie pewnych faktów jak np skrajne prounijne poglądy czy ich stanowisko podczas Covidu.
1
@parpe A co ma do tego PiS w tej chwili?
To ma być wymówka dla Tuska??
Tak PiS rżnął gospodarkę a obawiam się że Tusk ją dobije chorymi regulacjami z UE