6

@bartas97 Jak PO i PiS upadną na wieczność.

3

@arasz1819 A ja ci czegoś zabraniam?
Pisz co chcesz a ja mam prawo to komentować.

32

@arasz1819 Ale cię to boli.

1

Komentarz usunięty

18

Warto przypomnieć przed wyborami okres pandemii i stanowiska wszystkich partii. Co wtedy z nami robiono. Oby coś takiego się nie przytrafiło bo to było czyste szaleństwo.


2

Probierz notuje już jaki asortyment kupić na spotkanie z Kuleszą po meczu.

0

Wyspy Owcze sto razy lepiej są przygotowani na drugie piłki.
Zbierają je bardzo dobrze a to powinna być zawsze domena drużyny silniejszej.

0

Nasza gra ofensywna wygląda koszmarnie.
Mieliśmy sytuację ale po bardzo poważnych błędach rywali.
Gramy strasznie wolno.

0

Mam wrażenie że nasza gra wygląda tak że jak stracimy bramkę to już się nie podniesiemy.

0

Polska zagrają bardzo dobry mecz
Polacy: Lewy hamulcowy,bez niego repka lepiej wygląda
Polska się skompromituje
Polacy: Widzicie? Bez Lewego nie istniejemy.

1

Zabieg Mentzena jest po to by było głośno,jak media podłapią temat to może być na bardzo duży plus dla konfy.
Myślicie że Sławek serio myśli że ktoś się zgłosi? No nie bo to wydaje się nierealne a jeśli faktycznie ktoś się zgłosi to tym bardziej może to być kluczowe w wyborach.
Nic nie stracą na tym filmie a mogą zyskać rozgłos.

2

@cris27 Przecież Mentzen jeśli chodzi o gospodarkę to zawsze zachowuje powagę, poważne deklaracji padały niejednokrotnie z jego ust a żartuje sobie głównie z przeciwników politycznych.

6

@Barcasub Powrót Messiego i do tego taka przyjemność???
Biere

3

@Tomo1989 Ty chyba nie poważny jesteś.

25

Mentzen w punkt, ciekawe ilu polskich polityków popiera takie zdanie


3

@marcin62 Jakby nie to że sami już deklarowali się być przystawką KO to mógłbym się zastanowić nad głosem dla nich.

4

@Kgorecki2500 Korwin swoje najlepsze lata ma za sobą i od dłuższego pierd... Głupoty szkodliwe dla konfederacji.
Podziękować mu bo on jest głównym stwórcą nowej nadziei i się go pozbyć.
Najlepiej jakby sam sobie to uświadomił i odszedł z własnej woli.

1

@LaLigaPD Jeśli nie interesujesz się polityką i nie chcesz iść na wybory to jest to jak naprawdę w porządku ale pisanie że nie ma znaczenia kto wygra jest dla mnie bzdurą.

0

@Xavinista Twój wybór ale sam napisałeś że mogą cię j****ć w dupala bardziej lub mniej to chyba lepiej wybrać tego który będzie mniej.

4

1

@Danny Gaucho Dzięki bogu bo nie wiedziałem co o tym myśleć.

4

Tusk dał się wciągnąć w grę Morawieckie jak dziecko.
A co miał zrobić???
Przedstawić swój program???
Najpierw to trzeba jakiś mieć!

0

@D44H Lewica podczas debaty zapowiedziała że wybuduje aż 300000 mieszkań!!
Edit: miało być 300

7

Niech was wypowiedź Donalda Tuska na debacie o Ronaldo nie zwiedzie od tego że Leo Messi rok temu został Mistrzem Świata.

1

@_barti Niejednokrotnie bez kartki te postulaty przedstawiał.
Chciał szybko i sprawnie wykorzystać każdą sekundę.
Przynajmniej przedstawił wszystkie postulaty a reszta?

4

Tusk popełnił straszny błąd w pierwszej wypowiedzi.
TVP będzie tym spamować do końca wyborów.

0

@Rastafarnianin Najlepszy to był ewidentnie Bosak.
Hołownia też nieźle ale popełnił trochę błędów logicznych tak jak np w pytaniu o socjal.

0

@draxidox Czyli 3/4 to 300 rodzin.
Czyli skomplikowaną matematyką, używając wzoru hajty wychodzi że w Polsce żyje 400 rodzin.

9

Hahaha w TVP już.
Morawiecki wygrał 6:0 w tej debacie

5

Dla mnie taka kolejność jeśli chodzi o najlepszych w tej debacie.
1.Bosak
2.Maj
3. Hołownia
4. Tusk, Morawiecki, Wielgus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?