2

Za Felixa.
:D
Niech ściągnie paralityka z 9

0

Gavi wygląda dzisiaj jakby miał 10 lat doświadczenia na najwyższym poziomie

2

Lewy dziś dramat

Dobrze że siedzi w polu karnym ale gdy ma już piłkę przy nodze to strata za stratą.
I jeszcze dochodzi to tragiczne zachowanie przy zagraniu Felixa z pierwszej połowy

0

Lewy to chyba najgorszy na boisku...

1

Przecież jakby trafił niżej np w kolano to byłoby koniec sezonu dla Kounde.

0

@Comentateiro Bo ta statystyka jest ewidentnie przekłamana.
Fermin i Lopez oddawali strzał z pięciu metrów gdzie obrońcy nie naciskali to jak to możliwe że xG wynosi tylko 1.44?

0

@Comentateiro xG 0.84 to nawet nie jest gol a my mieliśmy setkę Fermina, setkę Felixa i Lewy powinnien dobić piłkę od Felixa ale nie potrafił wybiec to wyłożonej patelni.

0

@macio_944 przecież wykreowaliśmy bardzo dużo setek.

0

@Comentateiro Jakie równy z równym?
Sevilla praktycznie nie istnieje a my mieliśmy trzy setki.

2

Powinniśmy wygrywać i to wysoko.
Gramy dobrze i bramka wydaje się kwestią czasu bo sytuacji 100% było sporo.
Grunt to przycisnąć bo Sevilla próbuje usypiać nas swoją grą i w końcu obudzimy się w 90 minucie z wynikiem 0-0.

1

Wiecie dlaczego mecz wydaje się nudny??
Sevilla rzadko atakuje
Słaba atmosfera na trybunach
Komentatorzy kompletnie nie umieją wprowadzić emocji.

1

Cancelo zbyt często gubi koncentrację

0

Lewy tak czeka w polu karnym że nie potrafił wyjść do oczywistej piłki od Felixa.

0

Powinniśmy już trzy bramki strzelić.

4

Ale kosmiczne przyjęcie Fermina ale strzał słaby.

0

Cancelo z minuty na minutę co raz lepszy.

0

@Kondziubarca Co xDDD
Drugi najlepszy zawodnik po Felixie w tym meczu.

5

Raphinhia drugi najlepszy na boisku i oczywiście kontuzja.
Szkoda bo uraz ewidentnie przez złe podejście do strzału.
Oby na krótko bo ostatnio zdecydowanie w formie.

3

@MesQueUnClub96 ostatnio stwierdził że Lewy jest szybszy z piłką niż Raphinhia xDDD

0

Demon szybkości

1

Felix genialne zagranie.
Raphinhia zrobił to co mógł.
Ledwo wcisnął się przed obrońcę i nie miał z czego uderzyć.

0

Cancelo top akcja.
Felix dobra decyzja o takim strzale ale niestety nie zmieścił.

0

Felix póki co najlepszy.
Raphinhia jeszcze coś ogarnia ale reszta strasznie apatyczna.

0

@Emhyr On nawet nie był w pozycji na piłkę wsteczną. Schował się za obrońcą.

0

Lewy biegł truchtem...


0

Lewy nie chciał ewidentnie grać do Felixa xD

1

Ale ci komentatorzy chwalą Real.
Od początku meczu wymieniają zalety kibicowania temu klubowi.

1

@macio_944 Szczepionka w żadnym stopniu nie powodowała zmniejszenia rozprzestrzeniania się wirusa i jest to udowodnione naukowo.
A o to głównie była cała afera że osoba nie biorąca szczepionki naraża innych,tak zwany siewca śmierci.
A wmawiali każdemu że szczepionka chroni przed większym roznoszeniem więc jak widać znowu ta szczepionka nie była przebadana jak nie wiedzieli o takiej podstawowej rzeczy albo po prostu kłamali.

0

@DonMatteo901 i gdzie są ci wielcy obrońcy szczepień na La Rambli?
Tak bronili szczepionek, pisali że lekarze wiedzą lepiej i szczepionka to bezpieczna i bardzo dobrze przebadana rzecz.

21

@Bobo25 Nie wiedziałem że Janusz z jakimś typem to cała Konfederacja.
Gdzie w programie mają odebranie praw wyborczych kobiet?
Natomiast Lewica otwarcie chce zgnoic chłopów i mają to w programie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?