Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli jednak idziemy po tryplet
0
@tomek8756 Bo był beznadziejny.
Wykończył dwie setki i chwała mu za to.
2
Trzeba docisnąć oni już zbroje obsrali.
1
Hahahaha jedziemy z tym autobusem
5
Felix piękne ciasteczko i świetne wykończenie Lewego.
0
Dobra jest nadzieja
0
A miał być tryplet....
3
Ferran zmarnował setkę ale jako jedyny wybiega do tych piłek.
1
W końcu dobra akcja
0
Niewiele brakło.
4
Ferran zapomniał włączyć trybu rekina.
0
Ale ta piłka szybko leciała.
0
Lewy powinnien grać do Gundo to
0
W drugiej połowie trzeba grać szybciej, częściej wygrywać pojedynki 1 vs 1 i będzie dobrze.
Koszmarna ta pierwsza połowa jakby im się nie chciało.
0
Oby nic poważnego bo to nasz najlepszy zawodnik.
0
Frenkie to się zrobił piłkarz z innej galaktyki
4
W końcu dobra akcja.
Felix powinnien lepiej uderzyć
1
@jacob345 Typowy Lewy.
Ego wyjebane w kosmos
3
Alonso drybling życia.
0
Skład taki jaki powinnien być.
Balde musi odpocząć a że jedynym jego zmiennikiem jest Alonso to musimy się męczyć.
Może jeszcze Lewemu dałbym odpocząć.
1
@KamQiX Masz całkowitą rację.
3
@tristan87 Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i nie jedno źródło podaje że Braun miał kar na około 150 tysięcy złotych.
Więc Bosak nie kłamie.
1
@tristan87 No to jak nie wiesz gdzie nawet sprawdzić to czemu twierdzisz że to nieprawda???
Oskarżać kogoś o kłamstwo nie mając o tym pojęcia jest żałosne.
0
@tristan87 Sam nie wiesz ile a twierdzisz że to bzdury. Sprawdź i podaj konkretne liczby a nie z góry twierdzisz bez sprawdzenie że to brednie.
Ja nie wiem czy to prawda bo nie mam danych ale z góry nie zakładam że to kłamstwo.
1
@MichuZ44 pięknie to FDJ rozegrał a ja nadal nie wiem jak Suarez podbił tą piłkę.
Bramka i akcja totalny sztos.
2
@Tasde Problemem polskiej służby zdrowia nie jest ilość pieniędzy tylko system.
Służba zdrowia nie jest finansowana tylko że składek tylko rok w rok jest dofinansowana z budżetu państwa.
Jest to kolejna instytucja gdzie pieniądze są marnotrawione na potęgę.
1
@FcPortoFan1999 Nie ma obronionych karnych są tylko źle strzelone...
0
Monaco nie trafiło dwóch karnych...
Zgadnijcie kto ma na kuponie Over 1.5 Monaco xD
Wszystko na razie pięknie wchodzi tylko tego brakuje.
3
@kamyk_23 Boli xD
Tak chodzę z bólem przez cały rok bo nie myślę o niczym innymi tylko o nich.
Jak widać ciebie boli bo nic innego nie robisz tylko atakujesz Konfe i PiS a twoja nieskazitelna KO robi to samo co PiS i głosują ręka w rękę.
11
@draxidox Dobrze że nie wiem kto to jest.