1

Czyli jednak idziemy po tryplet

0

@tomek8756 Bo był beznadziejny.
Wykończył dwie setki i chwała mu za to.

2

Trzeba docisnąć oni już zbroje obsrali.

1

Hahahaha jedziemy z tym autobusem

5

Felix piękne ciasteczko i świetne wykończenie Lewego.

0

Dobra jest nadzieja

0

A miał być tryplet....

3

Ferran zmarnował setkę ale jako jedyny wybiega do tych piłek.

1

W końcu dobra akcja

0

Niewiele brakło.

4

Ferran zapomniał włączyć trybu rekina.

0

Ale ta piłka szybko leciała.

0

Lewy powinnien grać do Gundo to

0

W drugiej połowie trzeba grać szybciej, częściej wygrywać pojedynki 1 vs 1 i będzie dobrze.
Koszmarna ta pierwsza połowa jakby im się nie chciało.

0

Oby nic poważnego bo to nasz najlepszy zawodnik.

0

Frenkie to się zrobił piłkarz z innej galaktyki

4

W końcu dobra akcja.
Felix powinnien lepiej uderzyć

1

@jacob345 Typowy Lewy.
Ego wyjebane w kosmos

3

Alonso drybling życia.

0

Skład taki jaki powinnien być.
Balde musi odpocząć a że jedynym jego zmiennikiem jest Alonso to musimy się męczyć.
Może jeszcze Lewemu dałbym odpocząć.

1

@KamQiX Masz całkowitą rację.

3

@tristan87 Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i nie jedno źródło podaje że Braun miał kar na około 150 tysięcy złotych.
Więc Bosak nie kłamie.

1

@tristan87 No to jak nie wiesz gdzie nawet sprawdzić to czemu twierdzisz że to nieprawda???
Oskarżać kogoś o kłamstwo nie mając o tym pojęcia jest żałosne.

0

@tristan87 Sam nie wiesz ile a twierdzisz że to bzdury. Sprawdź i podaj konkretne liczby a nie z góry twierdzisz bez sprawdzenie że to brednie.
Ja nie wiem czy to prawda bo nie mam danych ale z góry nie zakładam że to kłamstwo.

1

@MichuZ44 pięknie to FDJ rozegrał a ja nadal nie wiem jak Suarez podbił tą piłkę.
Bramka i akcja totalny sztos.

2

@Tasde Problemem polskiej służby zdrowia nie jest ilość pieniędzy tylko system.
Służba zdrowia nie jest finansowana tylko że składek tylko rok w rok jest dofinansowana z budżetu państwa.
Jest to kolejna instytucja gdzie pieniądze są marnotrawione na potęgę.

1

@FcPortoFan1999 Nie ma obronionych karnych są tylko źle strzelone...

0

Monaco nie trafiło dwóch karnych...
Zgadnijcie kto ma na kuponie Over 1.5 Monaco xD
Wszystko na razie pięknie wchodzi tylko tego brakuje.

3

@kamyk_23 Boli xD
Tak chodzę z bólem przez cały rok bo nie myślę o niczym innymi tylko o nich.
Jak widać ciebie boli bo nic innego nie robisz tylko atakujesz Konfe i PiS a twoja nieskazitelna KO robi to samo co PiS i głosują ręka w rękę.

11

@draxidox Dobrze że nie wiem kto to jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?