6

Benzynka idealna na zabrudzenia


1

Dobra już trzeba iść spać ale wiem że obudzę się z uśmiechem na twarzy i świat będzie piękniejszy, jeszcze do kawki jakiś artykuł o Negreirze i można tydzień rozpocząć z przytupem.
Dobranoc.

11

Mam nadzieję że w klasyku przetestujemy jego nerwy i wlepimy im kilka brameczek przy okazji uciszają tego pajaca Carvajala za jego słowa przed sezonem.

0

3

Symulki i frustracje to Dzisiaj wychodziło Realowi Madryt świetnie.

Pewnie mało osób zwróciło uwagę ale chwilę przed chamskim zagraniem Jude Kepa zamiast drugą piłkę która była na boisku kopnąć poza boisko to kopnął na kilkanaście metrów w trybuny.
Piękna frustracja.

3

W Polsce w tym tygodniu ma być ponad 20 stopni a w Madrycie już przymrozki.

5

Chciał cofnąć nogę xDDD
Wejścia obliczone tylko na zrobienie krzywdy.

0

Kepa wywalił drugą piłkę z boiska w trybuny.
Frustracja xD

0

Kto to w ogóle jest Brahim Diaz xD
Ściągnęli,Frana,Diaza, Joselu .
Wygląda to jak skład Barcelony na początku kadencji Xaviego ale Barcelona nie miał kasy.

1

Powinnien być aut dla Atletico a jest gol dla Realu.

3

Sędziowie całkowicie zapomnieli żółtych za symulki.
Real by miał w tym sezonie co najmniej 4 kartki więcej.
Obrzydliwie upadają.
Wracają do starych taktyk ale zapomnieli że jest Var

2

Ale Padolino xDDD

0

Ten Morata to taki typowy średniak ale w wielu klubach był i strzelał ważne bramki.
Jak na klubach w których grał to jego dorobek strzelecki jest słaby.

1

@TR3YWAY To jego pierwszy mecz po kontuzji.

5

@Ojciec5tkidzieci Nie jestem za przemocą ale Kłeczek to obrzydliwy typ któremu bym po prostu dał w ryj.

0

Dzisiaj mają być podane pierwsze powołania Probierza?
Jeśli tak to o której?

2

@Emhyr Spokojnie to taki klub.
Za chwilę znowu pojawią się talenty, zagrają sezon lub dwa na wysokim poziomie i sprzedadzą najlepszych.

0

@MesQueUnClub96 Bardziej kluczowy nie ale mniej kluczowy też nie.
Dał setkę Lewemu przy najważniejszej pierwszej bramce.

50

@bartoszplucinski Reptilianin jak nic.

8

Ale wy wiecie że to 0-2 to było specjalnie?
Xavi testował tą okoliczność na wypadek gdyby tak się stało w finale LM.
Jak widać wypaliło.
Tryplet jest nasz.

2

@Danger204 My strzelismy trzy bramki po pięknych akcjach drużynowych a Real strzela z dupy po dobitkach .

0

Mam wrażenie że jakby Celta nie strzeliła na 0-2 to by to wygrali po prostu 0-1

2

Takie mecze są potrzebne.
Zlekceważyliśmy rywala i dostaliśmy nauczkę. Graliśmy wolno i niedokładnie.
Natomiast cieszy że strzelismy trzy bramki przeciwko takiemu autobusowi i to po pięknych akcjach a nie żadnych farfoclach.
Brawa dla drużyny za reakcję ale też nagana za myślenie że mecz sam się wygra.

0

@Tom0VeB Cancelo miał błędy karygodne ale był aktywny a Lewy po prostu był schowany i miał zerowy impakt na grę.

1

@Pawlak1992 Trudny wybór ale dałbym Cancelo bo strzelił na 3-2.
Lewy dostał dwie setki od kolegów a ta sytuacja Cancelo nie była łatwa do wykorzystania.

3

Łatwe trzy punkty.

0

Mingueza swój chłop.
Miał flashbacki z gry w Barcelonie

3

Real strzela po dobitkach na zwycięstwo.
Barcelona strzela po pięknych akcjach i to przegrywając dwoma bramkami.
To jest mental.

1

Czyli jednak idziemy po tryplet

0

@tomek8756 Bo był beznadziejny.
Wykończył dwie setki i chwała mu za to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?