0

Guardiola płakał jak sprzedawał.

4

Ja pierdole co za grajek.

0

Przy takiej Barcelonie to i Alonso będzie wyglądał dobrze.

2

Niezły strzał Raphinhii

3

Aż mi się żal betisu zrobiło.
My ich zlomujemy

0

Jeszcze Araujo i Pedri wrócą to tryplet nasz.

0

Dobra dawać wyjaśniamy to City w LM.

0

Isco do Krychowiaka podobny.

0

Hahahaha
Jakby mi ktoś powiedział że gola w oficjalnym meczu po dwóch latach strzeli Ferran to bym go zabił śmiechem.

0

Ferran!!!!!!!!!!

3

Cancelo może i jest koksem ale najważniejsze że za grosze.

0

@MesQueUnClub96 Popatrz lepiej i dokładniej na to podanie...

0

@Sewren122 ?
Co on mógł tu zrobić?

0

Lewy za długo.
Znowu zmarnował dobrą okazję.

6

Gavi to Dzisiaj TOP w destrukcji.

0

Felix swoim genialnym zagraniem uratował Lewandowskiego.
Póki co Polak nadal bez formy.
Dużo strat
Zmarnowana setka (po przypadkowym zagraniu Felixa)
Zmarnowana dobra okazja(wtedy co miał pretensje do Gaviego a sam powinien to dobrze wykończyć)
Bardzo dobre wykończenie setki po przepuszczeniu Felixa.

13

Ferran znowu kolejny bardzo dobry mecz.

48

MATS nadal bawi się w najlepszego bramkarza na świecie.

17

Gavi to Dzisiaj idzie na rekord odbiorów.

0

Lewy jak Haaland.
To powinien być gol

1

Ferran ale przyjęcie i piętka.
Cudne to było

1

Gavi w pomocy to całkiem inny zawodnik.

0

@culer_5306751 Cancelo na pewno zostanie, gorzej z Felixem.

0

I co ta Barcelona brzydko gra???
Brighton lepsze?

5

Ładnego grajka nam Santos i Simeone zrobili.

0

Felix zrobił tą bramkę bez kontaktu z piłką.

1

Felix co za asysta.

1

W końcu PO z prawdziwego zdarzenia.
Niesamowicie morda się cieszy przy każdym kontakcie z piłką Cancelo.

2

Gavi kolejny genialny odbiór.
Świetny jego mecz

4

I takiego napastnika bym chciał na 9 u nas.
Właśnie z takim przyjęciem i wykończeniem.
Oczywiście nie Felixa bo to nie jest 9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?