Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola płakał jak sprzedawał.
4
Ja pierdole co za grajek.
0
Przy takiej Barcelonie to i Alonso będzie wyglądał dobrze.
2
Niezły strzał Raphinhii
3
Aż mi się żal betisu zrobiło.
My ich zlomujemy
0
Jeszcze Araujo i Pedri wrócą to tryplet nasz.
0
Dobra dawać wyjaśniamy to City w LM.
0
Isco do Krychowiaka podobny.
0
Hahahaha
Jakby mi ktoś powiedział że gola w oficjalnym meczu po dwóch latach strzeli Ferran to bym go zabił śmiechem.
0
Ferran!!!!!!!!!!
3
Cancelo może i jest koksem ale najważniejsze że za grosze.
0
@MesQueUnClub96 Popatrz lepiej i dokładniej na to podanie...
0
@Sewren122 ?
Co on mógł tu zrobić?
0
Lewy za długo.
Znowu zmarnował dobrą okazję.
6
Gavi to Dzisiaj TOP w destrukcji.
0
Felix swoim genialnym zagraniem uratował Lewandowskiego.
Póki co Polak nadal bez formy.
Dużo strat
Zmarnowana setka (po przypadkowym zagraniu Felixa)
Zmarnowana dobra okazja(wtedy co miał pretensje do Gaviego a sam powinien to dobrze wykończyć)
Bardzo dobre wykończenie setki po przepuszczeniu Felixa.
13
Ferran znowu kolejny bardzo dobry mecz.
48
MATS nadal bawi się w najlepszego bramkarza na świecie.
17
Gavi to Dzisiaj idzie na rekord odbiorów.
0
Lewy jak Haaland.
To powinien być gol
1
Ferran ale przyjęcie i piętka.
Cudne to było
1
Gavi w pomocy to całkiem inny zawodnik.
0
@culer_5306751 Cancelo na pewno zostanie, gorzej z Felixem.
0
I co ta Barcelona brzydko gra???
Brighton lepsze?
5
Ładnego grajka nam Santos i Simeone zrobili.
0
Felix zrobił tą bramkę bez kontaktu z piłką.
1
Felix co za asysta.
1
W końcu PO z prawdziwego zdarzenia.
Niesamowicie morda się cieszy przy każdym kontakcie z piłką Cancelo.
2
Gavi kolejny genialny odbiór.
Świetny jego mecz
4
I takiego napastnika bym chciał na 9 u nas.
Właśnie z takim przyjęciem i wykończeniem.
Oczywiście nie Felixa bo to nie jest 9