0

@DonMatteo901 Top 5 pomocników na świecie i to luźno.
Nasz najlepszy i najrówniejszy zawodnik od dwóch sezonów zaraz za Matsem.

9

@626 Trudno mu będzie strzelić dwie bramki jak wejdzie w 88 minucie za Lewego.

18

@Przemek2323 Mentznen miał swoje spotkanie,Petru jeździ za nim jak cymbał to co miał zrobić??
Przerwać spotkanie i zacząć z nim poważnie dyskutować????
Jedynie co mogę powiedzieć to że ten tekst był słaby ale podejście dobre.

1

@Kgorecki2500 Oczywiście,po prostu ten tekst był słaby i nieśmieszny.
Taką obrał taktykę ale moim zdaniem powinnien już od tego odchodzić,to było dobre na początku.
Jak będzie ciągnął to do końca wyborów niestety wynik będzie mizerny.

7

Słabe już się robią te teksty Mentzena,na początku było to fajne ale już się robi nudne i męczące.
Natomiast dobrze wyjaśnił Petru bo chłop jest żałosny, ciągle jeździ za Sławkiem i chce z nim debat a Petru jest dosłownie nikim w polityce.


0

@Kuba_1 Akurat coraz częściej widuje nawet w Polsce że ktoś filmuje treningi czy sparingi dzieciaczków więc to już nic dziwnego.

1

@Kuba_1 Ciekawe ci dojdą chociaż na poziom top 5 lig europejskich.

3

@qbuteq Auto jest firmowe, wszystko przepatrzyłem i nic się nie stało.
Dzwoniłem do prezesa i powiedział bym to olał.
Porobiłem zdjęcia w razie czego, ta baba była z chłopem który rzucił mi trzy stówki w on sam był wkur i rzucił tekstem że z nią jest wiecznie to samo:D

1

@AlvaroHanso Ta nieszczęsna autokorekta...

0

Stoję na światłach przed obwodnicą i nagle jeb, baba wjechała mi w tył.
I to tłumaczenie że ona myślała że wychamuje...
Człowiekowi na pasach też by tak powiedziała?
Na szczęście ani śladu na aucie,co dziwne bo uderzenie było mocne, ona miała rejestrację wgiętą i pęknięcie na zderzaku.

7

@Maker0 Sukces osiągnął na euro gdzie moim zdaniem to było najsłabsze euro pod względem poziomu które widziałem
Gość skompromitował się na mundialu.
Później nie poradził sobie w Lechu
W ostatnich 5 latach nie pracował nigdzie.
Stanowcze nie dla niego.


0

W końcu mecz w sobotę.
Nie wiem ale dlaczego ale sto razy lepiej ogląda się w sobotę niż w niedzielę.
Jeszcze LM się zaczyna we wtorek, coś pięknego.

9

To będzie dwunasty mecz bez porażki Argentyny czyli prawie 1/3 rekordu już zrobione.
Ciekawe na ilu teraz się zatrzymają.


11

@michaleu Pytanie czego trening.

0

@TR3YWAY A po co drewniak?

15

Psycholog mu wmówił że jest rekinem,krata browarów dla niego.

2

Zazwyczaj bronie Xaviego ale jak nadal będzie katował tym Lewym kosztem Ferrana to dużo straci w moich oczach.

2

@BordowyPtak Mega TOP!

2

Jakby Yamal urodził się w Polsce to przy naszym szkoleniu by zrobili z niego kolejnego Jacka Góralskiego.

3

@AdiKingu96 Potencjał na ZP ale walczenie z Messim to zupełnie inny poziom.

3

Mamy to!
Takiego seta przegrać to byłoby coś okropnego.

0

Jaki był najdłuższy set w historii siatki?

1

@Lionel_Messi10 Ale na ławce będzie?

0

Ciekawą czy skończą seta przed 20:00

0

@tomek8756 #piekłokobiet

9

@Hrzan Prowadzący już od początku ma beke wypisaną na twarzy.

1

@PIWOSZ89 Lalke się spoko czytało pamiętam.

1

@Cule1234 Lewandowski nie pierwszy raz wpieprza się tam gdzie nie powinien.
W Bayernie było to samo, publiczne krytykowanie kolegów i zarządu za brak transferów.
Jest naszym aktualnie najgorszym zawodnikiem podstawowej 11 a ma czelność krytykować innych.
Xavi miej jaja i niech ta gwiazdeczka grzeje ławe.

1

@kynio302 Upchnąć go gdzieś jak najszybciej i odzyskać chociaż część pieniędzy.

1

@VamosRakieta Z Bayernem też nas sędzia wydymał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?