Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Top 5 pomocników na świecie i to luźno.
Nasz najlepszy i najrówniejszy zawodnik od dwóch sezonów zaraz za Matsem.
9
@626 Trudno mu będzie strzelić dwie bramki jak wejdzie w 88 minucie za Lewego.
18
@Przemek2323 Mentznen miał swoje spotkanie,Petru jeździ za nim jak cymbał to co miał zrobić??
Przerwać spotkanie i zacząć z nim poważnie dyskutować????
Jedynie co mogę powiedzieć to że ten tekst był słaby ale podejście dobre.
1
@Kgorecki2500 Oczywiście,po prostu ten tekst był słaby i nieśmieszny.
Taką obrał taktykę ale moim zdaniem powinnien już od tego odchodzić,to było dobre na początku.
Jak będzie ciągnął to do końca wyborów niestety wynik będzie mizerny.
7
Słabe już się robią te teksty Mentzena,na początku było to fajne ale już się robi nudne i męczące.
Natomiast dobrze wyjaśnił Petru bo chłop jest żałosny, ciągle jeździ za Sławkiem i chce z nim debat a Petru jest dosłownie nikim w polityce.
0
@Kuba_1 Akurat coraz częściej widuje nawet w Polsce że ktoś filmuje treningi czy sparingi dzieciaczków więc to już nic dziwnego.
1
@Kuba_1 Ciekawe ci dojdą chociaż na poziom top 5 lig europejskich.
3
@qbuteq Auto jest firmowe, wszystko przepatrzyłem i nic się nie stało.
Dzwoniłem do prezesa i powiedział bym to olał.
Porobiłem zdjęcia w razie czego, ta baba była z chłopem który rzucił mi trzy stówki w on sam był wkur i rzucił tekstem że z nią jest wiecznie to samo:D
1
@AlvaroHanso Ta nieszczęsna autokorekta...
0
Stoję na światłach przed obwodnicą i nagle jeb, baba wjechała mi w tył.
I to tłumaczenie że ona myślała że wychamuje...
Człowiekowi na pasach też by tak powiedziała?
Na szczęście ani śladu na aucie,co dziwne bo uderzenie było mocne, ona miała rejestrację wgiętą i pęknięcie na zderzaku.
7
@Maker0 Sukces osiągnął na euro gdzie moim zdaniem to było najsłabsze euro pod względem poziomu które widziałem
Gość skompromitował się na mundialu.
Później nie poradził sobie w Lechu
W ostatnich 5 latach nie pracował nigdzie.
Stanowcze nie dla niego.
0
W końcu mecz w sobotę.
Nie wiem ale dlaczego ale sto razy lepiej ogląda się w sobotę niż w niedzielę.
Jeszcze LM się zaczyna we wtorek, coś pięknego.
9
To będzie dwunasty mecz bez porażki Argentyny czyli prawie 1/3 rekordu już zrobione.
Ciekawe na ilu teraz się zatrzymają.
11
@michaleu Pytanie czego trening.
0
@TR3YWAY A po co drewniak?
15
Psycholog mu wmówił że jest rekinem,krata browarów dla niego.
2
Zazwyczaj bronie Xaviego ale jak nadal będzie katował tym Lewym kosztem Ferrana to dużo straci w moich oczach.
2
@BordowyPtak Mega TOP!
2
Jakby Yamal urodził się w Polsce to przy naszym szkoleniu by zrobili z niego kolejnego Jacka Góralskiego.
3
@AdiKingu96 Potencjał na ZP ale walczenie z Messim to zupełnie inny poziom.
3
Mamy to!
Takiego seta przegrać to byłoby coś okropnego.
0
Jaki był najdłuższy set w historii siatki?
1
@Lionel_Messi10 Ale na ławce będzie?
0
Ciekawą czy skończą seta przed 20:00
0
@tomek8756 #piekłokobiet
9
@Hrzan Prowadzący już od początku ma beke wypisaną na twarzy.
1
@PIWOSZ89 Lalke się spoko czytało pamiętam.
1
@Cule1234 Lewandowski nie pierwszy raz wpieprza się tam gdzie nie powinien.
W Bayernie było to samo, publiczne krytykowanie kolegów i zarządu za brak transferów.
Jest naszym aktualnie najgorszym zawodnikiem podstawowej 11 a ma czelność krytykować innych.
Xavi miej jaja i niech ta gwiazdeczka grzeje ławe.
1
@kynio302 Upchnąć go gdzieś jak najszybciej i odzyskać chociaż część pieniędzy.
1
@VamosRakieta Z Bayernem też nas sędzia wydymał