Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadal nie chce napastnika w Barcelonie który przez 90minut kopie się po czole(przy okazji psuje przez to grę drużyny i potencjalne gole) i strzeli bramkę.
3
@Esteban_ Bo jest za co.
0
Bohater.
Wielki napastnik !!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Spokojnie strzeli z karnego i będzie wielkim BOHATEREM narodu.
Bo NAPASTNIK to od goli jest więc zakładamy różowe okulary na 90minut.
1
@macio_944 Przecież on z tym Z Barcelony przyjechał.
1
Ale on jest tragiczny.
4
A ludzie jeszcze potrafią bronić aktualnej formy Lewego.
"Nie sprzedawajmy Lewego do Arabii bo to nasza jedyna 9 !!!
No naprawdę zajebisty napastnik.
2
Trener WO w przerwie:
"Grajcie na najsłabszego!!!"
Piłkarze:
"Czyli na kogo???"
Trener:
"Yyyy,na wszystkich!!!"
1
Z normalnym rywalem bym to dawno wyłączył ale z taką reprezentacją to aż żal nie oglądać takiej kompromitacji.
1
Teraz łatwo pójdzie.
Lewy zamienia się w KDB.
1
@michal26 Tak,ja nawet nie po cichu bo prostu nie kibicuje naszej reprezentacji już od lat.
2
Fajna ta Polska taka nie za mocna.
0
Jeszcze jedna taka połowa i już widzę oczyma wyobraźni odpalonego Borka
1
Ja myślę że po takiej połowie to premia od Mateusza się należy.
0
@Mario96w Ale to są Polacy
0
@Gibbon_FCB Nie ja jeden ale było mnóstwo osób który myślały że odmieni naszą grę szczególnie w ataku.
1
Niektórzy myśleli że z Santosem będzie ładna ofensywna gra.
Już pisałem o tym dawno to jest zwykły trenerski beton.
2
Co za osobowość ten Lewy.
Ciągle klaszcze by koledzy wjechali na nowy poziom mentalu.
0
Za Brzęczka to byłoby po meczu do przerwy.
0
Lewy pokazuje że nurkował xD
2
@VamoSBarca88 Nawałka jest przehajpowany i to bardzo.
Jeden turniej mu się udał który był najsłabszą jakościowo imprezą w tym wieku moim zdaniem.
0
Nic nie irytuje mnie tak jak symulki w piłce nożnej.
To pokaz bezradności a Lewy jeszcze robi to z reprezentacją która ma wielkie ograniczenia jakościowe.
Wstyd.
2
Hahaha.
Co za padolino.
Kontakt był ale to był żenujący upadek.
0
My gramy z Wyspami Owczymi a wystawiamy wolnego, starego, słabego chłopa z ligi Arabskiej.
Przyszłość reprezentacji.
0
Ale bym taką Barcelonę Xaviego po oglądał.
5
Kędziora się wystraszył chłopa z Wysp Owczych i wybił na aut xD
5
Krychowiak arabska fantazja.
4
Tak słabej gry naszej reprezentacji nie widziałem od poprzedniego meczu :D
3
@misterio Nie napisał że płacimy Ukraińcom tylko "NA" Ukraińca.
Tak jak w 500+ jest "NA" dziecko a płacimy rodzicom.
Polecam czytać ze zrozumieniem.