0

Nadal nie chce napastnika w Barcelonie który przez 90minut kopie się po czole(przy okazji psuje przez to grę drużyny i potencjalne gole) i strzeli bramkę.

3

@Esteban_ Bo jest za co.

0

Bohater.
Wielki napastnik !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Spokojnie strzeli z karnego i będzie wielkim BOHATEREM narodu.
Bo NAPASTNIK to od goli jest więc zakładamy różowe okulary na 90minut.

1

@macio_944 Przecież on z tym Z Barcelony przyjechał.

1

Ale on jest tragiczny.

4

A ludzie jeszcze potrafią bronić aktualnej formy Lewego.

"Nie sprzedawajmy Lewego do Arabii bo to nasza jedyna 9 !!!

No naprawdę zajebisty napastnik.

2

Trener WO w przerwie:
"Grajcie na najsłabszego!!!"
Piłkarze:
"Czyli na kogo???"
Trener:
"Yyyy,na wszystkich!!!"

1

Z normalnym rywalem bym to dawno wyłączył ale z taką reprezentacją to aż żal nie oglądać takiej kompromitacji.

1

Teraz łatwo pójdzie.
Lewy zamienia się w KDB.

1

@michal26 Tak,ja nawet nie po cichu bo prostu nie kibicuje naszej reprezentacji już od lat.

2

Fajna ta Polska taka nie za mocna.

0

Jeszcze jedna taka połowa i już widzę oczyma wyobraźni odpalonego Borka

1

Ja myślę że po takiej połowie to premia od Mateusza się należy.

0

@Mario96w Ale to są Polacy

0

@Gibbon_FCB Nie ja jeden ale było mnóstwo osób który myślały że odmieni naszą grę szczególnie w ataku.

1

Niektórzy myśleli że z Santosem będzie ładna ofensywna gra.
Już pisałem o tym dawno to jest zwykły trenerski beton.

2

Co za osobowość ten Lewy.
Ciągle klaszcze by koledzy wjechali na nowy poziom mentalu.

0

Za Brzęczka to byłoby po meczu do przerwy.

0

Lewy pokazuje że nurkował xD

2

@VamoSBarca88 Nawałka jest przehajpowany i to bardzo.
Jeden turniej mu się udał który był najsłabszą jakościowo imprezą w tym wieku moim zdaniem.

0

Nic nie irytuje mnie tak jak symulki w piłce nożnej.
To pokaz bezradności a Lewy jeszcze robi to z reprezentacją która ma wielkie ograniczenia jakościowe.
Wstyd.

2

Hahaha.
Co za padolino.
Kontakt był ale to był żenujący upadek.

0

My gramy z Wyspami Owczymi a wystawiamy wolnego, starego, słabego chłopa z ligi Arabskiej.
Przyszłość reprezentacji.

0

Ale bym taką Barcelonę Xaviego po oglądał.

5

Kędziora się wystraszył chłopa z Wysp Owczych i wybił na aut xD

5

Krychowiak arabska fantazja.

4

Tak słabej gry naszej reprezentacji nie widziałem od poprzedniego meczu :D

3

@misterio Nie napisał że płacimy Ukraińcom tylko "NA" Ukraińca.
Tak jak w 500+ jest "NA" dziecko a płacimy rodzicom.
Polecam czytać ze zrozumieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?