Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Antwerp to bardzo fajna drużyna.
Szczególnie na moich kuponach, zazwyczaj wchodzi.
2
Grupa zajebista.
Wszystkie drużyny raczej proponują ofensywny futbol,idealnie dla nas.
Nie wyobrażam sobie odpadnięcia.
0
Szahtar gra nadal w Polsce co nie?
Trudno będzie zdobyć bilet na mecz z Barceloną?
6
Wyjście z tej grupy to obowiązek.
Żadne wymówki nie pomogą
0
O której jest losowanie?
4
@betonito Tak, już niejednokrotnie.
2
Szkoda tego Rakowa ale bardziej szkoda mojego kuponu na którym brakowało tylko ich zwycięstwa.
1
@panczo Lepsza i na dodatek odgrywamy piłkarza w dobrym miejscu dla takich piłkarzy.
Bardzo dobry ruch pod każdym względem dla Barcelony i dla Ansu
0
Jeśli to będzie Brighton a nie Tottenham to znacznie lepiej dla Ansu.
To ogromna szansa dla niego na odbudowanie formy.
Jeśli tam przepadnie to można powiedzieć że nic z niego nie będzie.
Oby nie, Powodzenia Ansu.
5
Szkoda Rakowa ale LE to świetny wynik.
Na pewno wstydu nam nie przynieśli.
Pojedynek bardzo wyrównany a z gry bardziej podobał mi się Raków.
Odpadają po koszmarnym farfoclu i strzale życia.
0
Wypożyczenie Ansu i wzięcie Felixa to bardzo dobry ruch.
Felix jest moim zdaniem aktualnie o wiele lepszym piłkarzem a Fatiemu zapewniamy szansę na większą ilość minut i szansę na odbudowanie formy.
1
Dawać Raków!!!
Będzie gorąco w końcówce.
4
Nie można zapominać że Fati dał nam wiele radości.Gdy nasza gra wyglądała okropnie ten chłopak wchodził i dawał jako z nielicznych naszych piłkarzy uśmiech na twarzy.
Zniszczyły go kontuzje i nie jest w dobrej formie ale widać progres.
Mam nadzieję że odbuduje się jeszcze i wróci grać pierwsze skrzypce w koszulce Barcelony.
0
@Emhyr Ale to nie chodzi o osiąganie sukcesów tylko o regularną grę i odbudowanie formy.
1
@Luciano99 Warto dodać że Robert Lewandowski przestanie się kopać po czole lada moment bo go Ferran wygryzie ze składu.
0
Mega reakcja.
Dwie sekundy wcześniej bramkarz zrobił krok w prawo i od razu decyzja.
Strzał życia ale to była nagroda za kontrolowanie tego co się dzieje na boisku a nie patrzenie się na piłkę.
0
Ale wyczaił złe ustawienie bramkarza.
0
@Barca1922 To jest Wichnniarek
0
@PatrykBarca Na MŚ grał z bólem kostki więc to na pewno miało jakiś wpływ na niego też.
0
Kowal przed sezonem:"Barcelona nie zdobędzie majstra bo to niemożliwe że znowu MATS będzie w takiej formie"
MATS:"potrzymaj mi piwo"
1
W końcu coś weszło.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=363923026527152850&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
2
Xavi był hejtowany za słabe zmiany w zeszłym sezonie.
No to wypuszcza słaby podstawowy skład i wpuszcza lepszych.
Co by nie mówić to Xavi dał radę w drugiej połowie i nasza gra była poukładana i dominowaliśmy.
6
@Rewolucja123 Chłop nawet na piłkę nie patrzył.
To była kolejna kradzież.
13
Znowu kradzież na Barcelonie.
Jeszcze powinnien być karny dla nas po faulu na Yamalu
W każdym meczu krzywdzą nas na co najmniej dwie bramki.
3
Przynajmniej nie będzie narzekania pseudo ekspertów że gramy jak Atletico na 1:0
0
Jeszcze remis lub wygrana Osasuny i kuponik wejdzie.
3
Ferran i Yamal to must have w podstawowym składzie.
2
Grubo.
Nunez z dubletem ratuje Liverpool
1
Na plus
FDJ
Ferran
Gundo
Romeu
Kounde
Mats
Yamal
Fermin
Reszta przeciętnie lub tragicznie jak np Lewy,Roberto czy Alonso.
0
Nie wierzę że od Ferrana bije taka Pewność siebie na boisku.
Wszystko mu wychodzi.