0

Lewy teatralnie się wywalił.

0

Gavi częściej wychodzi za obrońców niż Lewy.
Gwiazdeczce nie chce się ruszyć sprintem.

0

O znowu brakło Lewego w polu karnym.
Teraz po zejściu do rozegrania poczuł chęć wylania frustracji.

1

@hayek Tylko że oni są młodzi i możemy odzyskać część kasy.

0

@Emhyr W punkt.
Niektórzy dziwią się czemu nasi wspaniali pomocnicy nic nie kreują.
Bo nie ma komu podać.

3

Jak pisałem że kupowanie Lewego za 45mln to będzie wtopa to byłem jechany po całości
Macie swojego wspaniałego Polaka Rodaka.
Mogliśmy go kupić ale nie za tyle kasy, chłop jest bliżej niż dalej końca kariery i miał rok kontraktu.

0

Lewy pierwsze udane zagranie na 5 metrów.
Są postępy.

1

Pamiętam jak Janiak się kłócił że Lewy jest zaawansowaną technicznie 9 xD
Chłop jest surowy techniczni tak że szok.

0

Xavi mniej jaja i zdejmij tą porażkę w przerwie.

0

To już nie jest zabawne.

4

Lewy co za przyjęcie drewniane.
Odbiło się jak od stodoły.

0

@Matheu12 Chyba Pedri ale nie jestem pewien.

3

@Rust_Cohle faktycznie po takich podaniach można go z De Bruyne pomylić

0

Chłop jest do zmiany, natychmiast.
Ferran gorszy nie będzie.

0

Cadiz nie faulują jak zwierzęta i gra nasza wygląda na płynną.
Jakby sędzia tydzień temu był rozgarnięty to też by to tak wyglądało.

1

@Rust_Cohle No to było mocne.

27

1.Brak ziantesowania piłką
2. Yamal go już minął
3. Pchnięcie obiema rękoma.

2

Chłop nie był zainteresowany piłką.
Dla mnie to karny.

3

110mln już się zwraca,karnego wywalczył xD

0

Potężna Chelsea może mieć 1pkt po dwóch pierwszych kolejkach :D

1

@pt9 Roma.
Siwy bajerant przejedzie się po siwym.

0

Mingueza daje wyrównanie w doliczonym czasie gry.

0

@P33ck Poszedł jak dzik w żołędzie.

1

@Rust_Cohle On po prostu chce klątwę na niego rzucić by potwierdzić swoje zdanie.

0

@takisobiektos Mi Widzew uwalił dałem 2x
Marsylię miałem że wygrają pierwszą połowę.

3

Obronę po przyjściu Cancelo będziemy mieć topową. Pomoc też najwyższy poziom tylko szkoda że nasz atak wygląda mizernie.
Nie mamy ani jednej postaci w ofensywie która zagwarantuje jakość przez dłuższy okres.

1

Ale to jest pajac.
Cały świat widział jak sędziowie się ośmieszyli a jego drużyna nic piłkarsko nie prezentowała.
I to ciągle zaczepianie Xaviego,ma ból dupy że nigdy tak dobrego klubu jak Barcelona nie poprowadzi.

2

@barcelonaLM Bo to tak miało być.
Zrobić szum, wskazać osoby które mogłyby być objęte komisją co psuje ich wizerunek.
Potem nie tworzyć komisji o której ludzie już zapomnieli a smród zostanie l.

0

@DaPidejpi Póki co zgodnie z moimi oczekiwaniami czyli bardzo przepłacony i często bezużyteczny w naszym zespole.

2

@Pawci023x Trochę wody, trochę mąki i oczywiście trochę drożdży.
Nie dziękuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?