2

@FutbolFan A co to za sprawiedliwość byłaby wtedy?
Getafe skutecznie przerywali i grali na czas.
Jeden mecz trwa faktycznie 50 a drugi 80
Bardzo dobrze że doliczają tyle.

3

@takisobiektos Ciekawa teoria nie podparta faktami.
Nie widzę np tutaj na stronie by nie krytykowali Alonso,Fatiego czy Ferrana.
Natomiast dla Lewego zawsze znajdzie się jakaś wymówka.

2

@bari_94 Nie ma prostopadłych piłek na Lewego bo on nie potrafi ruszyć do nich, najpierw musi być ruch zawodnika a potem podanie.
Czemu na skrzydłach te podania są???
Bo jest ruch do nich.
Nawet Frenkie czy Gundogan dostali taką piłkę bo ruszyli dupę.

3

Znowu zaczyna się bronienie Lewego,bo on piłek nie dostaje xD
On jest całkowicie bierny w ataku, prawie w ogóle nie wychodził do piłek, próbuje się bawić w rozgrywające a kompletnie tego nie potrafi.
Raphinha,Fati czy nawet Abde mieli sytuację bo wbiegali na prostopadle a Lewy tylko stoi i to często w złych miejscach.
Było kilka wrzutek w pole karne po ziemi a Polak był poza polem karnym.
I to ma być nasza 9???
Murowana ławka dla niego i nie wierzę że to piszę ale Ferran gorszy nie będzie.

Gdyby to nie był Polak to byłby jechany po całości.

2

@Matan_Zajcev Lewy nie dostawał piłek bo nie wychodził do nich,nie widziałem żeby próbował wychodzić na prostopadłą.
Stał często w linii z Pedrim nie wiadomo po co.
Lewy był najgorszy z podstawowej 11 jeśli chodzi o grę.

0

@Emhyr No naprawdę dziwne że lewy obrońca atakował mniej niż lewy skrzydłowy.
Jak nie mieliśmy prawego skrzydłowego to siłą rzeczy Araujo musiał się podłączyć.

8

@Comfortable_ Tu i tu czerwo się należało.
Brutalny atak bez piłki w obu przypadkach.
Jak sędzia tego nie widział to Var ma obowiązek to wychwycić tym bardziej że skutki były widoczne.

0

Myślicie że kibice Getafe udawali radość na stadionie przy takiej grze? A tak naprawdę w domu jest im smutno, czują wstyd i zażenowanie?
Cieszyło by was to jakby tak Barca grała albo jak byście byli kibicami Getafe?

0

Na mecz z Cadiz widzę Fatiego w podstawie.
Romeu za mało kreatywny na takie autobusy więc niech zagra Gavi.
No i ławka dla Lewego, był tragiczny dzisiaj, Ferran gorszy nie będzie a może przedłuży formę z presezonu.

0

@Uukasz_93 Chłop jeszcze wstał i miał pretensje xD

0

@barcelonaLM Każda ręka w ataku to przewinienie jeśli prowadzi do gola.

0

Cała kasa na Mbappe poszła na "rozwój i kształcenie sędziów"

0

Pseudotrener rzeźników też powinnien wylecieć jeśli Xavi wyleciał.

3

@PatrychoO I jaka pierwsza?
Czerwo za atak na Gundogana i karny za rękę.

0

@MateuszQ Pokaż mi chociaż jedno ujęcie gdzie jest kontakt z ręką Gaviego.

1

Mateu Lahoz bo taka glupia sprawa...

1

Chłop przegrał nam mecz a wygrał sędziowanie klasyku.

3

@DawidekFCB żadna powtórka nie pokazała że była ręką,tylko bark.

1

Gdzie on tam rękę widział śmieć.

0

Lewy zrobi coś dzisiaj dobrze?

1

Lewy był dziś pierwszy do zmiany a znowu będzie cały mecz na boisku.

2

Bardzo podoba mi się przyjęcie Abde i jego decyzyjność, od razu wie co chce zrobić i nie kombinuje, wiadomo nie zawsze wychodzi.

3

Przy takiej szybkości lekkie dotknięcie powoduje skasowanie akcji.

0

Ale mnie ten Lewy irytuje.

0

Nawet nie był blisko jego głowy l.
Żółta za symulke.

0

Gdyby nie Araujo na PO to tego czerwa by nie było :)

0

Fajnie że Abde wchodzi ale szkoda że hamulcowy nie schodzi.

13

Getafe nie ma nic wspólnego z futbolem.
Piłkarsko gorsi od Puszczy Niepołomice,grę opierają na napierdalaniu przeciwników

1

Przynajmniej doliczają ile trzeba.

0

Raphinhii odcięło prąd ale Cygana też nie powinno być na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?